Armastuse ja suhte horoskoop 05.06.2024.


Jäär: Täna jookseb teie mõtetest läbi eriline inimene, kes paneb teid pidevalt küsima, kas on võimalik minna kaugemale, kui olla lihtsalt sõber. See on märk südame häälest ja selle põneva mõistatuse poole liikumisest. On täiesti arusaadav, et kardate, kuid seda tehes jääte ilma millestki, mis muidu võib olla suurepärane kogemus. Sellega seoses peaksite usaldama oma intuitsiooni.

Sõnn: Kas tunnete end praeguse suhte osas ebakindlalt? See tähendab, et tuleks hakata olema ettevaatlik ja isegi kasutama strateegiaid, et vältida probleeme. Teine suurepärane näpunäide on hoiduda eelduste tegemisest või otsustega kiirustamisest. Säilitage rahulik meel ja ärge lubage impulssidel või tunnetel otsust mõjutada.

Kaksikud: Täna võtke oma romantiline elu kontrolli alla. Kui olete eksinud või pole oma suuna suhtes kindel, keskenduge muutustele. Ärge hoiduge tegemast esimest sammu ja püüdke tutvuda kellegagi, kes teile huvi pakub. Võib-olla kaotasite kontakti konkreetse inimesega tööl või lihtsalt sõbraliku sideme. Elujõuline lahendus on ümberorienteerumine ja taasühendamine aususe ja koostöö kaudu.

Vähk: Täna võib uute inimestega suheldes tekkida küünilisus. Kui seda ei tehta, on lihtsam varakult hinnata, mis võib takistada tõe avastamist. Õppige usaldama seda, mida tunnetate õigena, kuid ärge laske end pimestada usaldamast tundeid instinktiivselt. Õnne saavutamiseks arendage tugevaid filtreid, kuid ärge sulgege end positiivsete inimeste eest.

Lõvi: Täna on teie suhe heas seisus ja täis armastust. Kuid siiski võite tunda end kergelt ärritununa, kui teie partner kasutab teile samamoodi vastamiseks oluliselt vähem energiat. Rääkige oma vajadused selgelt välja ja proovige vältida agressiooni, kui teie partner pakub sarnast teavet. Isegi väikseim tolerantsus võib aidata luua majapidamises rahulikke suhteid.

Neitsi: Kui oled juba mõnda aega tundnud oma partneriga kontakti puudumist, on täna õige aeg ühendust võtta. Sageli aitavad lihtsad puudutused ja kallistused õnne taastada. Ärge jätke oma armuellu arusaamatusi, et teie loodud kaunist suhet rikkuda. Oma emotsioone partneriga jagades on soovitav suhtuda oma sidemesse läbipaistvalt.

Kaalud: Teie armuelu kulgeb enamasti probleemideta, kuid mõnikord võite tunda end pisut emotsionaalselt. Ärge vältige neid tundeid, arvates, et need on nõrkuse märk, selle asemel aktsepteerige neid osana kasvuprotsessist. Erilist tähelepanu tuleks pöörata oma soovidele praktilise teostamise vaatenurgast. Kas olete suhteks valmis? Või kardate, et vajate enda leidmiseks rohkem aega?

Skorpion: Täna võib tunduda, et on palju emotsionaalseid mõõnasid ja voogusid. Seetõttu võib nende keerukustega tegelemine tunduda tohutu takistusena. Nõustuge kindlalt, et udusus on ajutine ja et taju tugevus kordub. Tähtis on hoida silmad ja süda avatuna märkide suhtes, mida universum teele seab. Lihtsalt jääge rahulikuks. Teie armastatu võib varsti tulla, et öelda teile, et peaksite rõõmustama ja tema kõrvale jääma.

Ambur: Täna võite endast välja minna ja teie süda võib langeda inimese poole, kellele te pole ennem mõelnud. See, mis võis alata mänguliste ja tagurlike märkustega, võib areneda millekski palju tõsisemaks, kui algul ette kujutasite. Nii palju kui võimalik, olge oma tunnete osas aus. Astuge samm tagasi, kui tunnete, et midagi pole korras.

Kaljukits: Täna hea päev meenutada, mis võis juhtuda varasemates suhetes, pestes välja kõik potentsiaalselt negatiivsed tunded endise armsama vastu. Lubage oma ellu täiesti uusi ja asjakohaseid suhteid. Veetke rohkem oma väärtuslikku aega üksinduses, et teha ülevaade oma hingest. Tehke ülesandeid, mis teevad teid õnnelikuks, kuna need toovad teie keskkonnale rohkem positiivset energiat ja võib-olla rohkem potentsiaalseid partnereid.

Veevalaja: Täna võib teie kallim märgata signaale, et te pole huvitatud asjadest, mis tavaliselt meeldivad. Vältige vaidlusi ning olge oma kallimaga usaldav ja läbipaistev. Avage ennast ja andke hääl sellele, mida tunnete ja millesse usute, ning kuulake, mida partner tunneb ja millesse usub. See on võimalus taastada emotsionaalset ja uuel tasemel, jagatud tunnet.

Kalad: Tänane päev toob mõningaid keerdkäike. Olge oma mõtlemises paindlik ja avatud uutele ideedele. Võib juhtuda, et teid tõmbab keegi kohas või sündmuse ajal, kus te ei osanud arvata, et kohtute oma hingesugulasega. Jääge avatuks ja laske oma isikupäral ja ehedal minal parimal võimalikul viisil esile tulla. See võib olla võimalus luua sügavam ühendus, kui hoiate maagia toimumiseks ukse lahti.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope