Armastuse ja suhte horoskoop 05.12.2023.


Jäär: Rääkige oma soovidest ausalt, kuid delikaatselt, pidades meeles, et kõige sügavamad armastuslood saavad sageli alguse kõige nüansirikkamatest vestlustest. Hoidke oma meel mõistmisele ja süda tunnetele avatud. Vältige egol tekitada tarbetut hõõrdumist ja ärge unustage nautida haavatavust, mis on omane kõikidele tõelistele emotsionaalsetele sidemetele. Jäärana olete armastuses loomulik juht, pidage meeles, et romantikatants nõuab nii juhtimist, kui ka järgimist. Nautige kirge ja kannatlikkust.

Sõnn: Olete alati mänginud turvaliselt, arendades oma suhteid praktilisuse ja rutiiniga. Aga täna astuge oma mugavustsoonist välja. Näidake oma partnerile oma tõelist mina – ekstsentrilist, ettearvamatut ja fantastiliselt kaasahaaravat. Nautige õhtut tähtede all või küpsetage koos mõnda välismaist hõrgutist. Need ootamatud seiklused sütitaksid romantika uuesti, suurendades intiimsust. Vallaline, võite komistada intrigeeriva isiksuse otsa, keda tõmbab teie magnetiline veetlus. Usaldage planeete, nad korraldavad teile huvitava armastuse peatüki!

Kaksikud: Teie sotsiaalsete suhete vaikse kesta all peitub romantika magus rütm, mis ootab uurimist. Ärge üllatuge, kui leiate armastuse intellektuaalsest diskursusest või arutelust. Ebatõenäolisemad ühendused võivad ilmneda, seega jääge avatuks ja kutsuvaks. Pühendunud suhtes inimesed võivad avastada oma partneris uue tahu, mis lisab nende suhetele vürtsi.

Vähk: Kui tähtede seis teie romantikasektoris piruette teeb, võite avastada oma partneri vastu uusi, sügavalt juurdunud tundeid, mis uuendab teie kirge. Vallalised, olge valmis selleks, et keegi eriline inimene võib täna teie ellu siseneda, tabades teid kõige suurepärasemal viisil. Suhtlemine on täna teie tugevaim vara. Laske oma tunnetel olla kesksel kohal ja väljendage neid kogu südamest.

Lõvi: Täna võib ootamatu kohtumine avada teie südameuksed. See on ilus, keeruline, kuid südant põksuma panevalt põnev. Mõnikord on kõige targem valik aeglustada, peatada, lubada armastusel loomulikult õitseda. Astuge mööda teed kaastunde, avatuse ja tõelise uudishimuga. Kes teab, tee võib viia saatuseni, millest te unistadagi ei osanud.

Neitsi: Täna oleks hea olla teadlik oma partneri eripäradest. Jumaldage tema vigu ja hellitage enda omasid. Katkestage pideva kriitika ahel, nähke inimest ootuste fassaadide taga. Tunnistage mõrasid ja looge tõelise kiindumuse teel tugevamad sidemed. Hoidke neil käest nii otseses, kui ka ülekantud tähenduses. Tehke täna midagi ilma skriptita.

Kaalud: Suhted võivad tunduda kõndimisena läbi peeglirägastiku, kusjuures iga peegeldus paljastab sama reaalsuse erinevad tahud. Võib tekkida eksiarvamusi, kuid pidage meeles – miski ei rahusta nii nagu siiras dialoog. Avatud vestlused oma partneriga tunnetest ja kavatsustest toimivad nagu tervendav palsam. Vallalised, olge ettevaatlikud, kuid hoidke avatud südant. Ärge kiirustage millegagi, kannatlikkus on tänapäeval armastuse asjades voorus. Nii, et olgu selleks tüli vaigistamine või suhte alustamine, ole leebe, kuid sihikindel.

Skorpion: Kui olete suhtes, toob tänane päev teie armuloole, põneva uue peatüki. Ootamatud kohtumised, mängulisus ja üllatused, mitte ainult ei süvenda teie suhet, vaid muudavad ka teie suhte elavamaks. Kui olete vallaline, võib teie ette tulla huvitav suhtlus. See ei pruugi viia vahetu armusuhteni, kuid annavad aja jooksul võimaluse.

Ambur: Ihalete põnevust ja täna on silmapiiril suurepärane võimalus seikluseks. Minge üllatusõhtusöögile, kohtingule või planeerige koos lühike reis – iga ootamatu žest sütitab teie kire uuesti. Üksikud inimesed, ärge taanduge oma maailma. Hoidke oma süda avatud ja on tõenäoline, et keegi, kes imetleb teie võlu, võib teid täna lihtsalt jalust rabada.

Kaljukits: Partnerlussuhted valgustavad teie maailma, mis oli vahepeal pimedaks jäänud, pannes aluse emotsionaalsele arengule ja sügavamale intiimsusele. Pühendunud suhtes inimesed võiksid taaselustada oma suhte, õhutades südamlikke vestlusi ja valmistades väärtuslikke hetki. Vallalised, armastus tantsib täna, nii et olge kursis äkiliste sädemetega, mis võivad ootamatuid teid süüdata.

Veevalaja: Looge südamlikke žeste, leiutage võluvaid hetki ja jagage oma loomingulisi nägemusi oma partneriga. Või, kui olete vallaline, kasutage tulevases partneris huvi äratamiseks, oma kavalat tundlikkust. Teie elujõuline karisma võib täna meelitada paljusid südameid. Olge valvel, teie intuitiivne tunne võib sosistada saladusi kellegi erilise lähenemise kohta. Sellest hoolimata muudab teie julge ja dünaamiline isiksus põnevaks päevaks, mis on täis armastust ja lummust.

Kalad: Laske kiindumuse vihmapiiskadel teie olemasolevaid suhteid rikastada, andes neile sügavama tähenduse. Kui olete vallaline, ärge olge üllatunud, kui pealtnäha juhuslik kohtumine muutub sügavamaks suhteks. Pidage meeles, et armastuse maailm räägib sosinal, nii et hoidke oma südame kõrvad lahti. See võib olla ideaalne päev, et jagada neid kinnijäänud tundeid kellegi erilisega.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope