Armastuse ja suhte horoskoop 05.12.2022.


Jäär: Mõelge oma praegustele soovidele ja vajadustele seoses oma romantilise eluga. See võib olla keeruline, kui suhtlete rohkem kui ühe inimesega või kui olete koos ohtlikusse olukorda sattunud inimesega. Teie olemasolev suhe võib seetõttu kannatada.Planeerige oma käike hoolikalt ja tehke tarku otsuseid.

Sõnn: Kui teil ja teie partneril on rahaasjade osas lahkarvamusi, on võimalik, et teie suhe võib kannatada. Kui üks teist süüdistab teist kergemeelses kulutamises, võib teine ​​asuda väga kiiresti kaitsepositsioonile. Püüdke leida ühisosa, et jõuda praktilise lahenduseni, mis rahuldab mõlemat osapoolt. See on paarisuhte jaoks hea aeg.

Kaksikud: Täna võivad armastus ja suhted tunduda võitlusena. On tõenäoline, et teie partner on tavapärasest rohkem ärritunud. Kuigi see toimub, olete tõenäoliselt liiga kurnatud, et sellega midagi ette võtta. Ärge kiirustage uude romantilisse suhtesse, kui olete praegu vallaline, kuna see võidakse tagasi lükata. Võimalik, et endine väljavalitu võib ootamatult tagasi tulla ja proovida asju uuesti teie jaoks sütitada.

Vähk: Tunnete end koos kaaslasega teineteisega lähedasemana kui kunagi varem. Teil kahel on tuju omaette aega veeta. Tekib suur vajadus näidata oma kiindumust ning tagada turvalisus ja mõistmine. Mõelge välja oma tulevikueesmärgid ja tehke koostööd, et suhet edasi viia.

Lõvi: Võid tunda end haavatavana, kuna suhtestress kasvab. Vaidlused teie väljavalituga võivad tekkida kõige väiksemate probleemide pärast. Tänu sellele ei suuda sa millelegi keskenduda ning võid kaaslase vastu isegi pahameelt tunda. Ärge muretsege, kõik normaliseerub; kui annate sellele lihtsalt aega ja distantsi.

Neitsi: Teid võib üllatada juhuslik kohtumine, mis võib viia kirgliku suhtluseni. Isegi kui olete pühendunud suhtes, ei tea kunagi, millal keegi võib teile külge lüüa. Kuigi see võib olla šokk, austage kindlasti oma kohustust partneri ees. Kui olete praegu vallaline, võib see olla kõige põnevam aeg kellegagi kohtumiseks.

Kaalud: Sinu romantilised lootused võivad luhtuda ja võid leida end palju virisemas. Te ei pruugi praeguse olukorraga rahul olla. Pühendunud paarid võivad kogeda raskusi suhtlemise ja armukadeduse tõttu. Ära lase oma vihal endast võitu saada; see võib teie suhte rikkuda. Ole kannatlik; need probleemid lahendatakse paari järgmise päeva jooksul.

Skorpion: Teil võib tekkida moraalne segadus. Kui teie ja teie partner arvate, et olete milleski ühel lainel, võite olla üllatunud, kui saate teada, et teie partneri suhtumine on muutunud. Järsku tekib teie kahe vahel märkimisväärne lõhe ja te võite olla hämmingus, kuidas edasi minna. Ärge laske enda ja potentsiaalse partneri vahel tekkida filosoofilisi erimeelsusi. Jätkake ettevaatlikult!

Ambur: Täna näete oma romantilises elus kindlasti mõnda tohutut nihet. Teie suhetes on palju kirge ja seiklusi. Kodus valitseb taas rahu ja harmoonia, eriti kui mõni pühendunud paar eelmisel nädalal tülitses. Neile, kes on praegu vallalised ja on mõelnud romantilise ettepaneku tegemisele, on nüüd õige aeg seda teha.

Kaljukits: Tunned endas uuenenud enesekindlust ja optimismi ning see annab sulle julgust välja öelda, mida sa tegelikult vajad. Teie suhe näitab paranemise märke ja lõpuks puhkeb õitsele. Enne elu muutva valiku tegemist konsulteerige oma partneriga ja mõelge sellele tõsiselt. Võimalik, et teie edu,tänu partneri abile tugevdab teie suhet.

Veevalaja: Teie suhtele ebasoodsad olukorrad on hääbumas ja elu normaliseerub. Edastage kallimale oma ausad tunded ja vaadake, kuidas see teie sidet mõjutab. Vallaliste jaoks on suur võimalus õiget inimest kohtada, kuid ainult siis, kui pingutate. Kui olete hiljuti suhtest välja murdnud, ärge tehke enam rutakaid otsuseid.

Kalad: Isiklikes suhetes võivad hiljutise otsuse tõttu tekkida konfliktid. Püüdke näha asju oma partneri vaatevinklist. Suhtuge oma kaaslasesse kaastundlikumalt ja julgustage teda.Tehke kõik endast olenev, et säilitada rahu. Need, kes otsivad romantilist partnerit, võivad leida, et täna on pisut igav.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope