Armastuse ja suhte horoskoop 05.08.2023.


Jäär: Täna on kõikuvate emotsioonide päev. Hommik koidab valdava soojusega, teie praeguse armupartneri suhtes. Võite kiinduda ja luua sügava sideme. Päeva edenedes võib kosmiline energia pöörduda, põhjustades nihke teie emotsionaalsel maastikul. Kahtluse hetked võivad teis tekkida ootamatult. Andke endale aega ja ruumi nende tunnete töötlemiseks.

 

Sõnn: Täna ärgitavad tähed teid võtma kokku oma sisemist julgust ja tegema hüppe suhtesse, mis soojendab teie südant. Enne vestlusele asumist kirjutage oma mõtted ja tunded üles.

See aitab teil end selgelt väljendada ja vältida tarbetuid arusaamatusi. Kuulake sisehäält ja laske sellel end õigete otsuste poole suunata.

 

Kaksikud: Laske lahti igasugustest segajatest. Suhtlemine on täna kuldne pilet teie sideme süvendamiseks. Avatud dialoog võib viia uue arusaamani, mis tugevdab teie suhte alust. Kui olete vallaline, on suur võimalus kohtuda kellegagi, kes vastab teie intellektile ja teravmeelsusele. Laske oma loomulikul võlul läbi paista ja lummake südameid pingutuseta.

 

Vähk: Elevuse tõus võib teid tabada kellegi erilise suhtes. Selle põhjuseks võib olla tema kütkestav isiksus, sarnased huvid või hiljuti leitud side. Sellegipoolest on oluline peatuda ja veenduda nende emotsioonide õiguses. Kas need on ehtsad või on need vaid esialgse vaimustuse kõrvalsaadus? Andke endale aega!

 

Leo: Austage oma kohustusi, mis tulevad. Kui olete hiljuti andnud oma armastatule lubaduse, tuletage täna meelde, et peate seda kohustust austama. Olgu selleks romantilise õhtu plaan või vestlus oma tulevikueesmärkide üle, teie partner hindab teie pühendumust sõnpidamisele. Vallalised peaksid oma lähenemist muutma ja selle asemel, et olla flirtiv, võiksid alustada vestlusi, mis keskenduvad sügavamatele teemadele.

 

Neitsi: Teie praktiline ja analüütiline loomus võib sageli viia teid keskenduma elu keerukusele, kuid täna kutsub universum teid süvenema teie suhte pehmetesse ja õrnadesse aspektidesse. Pärast elava päeva keerises navigeerimist, julgustab kosmos teid omaks võtma lihtsuse ja kiindumuse ilu. Pealtnäha igapäevased tegevused võivad olla meeldejäävate hetkede lõuendiks.

 

Kaalud: Päevane energia julgustab teid astuma uutesse sotsiaalsetesse keskkondadesse ja proovima potentsiaalsete partneritega kohtumiseks ebatavalisi lähenemisviise. See võib hõlmata huviringiga liitumist, kogukonnaüritusel osalemist või veebiplatvormide uurimist, mis vastavad teie huvidele. Tundmatut omaks võttes avate end põnevatele, ootamatutele kohtumistele, mis võivad viia tähenduslike seosteni. Planeerige targalt!

 

Skorpion: Te olete alati olnud tuntud oma tunnete sügavuse poolest ja täna võivad need emotsioonid veidi metsikuks muutuda, seades proovile teie tavapärase vaoshoituse. Kuigi see võib olla segadusttekitav kogemus, võimaldab see teil puudutada enda spontaansemat ja kirglikumat külge. Hoidke oma piire ja veenduge, et emotsionaalne investeering oleks kooskõlas teie väärtustega. Laske oma valvsus maha,kuid veidike.

 

Ambur: Päev võib alata intensiivsusega, nagu saaksite sirutada käe ja puudutada sügavaid emotsionaalseid sidemeid, mida jagate. Universum tuletab teile meelde, et armastus on nagu põgus tuul – ühel hetkel on see sinu käeulatuses ja järgmisel võib see sinust kõrvale hiilida. See ei tähenda ebastabiilsust, vaid pigem võimalust hinnata elu kõige väärtuslikumate hetkede püsimatust. Elage olevikus!

 

Kaljukits: Olenemata sellest, kas proovite otsustada kahe potentsiaalse partneri või mitme sotsiaalse kutse vahel, teie ausa suhtlemise oskus aitab teil valida tee, mis sobib kõige harmoonilisemalt teie südamesoovidega. Võite kalduda valiku poole, mis lubab stabiilsust ja pikaealisust. Kuigi seiklused köidavad, tuletavad tänased energiad teile meelde, et tugev alus on kestva armastuse jaoks ülioluline.

 

Veevalaja: Päeva tõeline maagia peitub teie tõelises uudishimust teiste vastu. Võtke aega, et kuulata ja mõista oma praeguse või potentsiaalse partneri lugusid, unistusi ja püüdlusi. See tähelepanelik lähenemine soodustab sügavamaid sidemeid ja näitab teie emotsionaalset intelligentsust ja tähelepanu. Sinu valmisolek muutusi ja partneri ainulaadsust vastu võtta,uuendab intiimsust.

 

Kalad: Kui tunnete, et olete sattunud monotoonsesse rutiini, on taevased energiad valmis andma teile vajaliku tõuke, et teie romantilist elu elavdada. Universum julgustab teid vabanema igasugusest emotsionaalsest tuimusest ja taaselustama sidet, mis teid kokku tõi. Võib-olla on aeg üllatada oma partnerit mõne läbimõeldud žestiga või tegeleda tegevusega, mis teile mõlemale meeldisid, kuid millegipärast lasite neil mööda minna.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope