Armastuse ja suhte horoskoop 06.02.2023.


Jäär: Kui olete suhtes, on suurepärane aeg, et seada oma partner esikohale ja näidata talle, kui palju te temast hoolite. Ärge kartke oma valvsust alla lasta ja näidata oma tõelisi tundeid. Lihtsalt jääge kindlasti ka endale truuks. Kui olete vallaline, tunnete end eriti enesekindla ja atraktiivsena. Kasutage seda energiat selle nimel, mida soovite! Võid kohata kedagi uut, kes sulle tõeliselt silma hakkab.

 

Sõnn: Täna on suurepärane võimalus investeerida oma suhtesse, näidates partnerile, kui palju ta teile tähendab. Alates lummavate mälestuste koos loomisest, kuni tõelise tähelepanu pööramiseni. Keskenduge tugevama sideme arendamisele. Kui olete siiski vallaline, ärge laske end liiga kergesti mõjutada. Võtke suhet aeglaselt potentsiaalsete väljavaadetega.

 

Kaksikud: Kasutage oma kujutlusvõimet ja laske oma unistustel end juhtida. Praegu on ideaalne aeg võrgustike loomiseks või kohtingul käimiseks. Sinust saab võluv kehastus, nii et kasutage seda maksimaalselt! Kui olete suhtes, võite teie ja teie partner tunda end üksteisega eriti lähedasena. Tekib tung teha midagi teisiti. Mõlemal juhul on teie sotsiaalne elu tõenäoliselt aktiivne, nii et kasutage seda maksimaalselt.

 

Vähk: Kui olete vallaline, on teie õnn muutumas! Hoidke silmad lahti kellegi erilise suhtes, kes võib teie teele astuda. Kui olete juba suhtes, võib teie partner sel nädalal tunduda pisut eemalolev või hõivatud. Püüdke seda mitte isiklikult võtta. Tal võib lihtsalt tööl palju läbielamisi olla või tunda end muude asjade pärast stressis. Võtke aega, et näidata talle täiendavat armastust ja tähelepanu.

 

Lõvi: Üldiselt on täna uute alguste ja võimaluste aeg. Kasutage kindlasti võimalust kohtuda uute inimestega või sütitada vana leek. Sinu positiivne suhtumine aitab sul edasi liikuda. Kui olete vallaline, meelitab teie enesekindel isiksus kedagi, keda tõmbab teie positiivne energia. Kui teil on suhe, siis oma kiirest ajakavast hoolimata, veetke partneriga kvaliteetaega koos.

 

Neitsi: Sul on täna armastuse tuju! Ja õnneks on teie loomulik sarm ja karisma kõigi aegade kõrgeimal tasemel. Kui olete vallaline, võite mõnel seltskonnaüritusel või ühise sõbra kaudu kohtuda kellegi erilisega. Kui olete suhtes, on asjad õndsad ja kirglikud. Võib-olla soovite isegi kaaluda asjade viimist järgmisele tasemele. Olgu teie olukord milline tahes, nautige häid vibratsioone ja laske oma romantilisel küljel särada!

 

Kaalud: Täna on ideaalne aeg suhetele keskendumiseks, olgu see siis sõprade, pere või oma kallimaga. Planeerige koos midagi erilist, näiteks lühike reis või üllatusfilm. Kui oled vallaline, võid isegi leida kellegi uue ja põneva – hoia silmad lahti! Kasutage seda võimalust oma sidemete süvendamiseks ja tugevdamiseks maksimaalselt ära.

 

Skorpion: Kui olete vallaline, võite tunda end pisut rahutuna. Olete valmis leidma kellegi erilise, kellega oma elu jagada, ja te ei lepi millegi vähemaga kui päris suhe. Olge teadlik ja võite lihtsalt leida selle, mida otsite. Kui olete kiindunud, võiksite süvendada sidet enda ja oma partneri vahel. See on suurepärane aeg emotsionaalselt ja füüsiliselt lähedasemaks saada.

 

Ambur: Võid täna tunda end ekstra flirtivana. Kui olete vallaline, kasutage seda energiat enda huvides. Kui olete suhtes, suunake see energia oma romantilisse ellu ja vürtsitage seda. Igal juhul nautige koos partneriga! Teisest küljest võtke kindlasti aega enda jaoks. Akude laadimine aitab hoida end tasakaalus ja energilisena.

 

Kaljukits: Kui olete suhtes, on praegu hea aeg keskenduda oma partnerile ja veenduda, et ta tunneb end armastatuna ja hinnatuna. Püüdke vältida liigset takerdumist väiksematesse lahkarvamustesse. Võite olla üllatunud, kui hästi asjad lähevad, kui olete üksteisega avatud ja ausad. Kui olete vallaline, võite kohtuda kellegi uuega, kes tundub teile ideaalselt sobivat. Pingutage tema tähelepanu saamiseks.

 

Veevalaja: Kui oled suhtes, otsi täna oma partneriga selgust. Teatud erimeelsused on loomulikud, kuid kui räägite ausalt ja läbipaistvalt, saate need lahendada. Kui olete vallaline, ärge jätke kasutamata võimalust millegi uue jaoks. Võib juhtuda,et keegi huvitav isiksus, köidab teie tähelepanu. Ole avatud ja vaata, mis areneb!

 

Kalad: Suhtes või mitte, tunned praegu valdavat kiindumust. Võtke see kõik endasse ja ärge kartke oma emotsioone välja näidata. Kui suhtute oma suhtesse tõsiselt, peate varuma veidi aega koos veetmiseks. Vaadake armastavalt üksteisele silma ja rääkige. Ärge haletsege ennast, kui olete praegu vallaline,see eriline keegi on kindlasti nurga taga.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope