Armastuse ja suhte horoskoop 06.01.2024.


Jäär: Täna on oodata väiksemaid suhteprobleeme. Päeva teisel poolel esineb arusaamatusi, mis on peamiselt seotud egodega. Kontrollige emotsioone, kui teil on lahkarvamusi. Andke oma partnerile alati hingamisruumi ja säilitage sõbralikud suhted. Abielupaarid peavad austama oma suhet. Mõned üksikud inimesed armuvad täna. Suhte elavdamiseks tehke partnerile alati komplimente.

Sõnn: Armsam ei pruugi teie siirust suhtes ära tunda ja see võib viia viha ja ebaõnneni. Küll aga näitate täna üles valmisolekut probleemidest rääkida ja paari päevaga saavad asjad korda. Vallalised, avatud suhtlemine on eduka romantilise suhte peamine tegur ning peate veetma aega ja andma võimaluse romantilistele vestlustele. Kui ootad kohtumist enda valitud partneriga, võivad veebiportaalid olla suureks abiks.

Kaksikud: Olge oma armuelus vastutustundlik ja teie suhtumine peab olema positiivne. Väikesed mured armuelus lahenevad. Veetke rohkem aega koos ja planeerige sellel nädalavahetusel puhkus. Näidake armastatule kiindumust ja hoolt. Teie lähedased kiidavad armusuhte heaks. Mõned üksikud inimesed saavad ettepanekuid kohtinguks. Abielupaarid võivad täna planeerida oma pere laiendamist.

Vähk: Olge oma armuelus otsuseid langetades mõistlik. Väikesed probleemid võivad esineda, kuid võtke kasutusele meetmed nende lahendamiseks, enne päeva lõppu. Mõistlik on minevikku mitte süveneda. Samuti peaksite väärtustama suhet ja vältima vastasseise, mis võivad hädasid veelgi suurendada. Olge seiklustegevusega tegelemisel äärmiselt ettevaatlik.

Lõvi: Olge täna vaidlustes ettevaatlik, sest väljavalitu võib mõnda väidet valesti tõlgendada. Päeva esimene pool on suhtes ülioluline, sest võib juhtuda ootamatusi, mis võivad armusuhet tõsiselt mõjutada. Peate olema kohanemisvõimeline ja tagama korraliku suhtluse. Olge üksteise suhtes kannatlik ja proovige näha asju oma partneri vaatenurgast. Teie armsam soovib, et te oleksite hea kuulaja ja veedaksite rohkem aega koos.

Neitsi: Vaatamata väiksematele muredele päeva esimeses pooles, näete viljakat armuelu. Mõned inimesed kohtuvad endise armsamaga, mis toob kaasa ka naasmise armusuhte juurde. Kui olete abielus, peaksite seda siiski vältima, kuna abielu satub ohtu. Mõned paarid näevad kaugsuhetes probleeme ja võite need lahendada avatud aruteluga. Veetke armastatuga rohkem aega ja kiitke alati partnerit edu eest nii isiklikes, kui ka ametialastes saavutustes.

Kaalud: Väikesed mured päeva esimesel poolel võivad suhtele sügavalt mõjutada. Mõned inimesed näevad arusaamatusi tulemas. Veenduge, et tegelete probleemidega küpse suhtumisega. Olge suhtlemisel avatud ja see aitab teil probleemid lahendada enne, kui asjad käest ära lähevad. Mõnedel abielupaaridel tuleb erimeelsusi kodus, mis tekitavad pingeid.Hoidke positiivset meelt!

Skorpion: Astuge samme vältimatute asjade lahendamiseks enne, kui asjad kontrolli alt väljuvad. Olge ehe ja hoolitsege selle eest, et te ei süveneks minevikku. Mõned inimesed võivad täna sattuda ametiromantikasse. Abielupaarid peavad aga olema loomingulised, sest oluline on veeta rohkem aega koos. Samuti võite täna planeerida nädalavahetuse puhkuse loodusesse.

Ambur: Vaatamata mineviku probleemidele on teie armuelu täna hea. Mõned kaugarmumised, mis olid lahkumineku äärel, saavad uue hingamise. Olge oma partnerile truu ja tehke täna ka üllatuskingitus romantilise õhtusöögi ajal. Abielus inimesed, võite näha ka kolmandate isikute sekkumist armusuhtesse, mis võib kõik keeruliseks muuta. Veenduge, et võtate meetmeid selle vältimiseks.

Kaljukits: Tähed soovitavad teil suhet väärtustada. Tundke oma õrnu emotsioone ja võtke ühendust erilise inimesega. Siiras sõnum või spontaanne kõne, kus kohast teie tunded läbi kumavad on väga väärtuslik. Olge avatud südamega ja teie ellu võib ilmuda põnev inimene, kellest võib saada romantika teema. Kui olete pühendunud suhtes, väljendage oma kiindumust kohe. Väikesed asjad on palju väärt, nii et püüdke oma partnerit tähelepaneliku žesti või liigutava ilmega võluda.

Veevalaja: Võtke initsiatiiv armuelus tekkinud vaidluste lahendamiseks. Olge hooliv partner ja hea kuulaja. Jagage emotsioone vabalt ja asetage väljavalitu mugavustsooni. Mõned paarid võiksid täna arutada tuleviku üle. Üksikud inimesed võivad kohtuda reisil või ametlikul üritusel, kellegi erilisega. Need kes osalevad mõnel üritustel, võivad saada ka ettepanekuid kohtingule.

Kalad: Täna ei teki suuri armastusega seotud takistusi. Siiski pingutage kaugarmusuhetes, et see oleks turvalisem. Kui teete ettepaneku astuda suhtes järgmine samm on suur tõenäosus, et saate positiivse vastuse. See on ka aeg, mil teie suhtes kasvab arusaam. Mõned armusuhted muutuvad abieluks. Võite tõsiselt kaaluda ka ühist nädalalõpu reisi, et sidet tugevdada. Omanditunne ei aita suhtel kasvada, olge armsama emotsioonide suhtes mõistlik.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope