Armastuse ja suhte horoskoop 05.11.2022.


Jäär: Täna on teie romantiline elu kesksel kohal. Võib-olla olete valmis viima juhusliku tutvuse järgmisele tasemele, alates kergemeelsest kuni millegi märkimisväärseni. Siiski pidage meeles, et kui paned kellelegi liiga palju rõhku, võib ta end liigselt üle koormata ja otsustada taganeda. Püüdke leida õnnelik keskkond agressiivsuse ja enesekehtestamise vahel.
Sõnn: Pingutage romantilises elus oma eesmärkide elluviimiseks. Kuid liigne pealehakkamine ei vii teid kuhugi; selle asemel peaksite püüdma leida kesktee, kus kinnitate oma autoriteeti ainult siis, kui see on õigustatud. Ärge käituge kiusajana ja ärge proovige oma partnerit juhtida lihtsalt sellepärast, et teil on kontroll. Kui juhite partnerit õigel viisil,järgib ta sind rõõmsalt.
Kaksikud: Tänane tähtede energia võib teie suhetes tekitada tugevaid emotsioone. Kui olete mõnda aega koos olnud, võite teie ja teie kaaslane otsustada, et on aeg liikuda järgmisele tasemele. Kui olete vallaline, on suur tõenäosus, et esimene kohting on oluline. Teie romantiline keemia partneri suhtes on meeldejääv.
Vähk: Avalikkuse ettekujutus teie suhtest võib teile täna halvasti mõjuda,kuid see ei tohiks teie õnne mõjutada. Kui kuulate oma sisetunnet, saate aimu, kuidas teised teie romantilist käitumist näevad. Andke endast parim, et jätta tähelepanuta sekkujad, kes võiksid soovida märkusi teha või teid kallutada. Ärge unustage selle tähtsust teie jaoks isiklikult.
Lõvi: Võid avastada, et praegune energia võimendab sinu juba tõusvat kirge, isegi kui oled püüdnud oma emotsioone vaos hoida. Võid avastada, et tunded partneri vastu on liiga suured, et nendega toime tulla, kui lõpuks temaga kohtute. Sa ei soovi end nii ebakindlasse olukorda asetada, kuid mõnikord on see paratamatu.
Neitsi: Teid ümbritsevad inimesed võivad aidata teie praegust romantilist olukorda. Kui olete valmis abi saamiseks pöörduma oma suhtlusringkonna poole, võib see anda teile tohutu enesekindluse tõuke. Ükskõik, kas olete oma kallimaga kohtingul või proovite uut tutvumisveebisaiti sobivate potentsiaalsete inimeste jaoks, on rühmategevused lõbusad. Andke oma eelistustest sõpradele teada.
Kaalud: Teie elus võib olla suhe, mis vajab muutmist ja planeetide praegune seis võib olla teie jaoks vajalik katalüsaator. Võib-olla mõtled, kuidas sa sellest üle saad kuid fakt on see, et sinu tähtede seis sind hetkel ei soosi ja seetõttu pole sa edusamme teinud. Tänase seisuga on sul olukorra eest väljumiseks vajalik julgus ja vastupidavus.
Skorpion: Praegu on teie sisetunne südame ja meelte küsimustes väga tugev. Teie mõistuse sügavustest pulbitseb loovuse laine ja kui suudate selle jäädvustada, teeb see teie armueluga imet. Lahendused teie probleemidele või vähemalt küsimused, mida olete endale esitanud, võivad olla juba lahenenud. Vaadake sügavale endasse ja saate vastused.
Ambur: Ära stressa, kui sa ei loo täna seoseid näiliselt mitteseotud ideede vahel; selles on asi. Teie intellekt töötab intuitsiooni ja loovuse kõrgemal tasemel, mis mõlemad aitavad teid täna teie kohtingul hästi. Kui teile on jäänud mulje, et peaksite selle inimesega suhtlemist jätkama, ärge jätke seda tähelepanuta. Kuula oma südant.
Kaljukits: Tänane päev võib teie armuelus olla vastuoluline, kuna partneriga võib olla raske sisukalt suhelda. Seda eriti juhul, kui jututeemaks on raha. Vestluse esialgne meelas ja lihtne hoidmine võib aidata. Parim tegevusviis on praegu kokku saada ja telesaadet või filmi vaadata.
Veevalaja: Olete täna kõhklusi tekitav ja teid on raske oma sõnades peatada. Kunagi ei tea, millal täna juhtrolli võtate. Ainult teile teadaolevatel põhjustel on teil õnnestunud konkreetsele inimesele head mõju avaldada. See, kuidas te seda olukorda lahendate, mõjutab partnerlust ja austust, mida teie vastu tuntakse, seega olge oma tegude suhtes tähelepanelik.
Kalad: Täna on suhtlemine teie suhete elujõuks. See on aeg, mil võite end oma mõtteviisi pärast karistada. Lõpetage enda vastu nii karm olemine ja keskenduge ülesaamisele kõigest, mis jätab teid armusuhetes nõrgaks. Oma muredest partnerile rääkimine on teatud viis oma sideme tugevdamiseks.
Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 21
Ennustaja Luna
tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope