Armastuse ja suhte horoskoop 05.09.2023.


Jäär: Täna on armunutel põnev päev. Proovige oma partneriga koos tegevusi, mida te pole kunagi varem teinud. Kohtinguvaldkonnas uued inimesed peaksid ideaalse partneri leidmisel rohkem uurima erinevaid võimalusi. Usu oma potentsiaali ja ära lase kellelgi sulle kohtamisnõu anda. Ära mõtle üle ja järgi oma südant.

 

Sõnn: Võib-olla tunnete end oma partnerist veidi kaugenenuna. Ärge jätke neid märke märkamatuks, proovige oma tundeid õigesti väljendada. Neile, kes on hiljuti armastuse leidnud, te ei tohi kiirustada,laske suhtel aeglaselt edeneda. Enne mis tahes otsuse tegemist teadke rohkem enda ja oma partneri vajaduste kohta. Vallalised peaksid täna potentsiaalse armastuse vastu tähelepanu pöörama.

 

Kaksikud: Teil ja teie partneril võib täna olla planeerimata romantiline kohting. Ignoreeri kõiki asjaolusid, mis võiksid viia teid tulise vaidluseni. Armastus võib ootamatult tulla nende ellu, kes ei otsi tõsist suhet. Kui tutvumine pole teie tassike teed, ärge avaldage endale survet. Vallalised peaksid lubama tegevusi, mis toovad soovimatu tegevuse asemel meelerahu.

 

Vähk: Oluline otsus tuleb täna ise vastu võtta. Teie ja teie partneri tulevik on selles, seega mõelge hoolega ja otsustage vastavalt, sest see võib teie pere tuleviku turvalisena hoidmisel osutuda viljakaks. Mõnel teist võib tekkida vaidlus oma partneriga. Ärge seadke oma vaimset heaolu seetõttu ohtu. Teie ellu võib tulla keegi minevikust, kes sütitab armastusesädemeid.

 

Lõvi: Teie tundemaailm võib täna olla väga muutlik ja võite oma partnerile haiget teha. Saate oma emotsionaalse heaolu nimel mediteerida või tegeleda tegevustega, mis teile meeldivad. Neile, kes mõtlevad püsisuhtele, võivad nad täna saada positiivseid märke. Kui teie karjäär on tulemas abielu vahele, kaaluge töökoha vahetamist.

 

Neitsi: Teie suhtel võib olla raske aeg. Toetage teineteist nendel rasketel hetkedel, sest teie side võib muutuda purunematuks, kui te seda koos läbite. Teie tee ristub inimesega teie töökohal ja võite saada sõpradeks. See sõprus võib muutuda tugevaks sidemeks, nii et pingutage vastavalt.

 

Kaalud: Täna üllatage oma partnerit väikeste kingitusega ning teda rõõmustab teie suuremeelsus. Tunnete end täna ekstaatiliselt, kui teie kallim külvab teid üle armastusega. Arutage oma partneriga pere laiendamise ideed. Noorpaaridel võib abielu vahele tulla kolmas isik, ärge laske tal teie suhet rikkuda. Toetage teineteist ja ärge langege lõksu.

 

Skorpion: Täna võib teil partneriga tekkida pingeid ja võite tülitseda. Vaidlemise asemel andke ruumi mõelda ja mõelge,mis võis juhtuda. Neile, kes on hiljuti suhtesse astunud, andke oma tunnetest korralikult teada, kui otsite pikaajalist pühendumist. Vallalised peavad rõõmustama, sest nad võivad leida kellegi, kes sobib nende isiksusega.

 

Ambur: Valmistuge täna kogema üliromantilist päeva! Võimalik, et teie partner plaanib teile üllatuse, mis paneb teid tundma end armastatuna. Hinda tema pingutusi ja ütle talle, kui tänulik sa oled. Võtke ühendust oma lähedaste või vanade sõpradega, kellega olete kontakti kaotanud. Tunnete end lõdvestunult pärast seda, kui olete kohtunud ja meenutanud oma vanu aegu.

 

Kaljukits: Elu võib võtta ootamatu pöörde, sest teie ja teie hingesugulase tehtud otsus võib täna anda tulemusi. Abielus paarid peaksid kaaluma koos rahaliste otsuste tegemist, kuna see puudutab nende lapsi. Abieluväljavaated on mõne inimese jaoks head. Kui sul ei õnnestu õiget partnerit leida, küsi nõu oma lähedastelt ja sõpradelt. Kohtingud ei pruugi sobida neile, kes otsivad pikaajalist pühendumust.

 

Veevalaja: Usaldage täna oma partnerit, kui on vaja teha oma elus olulisi otsuseid. Võite saada tohutu töövõimaluse, seega tehke otsus vastavalt. Võite koos partneriga tunda igavat rutiini, planeerige vahelduseks väljasõit või lühike puhkus. Su pere toetab sobiva kaaslase valikul. Enne partneri valimist keskenduge kõigile aspektidele.

 

Kalad: Peate oma armuelus kaotatud intiimsuse taaselustama. Teie suhe võib tunduda igav, seega näidake oma partneri vastu kiindumust. Arutage oma ja oma partneri vajadusi ja ootusi teie suhtest. See aitab teid mõlemaid teineteisele lähemale tuua. Võite suhelda kellegagi, kellel on hämmastav huumorimeel. See meelitab teid tema poole, kuid olge ka ettevaatlik.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope