Armastuse ja suhte horoskoop 05.10.2023.


Jäär: Täna on oluline näidata oma partneri suhtes kannatlikkust ja mõistmist. Toetage teda täna raskustes. Soovitatav on hoiduda hinnangute andmisest või kriitilisest suhtumisest. Selle asemel olge lihtsalt partneri jaoks olemas. Rahuliku käitumise säilitamine ja avatud suhtlemine on täna hädavajalik. Mis puutub vallalistesse, siis see on aeg,kui saate otsida viise, kuidas leida armastust.

Sõnn: Ausus oma partneriga on täna väga oluline. Kui tunnete midagi, ärge kõhelge seda väljendamast. Tõhus suhtlemine võib aidata teil hiljutistest pingetest üle saada. Üksikud inimesed võivad täna kohtuda kellegi uuega. See inimene võib olla keegi, kellega kohtute mõnel seltskondlikul üritusel või sotsiaalmeedia suhtlusel.Ärge kartke näidata oma autentsust ja tõelist iseloomu.

Kaksikud: Pühendunud suhtes inimesi ootab täna meeldiv üllatus, võib-olla mõni armas kingitus või eriline ühine õhtu. Ärge unustage väljendada tänu oma partneri pingutuste eest ja sügavat kiindumust tema vastu. Samuti on oluline, et te arutaksite suhte ootustest, kuulates aktiivselt üksteise vajadusi. Vallalised võivad leida oma hingesugulase ootamatust kohast.

Vähk: Täna peaksid püsisuhtes inimesed tundma oma partnerite vastu suurt kiindumust. On ülioluline, et näitaksite oma hoolivust, kinnitavate sõnade kaudu. Vallalisi võib täna oodata ootamatu tagasilükkamine. Oluline on seda mitte isiklikult võtta. Pidage meeles, et igaühel on ainulaadsed eelistused ja te ei pruugi kõigile sobida.

Lõvi: Täna on oluline oma partneriga mänguline ja lõbus suhtlemine. Tähtis on leida aega ühisteks tegevusteks, mis teile mõlemale rõõmu pakuvad. Ärge kõhelge ja veetke koos mõnusalt aega. Siiski võite täna oma partneriga silmitsi seista suhtlemisprobleemidega. Vallalised võivad oodata sündmuste pööret.Teie mineviku armastatu võib end uuesti ilmutada,tunnistades oma tundeid teie vastu.

 

Neitsi: Täna julgustatakse teid partneri idealiseerimise otsimisest loobuma. Pidevalt armastatud inimese kritiseerimine tekitab ainult ebakindlust ja tunnet, et teda ei hinnata. Suunake oma tähelepanu oma partneri positiivsete omaduste tunnustamisele ja omaksvõtmisele. Vallaliste jaoks võib enesekindluse tõus täna kasuks tulla. See tõuge võib tuleneda võõralt komplimendi saamisest või millegi rõõmustava saavutamisest.

 

Kaalud: Pühendunud suhetes olevad inimesed võivad täna kogeda monotoonsuse perioodi. Selle põhjuseks võib olla vajadus kvaliteetsema koosolemise või uudsete tegevustega tegelemise järele. Kui tüdimus tekib, kaaluge meeldivate väljasõitude planeerimist, kui võimalust ühenduse taastamiseks. Vallalised võivad oodata oma armsamaga kohtumist juhuslikul üritusel.

 

Skorpion: Täna peate vabastama kogu viimaste päevade emotsionaalse energia. Oluline on mitte varjata oma partneri eest tundeid, sest ta väärib teie autentset versiooni. See võib teie suhte kasvu kiirendada. Need, kes on vallalised, võivad kogeda armukadedushetki, kuna näevad endist partnerit kellegi uuega. Enesekindlus ja enesearmastus võivad aidata teil tulevasi armastusvõimalusi tervitada.

 

Ambur: Olge oma partneriga aega veetes spontaanne. Uute keskkondade uurimine ja koos värskete kogemuste proovimine võivad suhteid taaselustada. Kaaluge erinevate köökide avastamist restoranides või väliseiklusi, näiteks matkamist. Vallalised võivad täna ühise sõbra kaudu kohtuda uue armastushuviga. Olge talle lähenedes enesekindel ja väljendage oma huvi.

 

Kaljukits: Täna võivad pühendunud suhtes inimesed oma partneritega konfliktidesse sattuda, erinevate arvamuste või olulistes küsimustes ühtlustumisvajaduse tõttu. Selliste olukordadega kokku puutudes on ülioluline säilitada rahu ja osaleda produktiivses arutelus. Vältige impulsiivseid või solvavaid märkusi ning olge valmis kompromissideks. Need, kes on olnud pikka aega vallalised, võivad tutvumisrakendusi uurides leida armastuse.

 

Veevalaja: Täna soovitab tähtede seis säilitada oma suhetes tasakaal. Oluline on püsida tegelikkuses. Soovitatav on mitte lasta kujutlusvõimel ennast eksitada. Dilemma korral võib usaldusväärselt sõbralt juhiste otsimine pakkuda tuge ja aidata säilitada keskendumist sellele, mis on tõeliselt oluline. Soovitatav on vältida liigset enesekesksust. Vallalised peaksid veetma kvaliteetaega pere ja sõpradega.

 

Kalad: Pühendunud suhtes inimesed võivad täna läbida emotsionaalse murrangu faasi, mille põhjuseks võib olla tööga seotud stress või valdavad tunded. See võib panna teid partnerit kritiseerima, seega aitab konstruktiivne vestlus. Koostage loend, mis tõstab esile kõik aspektid, mida tema juures armastate ja hindate. Need, kes on vallalised, võivad kohtuda tulevase partneriga oma tavapärases külastuskohas.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope