Armastuse ja suhte horoskoop 05.11.2023.


Jäär: Romantikasäde võib täna teie suhte partneriga taaselustada. Saate ülihästi läbi ja meenutate paljusid jagatud kogemusi. Hinnake neid hetki kui hüppelauda, kauni tuleviku ehitamisel. Võite mõlemad jagada oma mõtteid, ühise pere laiendamise kohta. Vallalised kahetsevad oma minevikus tehtud valikuid. Lõõgastuge, midagi paremat on teel!

 

Sõnn: Täna on oluline end väljendada, isegi kui see võib teie suhte tasakaalu rikkuda. Enamikul on partnerluses aluseks võimu dünaamika, mis jääb sageli ütlemata. Kui tunnete vajadust sõna võtta, ärge hoidke end tagasi. Tugev side suudab teie ausate ja otsekoheste mõtetega hakkama saada. Tegelege sügavamate probleemidega, kui see, mille vastu praegu võitlete. Avage oma partneriga kõik suhtlusliinid.

 

Kaksikud: Kui te ei armasta ennast piisavalt, mõjutab see teie suhet. Teie vaimne võõrandumine paneb teid tundma end üksikuna, isegi oma partneriga koos olles. Peate mõnda aega üksi veetma, et mõista, milline on selle aluseks olev mure. Ärge laske oma probleemidel, teie sideme sügavust mõjutada. Kui teie suhe on algfaasis, on kõige parem oma probleemide pagas enne edasiste sammude astumist lahendada.

 

Vähk: Täna võib armastus vajada värsket lähenemist. Teie tavaline rutiin ei tööta hästi. Kui jääte vanade harjumuste juurde, võite silmitsi seista arusaamatustega. Proovige uusi, loomingulisi ideid oma suhte parandamiseks. See võib tunduda pisut julge, kuid see on parem kui jääda suhtesse, mis ei tee teid õnnelikuks. Mõelge oma valikute üle ja otsustage, kuidas soovite edasi minna.

 

Lõvi: Teie pikaajalist suhet on tabanud teetõke. Vastutuse ebavõrdne jaotus suhtes, muudab teid väsitavaks ja ärrituvaks. Täna on õige päev, võtta aega oma partneriga rääkimiseks. Proovige oma elukaaslasega konkreetselt aga südamest ja empaatiavõimega suhelda. Kui olete vallaline, on teil hea võimalus armastus leida. Hoidke silm peal inimestel, kellega praegu kohtute.

 

Neitsi: Täna on soodne tähtede seis, teie armastussektoris, mis paneb teie suhte uuesti särisema. Suhtlemine on täna võtmetähtsusega, seega väljendage kindlasti oma mõtteid ja tundeid kallimale. Kui olete vallaline, võite meelitada ligi potentsiaalseid partnereid, kes otsivad midagi tõsist. Hoidke avatud meelt ja olge enesekindel.

 

Kaalud: Teie harjumused võivad olla põhjuseks, miks te oma partneriga pidevalt tülitsete. Kompromissi tegemine on ainus viis, oma parema poolega rahu sõlmimiseks. Proovige romantilises elus, oma negatiivseid jooni ja probleeme analüüsida. Vajadusel otsige abi oma lähedastelt. Täna on hea päev, et planeerida uskumatu kohting erilise inimesega. Tähed on joondunud teie kasuks, peegeldades armuelu algust.

 

Skorpion: Täna võite mõelda oma suhte järgmisele tasemele viimisele. Teie usaldus ja armastus üksteise vastu on tohutult kasvanud. Nüüd võite mõelda selle ametlikuks muutmisele ja kooselu planeerimisele. Siiski on tõenäoline, et mõned teie lähisugulased ei kiida teie suhet heaks. Olge valmis võitluseks ja jääge oma tõekspidamistele kindlaks. Kui olete pikka aega vallaline olnud, peate usaldama inimestega kohtudes sisetunnet.

 

Ambur: Teie unenäoline unistus romantikast, saab täna teoks. Teil on suurepärane võimalus oma partneriga välja minna ja romantiliselt aega veeta. Ärge öelge ei, mitte ühelegi hetkeplaanile oma erilise inimesega. Täna realiseerige kõik oma unelmate ideed. Vältige tööalaseid kõnesid, kuna need võivad tekitada lõhe. Vallalistel on hea aeg, oma lemmikinimesega, toredalt aega veeta. Siiski peavad nad oma intensiivsust kontrolli all hoidma.

 

Kaljukits: Sinu ja partneri vahel võib juhtuda ootamatu huvide konflikt. Teie elufilosoofia ei pruugi ühtida, mis paneb teid kahtlema teineteisega kokkukuuluvuses. Päev on täis erinevaid mõtteid teie suhte olemuse kohta. Peate olema rahulik ja lubama sellistel hetkedel oma partneriga sisukat vestlust. On suur võimalus, et vallalised kohtuvad täna kellegi erilisega.

 

Veevalaja: Teie madalad ootused õige partneri leidmise suhtes, võivad takistada ideaalse ja sobiva kaaslase otsinguil. Kui te ei usu, et teie jaoks on olemas, see üks ja õige, võite leppida vähemaga. Proovige aru saada, kust need uskumused pärinevad. Kui olete püsisuhtes ja armastav partner, võite ennast armsamaga turvaliselt tunda. Olgu see päev seotud armastuse puhta vormi otsimisega.

 

Kalad: Peaksite harjutama piiride seadmist, et päästa oma suhet konfliktidest. Teil on olnud oma partneriga raskusi välistegurite sekkumise tõttu suhtes.Proovige rääkida sellest probleemist avatult ja võtke koos vastu, ühine otsus, mis annab teile kindlustunde tulevikuks. Kui olete püsisuhtes on teie ja teie partneri vahel sügav vaimne side. Kui olete vallaline, on soovitatav suhelda oma suhtlusringkondades.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope