Armastuse ja suhte horoskoop 06.01.2023.


Jäär: Inimesed, kes otsivad suhteid, leiavad kiiresti sobivad partnerid. Teie abikaasal võib aga tekkida raskusi tööl või terviseprobleeme. Peaksite pingutama, et talle kaasa tunda, veetes koos aega.Vallalised võiksid kohtuda partneritega, kellel on sarnased huvid ja elustiil.

Sõnn: Tänane ebakindlus teie romantilises elus võib põhjustada halva alguse. Teie abielu stabiilsus võib samuti ajutiselt häiritud olla. Sina ja su partner võite tülitseda millegi üle, mis on teid mõnda aega häirinud. Kaaluge probleeme hoolikalt, et saaksite vastuseid leida.Suhtemured võivad muuta päeva süngeks.

Kaksikud: Kaksikud tunnevad end mugavamalt oma partneriga tunnete avamisel. Abielupaaride vahelise intiimsuse tase võib samuti kasvada. On tõenäoline, et vallaline inimene, kellele olete salaja silma jäänud, saadab teile positiivseid emotsioone!Teil võib olla lihtsam oma emotsioonidest uue mõistmisega rääkida.

Vähk: Vähid, kes on äsja püsisuhtesse astunud, seavad end hõlpsalt igapäevasesse rütmi sisse. See võib olla kasulik suhte üldisele tervisele. Kui tunnete end üksikuna, on parem romantilised plaanid edasi lükata, kuni tähtede seis soosib.
Uus leitud rutiin tõmbab tõenäoliselt partnerid abieluõndsusse.

Lõvi: Mida iganes sa teed, ära tee oma partnerile haiget; sa kahetsed seda.Riski piiril elamine on põnev, kuid kui te seda teete, peate olema valmis sellega toime tulema. Nii et enne kui midagi ette võtate, mõelge sellele tõsiselt. Ära lase idealiseerimisel oma otsustusvõimet täna hägustada,ole praktiline.Harjuta kannatlikkust!

Neitsi: Ehkki saate oma partneriga ka edaspidi hästi läbi, võite tema tervise väiksemate probleemide pärast muretseda. Vallaliste jaoks võib aga abielurindel olla häid uudiseid. See uudis võib teid väga õnnelikuks teha!Need paarid,kes soovivad koos elada,saavad selleks hea võimaluse.

Kaalud: Olenevalt õnnetähest võid sa oma elus võita tõeliselt tähelepanuväärse varanduse. Vallalised võivad kogeda armastuse juhtumit esimesest silmapilgust. Samas tuleb abieluettepanek mõnele tõenäoliselt meeldiva üllatusena.Suhted, mis on üles ehitatud kindlale pinnale,toimivad hästi.

Skorpion: Praegu on vallalistel hea aeg otsida sarnaselt mõtlevaid inimesi. Sellest tulenev ühendus pakub sügavat rahuldust mitmel tasandil. Hiljuti abiellunud Skorpionipaar võib avastada, et nad suhtlevad uues keskkonnas paremini. See nõuab minipuhkust, kui see on üldse võimalik!Siiski tuleb rohkem tähelepanu pöörata koosveedetud kvaliteetajale.

Ambur: Meie seast sõltumatutele võib tänane päev olla ülejäänud elu esimene päev. Selle aja jooksul saavad paarid süvendada oma sidet ja kogeda suuremat rahulolu armastuses üksteise vastu. Suhte huvides peaksite oma abielu esikohale seadma siis on näidustatud tugevam side ja rahuldustpakkuvam armuelu.

Kaljukits: Teie ja teie partner muutute lähedasemaks ja toetate üksteist rohkem. On tõenäoline, et teil on romantilises osakonnas väga edukas päev. Teie kaaslane võib kavandada romantilise õhtu uhkes restoranis või teile uhke kingituse.Näidake välja tänulikkust ja hoidke rohkem teineteist.

Veevalaja: Võite jätkata armusuhet aeglaselt ja kindlalt romantilisel rindel. Teie suhe kulgeb sujuvalt ja saate tekkivate väiksemate probleemidega hakkama. Usaldage oma partnerlust ja töötage selle nimel, et seda parandada.Teie suhe võib jääda terveks ja emotsionaalselt rahuldavaks.

Kalad:Kalad võivad säilitada oma optimismi tänu positiivsetele muutustele nende romantilises elus. Abielus peaksid mõlemad partnerid olema ühel lainel ja aktsepteerima teineteise otsuseid. Kui olete praegu vallaline, võib teid üllatada vana sõber, kes sellel rõõmu- ja põnevusajal abieluettepaneku teeb.Hiljutised arengud romantilisel rindel võivad anda teile võimaluse rõõmustada.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope