Armastuse ja suhte horoskoop 05.06.2023.


Jäär: Täna võid tunda tugevat soovi näidata oma lähedastele, et hoolid neist. Aja investeerimine oma suhtesse ning sooja ja armastava kodukeskkonna loomine võib aidata tugevdada teie sidet. Samuti on hea aeg lahendada kõik lahendamata konfliktid perekonnas või leibkonnas. Kui te ei ole suhtes, peaksite otsima kedagi, kes jagab teie huve ja suudab pakkuda emotsionaalset tuge.

 

Sõnn: Universumi energia õhutab teid oma sidemeid avardama. Pöörake tähelepanu isikutele, kellega iga päev kokku puutute, sest ootamatu kohtumine võib viia millegi oluliseni. Teie anne,sügavates vestlustes on teie kõige otsustavam eelis potentsiaalsete romantiliste huvide köitmisel. Võtke omaks seltskondlikud üritused, proovige uusi klubisid ja laske oma autentsel uudishimul olla teejuhiks.

 

Kaksikud: Täna on pühendunud suhetes olevate inimeste jaoks ülioluline hinnata oma partneri ainulaadseid omadusi. See annab teile sügavama arusaama sellest, mida te oma suhetes tõeliselt hindate ja inspireerib teid avatumalt väljendama oma kiindumust ja tänu. Lisaks võivad rahaasjad teie armuelu märkimisväärselt mõjutada. Võib juhtuda, et arutate ühiseid rahaasju või teete investeeringuid.

 

Vähk: Täna võite koos partneriga kogeda teineteise suhtes uut hingamist ja põnevust. Kasutage seda võimalust, et planeerida erilisi kohtinguid või üllatavaid žeste, mis võivad teie suhetes uuesti sädeme süüdata. Siiski pidage meeles, et võite oma partneri tunded tähelepanuta jätta, kuna olete liiga keskendunud oma vajadustele ja soovidele.Hädavajalik on harjutada empaatiat ja mõistmist.

 

Lõvi: Täna võid tunda suurt igatsust privaatsuse ja omaette olemise järele, seoses südameasjadega. See annab võimaluse välismaailmast eemalduda ja luua ühendus oma sisemise minaga. Võtke hetk eneserefleksiooniks, mis võib viia isikliku arenguni. Sellegipoolest on ülioluline olla ettevaatlik, et mitte lasta end fantaasiatest haarata. Säilitage tasakaalustatud väljavaade ja veenduge, et teie romantilised püüdlused oleksid rajatud tugevale alusele.

 

Neitsi: Täna on oodata positiivset aurat, mis ümbritseb sinu seltskondlikku elu ja grupisuhteid. Võite tunda soovi veeta sõpradega kvaliteetaega ja võtta osa meeldivatest seltskonnaüritustest. See on suurepärane võimalus oma suhtlusringi laiendamiseks, uute inimestega kohtumiseks ja vanade tuttavatega taasühinemiseks. Olge avatud ootamatutele kohtumistele, mis võivad viia romantiliste suheteni. Kui olete juba pühendunud suhtes, võib partneriga rühmategevustes osalemine tugevdada teie sidet.

 

Kaalud: Täna õhkub teist enesekindlust ja karismat, mis tõmbab teisi pingutuseta enda poole. Teie karjäärialased edusammud ja sotsiaalne positsioon suurendavad teie võlu, muutes teid potentsiaalsete romantiliste partnerite jaoks veelgi atraktiivsemaks. Võite sattuda tähelepanu keskpunkti, olgu selleks siis tööüritus või seltskondlik koosviibimine. Lihtsalt olge ettevaatlik, et mitte oma töösse liiga süveneda, mis kahjustaks teie isiklikke suhteid.

 

Skorpion: Täna on võimalik, et teie romantilised sidemed võivad vallandada teie vaimse või intellektuaalse arengu. Teile oluline, romantiline huvi võib julgustada teid süvenema uutesse valikutesse, registreeruma kursusele või süvenema huvipakkuvasse teemasse. Kasulik oleks neid kasvuvõimalusi ära kasutada, sest need võivad tugevdada teie sidet partneriga ning avardavad teie arusaama armastusest ja suhetest.

 

Ambur: Partnerlussuhete tugevdamiseks võib osutuda vajalikuks seista silmitsi sügavalt juurdunud hirmude või ebakindlusega. Oluline on olla avatud ja aus oma vajaduste ja ootuste osas ning edastada need selgelt oma partnerile. Vallaliste jaoks võib see olla suure külgetõmbe ja muutlike suhete võimaluse aeg. Võite kohata kedagi, kes mõjutab sügavalt teie emotsioone ja muudab oluliselt teie vaatenurki armastusele.

 

Kaljukits: Täna võite märgata, et teie loomulik sarm ja karisma on suurenenud, muutes teid teiste jaoks atraktiivsemaks. Teie valmisolek kompromissideks ja ühisosa otsimine,aitab tugevdada teie olemasolevaid suhteid. Lisaks võib vallalistel olla võimalus luua uusi partnerlussuhteid. Oluline on olla avatud uutele sidemetele ja hoida silmad lahti inimeste suhtes, kes täiendavad teie tugevaid külgi.

 

Veevalaja: Nädala alguses võid kogeda oma partneriga lahkarvamusi. Nädala edenedes asjad aga paranevad ning valitseb harmoonilisem õhkkond. Avastate, et teie sõnad võivad aidata luua mõistmist, mis viib partneriga intiimsema sidemeni. Nende jaoks, kes on vallalised, on oluline mõelda mineviku suhete konfliktidele ja mustritele ning õppida vigadest.

 

Kalad: Täna võid märgata, et su intuitsioon on tavapärasest teravam. Südameasjade puhul on oluline usaldada oma sisetunnet. Kui miski ei tundu praeguses suhtes õige, on kõige parem seda avalikult käsitleda. Nende jaoks, kes on vallalised, annavad tähed mõista, et sel nädalal võivad tekkida ootamatud kohtumised või romantilised võimalused. Võimalik, et keegi teie minevikust võib uuesti välja ilmuda, andes teile võimaluse leek uuesti süüdata.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope