Armastuse ja suhte horoskoop 05.07.2023.


Jäär: Teie emotsioonid võivad täna muutuda, põhjustades ebakindlust romantiliste suhete suhtes. Selles energias, kannatlikkuse ja eneseteadlikkusega navigeerimine on teie armuelus,harmoonia säilitamiseks hädavajalik. Kui olete pühendunud suhtes, võib teie partneril olla raskusi teie pidevalt muutuvate meeleoludega kursis püsimisel. Kui oled vallaline, võid täna navigeerida erinevate romantiliste väljavaadete vahel.

 

Sõnn: Hindate stabiilsust ja turvalisust ning otsite sageli neid omadusi oma partneris. Kuid täna võite tunda,et teid tõmbab järeleandmiste ja ekstravagantsuste poole, mis võivad häirida harmooniat, mille loomise nimel olete nii palju vaeva näinud. Kui olete vallaline, võib see kiusatus väljenduda intensiivses veetluses või soovis juhuslike kohtumiste järele. Kui olete pühendunud suhtes, rääkige oma soovidest ja muredest partneriga.

 

Kaksikud: Olge ettevaatlik armastuse idealiseeritud versiooni jahtimisel, mis ei pruugi tegelikkusega ühtida. Pidage meeles, et tõeline armastus ei ole alati muinasjutt, see nõuab pingutust, kompromisse ning oma partneri tugevate ja nõrkade külgede aktsepteerimist. Kui olete vallaline, võib teil tekkida kiusatus kedagi romantiseerida. Kuigi on põnev ette kujutada täiuslikku sobivust on ülioluline näha inimesi sellisena, kes nad tegelikult on, oma vigade ja ebatäiuslikkusega.

 

Vähk: Täna võite tunda end välismaailma nõudmiste pärast pisut ärevana. Elu väljakutsed võivad teid mõnikord tasakaalust välja viia, kuid ärge kartke, sest universumil on eriline sõnum. Oma partneri armastavas embuses leiate kindlustunde ja jõu, mida vajate, et end uuesti leida. See on aeg, kus teie ja teie partner saate kokku tulla ja pakkuda üksteisele vankumatut tuge.

 

Lõvi: Kui olete vallaline, astuge oma mugavustsoonist välja ja alustage ergutavaid vestlusi potentsiaalsete armuhuvidega. Oma kirgede väljendamine tõmbab enda poole sarnaselt mõtlevaid inimesi. Teie võime oma unistustest kõnekalt rääkida mõjub magnetina, meelitades ligi kedagi, kes teie entusiasmi hindab. Kui olete pühendunud suhtes, alustage oma partneriga sisukaid vestlusi ja rääkige talle, mis teid erutab.

 

Neitsi: Kui olete oma tõelisi tundeid tagasi hoidnud, on täna õige päev neid väljendada. Olgu see südamlik ülestunnistus või vankumatu pühendumise deklaratsioon, usaldage ja teie sõnad võetakse vastu armastuse ja tunnustusega. Kaaslast köidab teie siirus,mis süvendab teievahelist sidet. Kui olete vallaline, on teie intuitsioon kõrgendatud, mis võimaldab teil leida õige hetke oma tunnete paljastamiseks.

 

Kaalud: Taevased energiad julgustavad teid tegelema oluliste küsimustega, mis teie südant painavad. Kuigi keerulised vestlused võivad olla väljakutseid esitavad, on need üliolulised oma partneriga koos kasvamiseks, mõistmiseks ja tervisliku sideme säilitamiseks. Leidke julgus end täielikult väljendada. Usaldage, et teie partner hindab teie siirust ja teie valmisolekut arutada olulisi asju.

 

Skorpion: Võib-olla tunnete täna vajadust oma suhetes juhtimine enda kätte võtta. Siiski on oluline mõista, et terved suhted arenevad vastastikusel austusel. Astuge samm tagasi ja mõelge autoriteedi kinnitamise vajaduse põhjustele. Kas tunnete end mingil moel ebakindlalt või ohustatuna? Kas proovite kaitsta ennast või oma suhet tajutavate ohtude eest? Pöörake tähelepanu oma toonile ja lähenemisele.

 

Ambur: Päeva alguses võite mõtiskleda varasemate suhete ja emotsionaalse pagasi üle, mis sinu sees veel püsib. Oluline on mõista, et möödunu haavad võivad takistada teid praeguses hetkes täielikult kogemast armastust. Astuge nendele püsivatele probleemidele otse vastu ja vabastage need oma südamest. Kui eemaldate minevikuvalu, märkate oma energias nihet. Olge avatud uutele sidemetele.

 

Kaljukits: Teid täna ümbritsev energia, soodustab teie suhetele kindla aluse rajamist. Kasutage seda võimalust, et luua soe ja kutsuv õhkkond, mis julgustab südamlikku suhtlemist. Olgu tegemist pikaajalise suhtega või uue romantikaga, teie kodust võib saada armastuse püha ruum. Planeerige koos kaaslasega üks hubane õhtu kodus, kus saate teineteise seltskonda segamatult nautida.

 

Veevalaja: Suhetes on tavaline, et teil on teatud soovid või ootused. Siiski on oluline mõista, et teie soovid võivad tuleneda välistest mõjudest, ühiskondlikust survest või varasematest kogemustest. Mõelge täna, kas need soovid on kooskõlas teie põhiväärtuste ja emotsionaalse heaoluga. Võtke hetk, et hinnata oma suhte eesmärke. Mõelge, mida te tõeliselt vajate partnerluses pikaajalise õnne jaoks.

 

Kalad: Teie suhtlusringkond mängib teie elus olulist rolli ja nende arvamused võivad teie jaoks teatud kaalu avaldada. Siiski on oluline meeles pidada, et teie eneseväärtus ei tohiks sõltuda ainult teiste vaadetest. Teie armastuse ja õnne väärtus tuleb seestpoolt ning teie enesehinnangu kasvatamine on oluline. Kuigi on loomulik soovida tunnustust, ärge lootke liiga palju välisele heakskiidule.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope