Armastuse ja suhte horoskoop 05.07.2024.


Jäär: Tänane õhtu tuleb üsna maagiline, kuna võite sattuda romantilisse kohta. Kasutage seda võimalust, et leida oma hingesugulane või laiendada oma suhet potentsiaalse partneriga. Olge osa maailmast ja võtke omaks elu ilu täiel rinnal. Pühendunud suhte jaoks on see ideaalne päev kallimaga, kui muudate õhkkonna romantiliseks, et koos vestelda ja rõõmustada. Kulutage sideme loomiseks kvaliteetaega.

Sõnn: Te peate oma suhtes olema partneriga võimalikult avatud. Kui teie ja teie partneri vahel on lahendamata küsimusi, peaksite neid ausalt ja taktitundeliselt arutama. Probleemid ei lahene iseenesest, kui need on silme eest varjatud. Enne oma seisukoha väljatoomist, kuulake ja mõistke teise poole vaatenurki. Usalduse loomiseks, olge avatud emotsioonidele.

Kaksikud: Tänane päev julgustab teid maha jätma kõik ebatervislikud suhteharjumused, mille olete omaks võtnud. Elage hetkes, ilma hirmu ja kahetsuseta. Teid võib köita keegi uus, kes muudab teie arusaama sellest, mida te inimestelt ootate. Vestelge, see võib osutuda sügavaks ja võite avastada palju ühist. Proovige olla valmis võimaluseks kohtuda erilise inimesega.

Vähk: Täna võite tunda vajadust leida viise, kuidas oma soovitud partnerit kostitada. See on päev, mil saate kuhugile minna või proovida midagi, mis teile meeldib, sest see võib tuua ellu uue huvitava inimese. Säilitage vestluse kulg ja ärge hoiduge avanevatest võimalustest, muutes kõik huvitavamaks. Kui olete pühendunud suhtes, võib teie partneri soovide juhtimine olla täna keeruline.

Lõvi: Looge täna sisukas kontakt romantiliste väljavaadetega. Kulutage aega kuulamiseks ja muretsege selle pärast, mida partneril on öelda ja kuidas ta ennast tunneb. See võib aidata arendada temaga head läbisaamist, sest ta tunneb end vabalt, et rääkida. Aktsepteerige teisi inimesi ja võtke omaks hetked, mil hakkate aru saama, mida keegi teine ​​ütleb. See võimaldab teistel mõista, kuidas te ennast tunnete ja sellele positiivselt reageerida.

Neitsi: Olete täna elujõuline, muutes ennast võluriks kõigile, kes on huvitatud romantilisest partnerist. Seetõttu on see väga huvitav platvorm, olenemata sellest, kas suhtlete võrgus või füüsilises maailmas. Suhelge uute inimestega kõhklematult, sest olete kõige võluvam. Rääkige oma eakaaslastega ja laske sarmil voolata. See võib olla päev, mil teile tutvustatakse kedagi erilist.

Kaalud: Täna on hea päev armastatud inimesega väljas käimiseks ja ühise hetke nautimiseks. Kui olete vallaline, peaksite lihtsalt minema ja võib-olla isegi saatma sõnumi kellelegi, kellega soovite vestelda. See võetakse hästi vastu ja võimaldab edasist suhtlust ja suhete arendamist. Olge esimene ja tehke kallimale mingi tunnustus või kingitus, kuna vestluse toon on eeldatavasti ispireeriv.

Skorpion: Olete osanud hästi jooni tõmmata ega ole lasknud inimestel ega asjadel teilt rahu varastada. Jätkake sama lugupidamisega, sest olete seda väärt täna ja homme. See eneseaustus aitab teil vältida seotust inimestega, kes ei austa teid. Aktsepteerige seda aega oma elus ja võtke inimesed omaks, kuni tuleb õige partner.

Ambur: Tänased energiad vajavad teie kallimaga arutelu töö- ja eraelu tasakaalu üle. Hinnake suhte taset stabiilsuse, pühendumuse ja teostatavuse seisukohalt. Selle vestluse käigus on lihtsam selgitada, milliseid muudatusi on vaja, et üksteist väärtustatuna tunneksite, tugevdades seeläbi sidet. Neid aspekte tuleks käsitleda, et saaksite töötada ühise harmoonilise eesmärgi nimel.

Kaljukits: Naudite väljakutseid ja see paneb teid kahtlema kõiges, mida arvasite armastusest teadvat. Teie ellu võib tulla uus huvitav inimene ja võite hakata mõtlema, mida soovite oma partnerilt. Praegu on aeg kasvada ja areneda, nii et ärge sulgege ust tuleviku ees. Tänane suur ülesanne suhetes olevatele inimestele, paneb teid kahtluse alla seadma, mõned põhiasjad teie suhte kohta.

Veevalaja: Teie partner võib täna öelda midagi, mis võib teie tundeid riivata või mida teile ei meeldi kuulda. See tähendab, et lihtsalt reageerimise asemel tuleks järele mõelda ja probleemiga vastutustundlikult tegeleda. Lihtsalt väljendage oma tunnet ja proovige ka kuulata. See on hea võimalus lähedasemaks saada, üksteist paremini tundma õppida ja avastada asju, mis teie vahel on sarnased.

Kalad: Kasuta täna oma sisemist jõudu enda kasuks. Saate oma aega tõhusalt hallata, et lühema ajaga rohkem korda saata. Olgu see tööalane või isiklik, olete alati õigel teel, koordineerides tööalaseid tegevusi või seltskondlikke üritusi. Seda energiat tuleks kasutada ka oma romantilise elu turgutamiseks. Ärge olge jäik ühenduste suhtes, mida olete valmis looma, sest need võivad tekkida igal ajahetkel.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope