Armastuse ja suhte horoskoop 06.02.2024.


Jäär: Vallaliste jaoks toob tänane päev romantilisele ellu uue alguse. Hoidke silm peal võimalikel ootamatutel kohtumistel või taaskontaktidel kellegagi, keda olete juba pikka aega tundnud. Pühendunud suhte jaoks on tähed soodsad, et mõelda järgmisele faasile. On aus, et teie partner arutab abielu ja muude oluliste elumuutustega seotud otsuseid. Tsementeerige oma suhet, rääkides nii ühistest plaanidest kui ka unistustest.

Sõnn: Tänane päev läheb vallaliste jaoks huvitavaks! Kiresäde võib süttida, kui teie teed ristuvad uute võimalustega. Pidage siiski meeles, et usaldus ei teki üleöö ja jääge avatuks planeerimata suhetele. Tundke seiklustunnet, olles samas ettevaatlik, lastes suhetel iseseisvalt areneda. Pühendunud inimesed, looge usaldus, jätkake läbipaistvust ja võtke aega oma emotsionaalse sideme tugevdamiseks.

Kaksikud: Täna on vallaliste jaoks põnev päev. Ärge laske oma emotsioonidel võimust võtta ja laske suhetel aeglaselt areneda. Olge haavatav, säilitades samal ajal iseseisvust, et luua tõelisi suhteid. Kui olete pühendunud suhtes, toetage üksteist, kasvatage vastastikust sõltuvust ja teineteise mõistmise tugevdamist. Tegelege tegevustega, mis tähistavad tõsiasja, et olete erinevad isiksused, kuid koos.

Vähk: Tänane päev on selleks, et korrata mõningaid tundeid, mida võisite alla suruda. Tunnistage neid tundeid, laske need välja ja olge avatud. Suurema ülevaate saamiseks kaaluge neid emotsioone. See kehtib täna pühendunud suhte kohta, sest allasurutud emotsioonid võivad suhetes uuesti esile kerkida. Avage ennast oma partnerile. Rääkige südamest, jõudes ühendusele lähemale ja sügavamale. Vabastage oma kinnijäänud emotsioonid.

Lõvi: Õhus on armastust. Teie võluv isiksus on magnetiline. Olemasolevad suhted võivad areneda millekski sügavamaks, kuna tänane energeetika võimendab teie suhtlemisvõimet. Arutage oma unistusi ja eesmärke partneriga ning vaadake, kuidas teie teed ühtivad. Need, kes on vallalised, olge valmis kohtuma kellegagi, kes esitab väljakutseid ja stimuleerib teie intellekti põneval viisil.

Neitsi: Täna olete silmitsi teatud ilmutustega, mis põhjustavad kommunikatsioonihäireid. Proovige mitte lasta sellel end tasakaalust välja viia. Kasutage seda aega oma partneriga kõigi lahendamata probleemide lahendamiseks, luues kindla aluse tulevikuks. Vallaliste puhul võib juhuslik kohtumine teis emotsioone tekitada. Hoidke avatud südant ja meelt. Pidage meeles, et iga suhe õpetab meile kõike.

Kaalud: Tänane päev kutsub endasse suhtuma armastusega. Mineviku traumad võivad taas päevakorda tulla, kuid pidage meeles, haavatavus on tugevus ja julgus võib aidata luua sügavamaid sidemeid. On aeg olulisteks vestlusteks. Oma vajaduste avalik väljendamine on ülioluline. Võtke üks päev korraga, teie suhe on ühine teekond, mitte võidujooks. Laiendage oma kannatlikkust, võtke omaks oma olulise inimese vajadused ja teie armastus võib õitseda isegi keset kaost.

 

Skorpion: Tänane päev toob kaasa võimalikke hõõrumisi teie kallimaga. Silmapiiril on valesti suhtlemine, mis võib potentsiaalselt tekitada kaose. Selle asemel proovige keskenduda oma suhtlemisoskuste parandamisele ja arendada rohkem mõistmist. Kasutage sellest segasest olukorrast parimat, tugevdades oma sidemeid südamlike kõnede, kannatlikkuse ja visadusega. Pidage meeles, et väljakutsed teevad suhted tugevaks

 

Ambur: Tänane päev võib teie romantilises elus muutuda. Mõni suhtlus võib tunduda häiriv, kuid see tõukab teid oma partneriga parema ühilduvuse poole. Vallalised, see võib olla aeg, mil keegi teist väga erinev tekitab intrigeeriva romantilise sideme. Olge avatud oma romantilistest normidest välja astumiseks. Jääge spontaanseks, see on koht, kus te arenete!

 

Kaljukits: Kui olete vallaline, on täna suur tõenäosus kellegagi uuega kohtuda, ehkki kohtumine võib olla üllatus. Võtke omaks ausus ja avatud suhtlemine, kuna arusaamatused võivad tekitada probleeme. Teid ja teie partnerit julgustatakse erimeelsusi rahulikult lahendama, tugevdades veelgi teievahelist sidet. Suhet puudutavate suurte otsuste ootamine võib olla kiire, kuid ärge muretsege.

 

Veevalaja: Romantika osas võivad esile kerkida arusaamatused ja need võivad teie suhtele pinget tekitada. Kasutage seda võimalust sügavamal emotsionaalsel tasandil ühenduse loomiseks, selle asemel, et pingele alluda. Toitke oma suhteid, kinnitage üksteise tundeid ja aidake üksteist väljakutsetes navigeerida. Vallaliste jaoks on aeg ennast armastada ja luua endaga terved suhted, enne kui meelitate endale sobiva partneri.

 

Kalad: Täna on suurenenud tundlikkus, mis soodustab emotsionaalset intiimsust. Isegi teie suhte väikesed nüansid tähendavad rohkem, kui tavaliselt. Ärge imestage, kui avastate tundeid, mille olemasolust te ei teadnudki. Kuigi mõtted võivad muutuda lünklikuks, paljastavad need sinu emotsionaalse maailma sügavad aarded. Vallalised, võõrast võib saada oma, mida olete oma eluookeanis oodanud. Olge avatud ja vastutulelik!

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope