Armastuse ja suhte horoskoop 06.03.2023.


Jäär: Täna võite tunda igatsust üksinduse järele. Kui te ei ole seotud, võite avastada, et eelistate teistega suhtlemise asemel,veeta aega mõtiskledes ja filosofeerides. Kui olete praegu suhtes, võite soovida rohkem isiklikku ruumi ja aega endale. Samuti võite kaaluda mõningate muudatuste sisseviimist oma armuelus, näiteks uute huvide uurimist või individuaalsete kirgede otsimist.

Sõnn: Täna võib olla väga lõbus kellegi uuega flirtides. Sul avaneb võimalus uurida uut suhet kellegagi, kes sulle silma jääb. Võtke aega tema tundmaõppimiseks ja ärge olge liiga innukad millegagi kiirustama. Nautige selle inimesega koosolemist ja vaadake, kas teil on potentsiaali millekski enamaks. Kuid olge ettevaatlik ja ärge andke lootusi, kui te ei ole millestki tõsisest huvitatud.

Kaksikud: Sul ei tule puudust romantilistest võimalustest. Siiski võib tekkida vajadus võtta initsiatiiv ja teha esimene samm. Ärge kartke oma valvsust alla lasta ja näidata oma tõelist mina. Sa ei tea kunagi, kes võib olla sinu jaoks ideaalne. Kui olete pühendunud suhtes, näidake oma partnerile, kui palju te hoolite. Võib-olla olete end viimasel ajal veidi tähelepanuta jäetuna tundnud, seega ärge kartke küsida lisatähelepanu.

Vähk: Kui olete suhtes, on teie side partneriga täna tugev. Te tunnete end üksteisega eriti lähedasena ja naudite koos aja veetmist. Teil võib tekkida lahkarvamusi rahaasjades, kuid üldiselt läheb asi sujuvalt. Kui olete vallaline, võib teid köita keegi, kes on loominguline. Kuid see suhe ei pruugi olla stabiilne, kuna teie kaks laskute vaidlustesse,kus võitjat ei ole.

Lõvi: Kui olete vallaline, keskenduge enne partneri otsimist,endaga tervislike ja positiivsete suhete arendamisele. Kui tunnete end enesekindlalt ja hästi ,tõmbate tõenäolisemalt ligi partneri, kes teid hindab ja austab. Kui olete pühendunud suhtes, austage üksteise piire, suheldes avatult ja ausalt ning tehes jõupingutusi, et mõista üksteise vaatenurki ja tundeid.

 

Neitsi: Kui oled suhtes, võib su partner end viimasel ajal veidi kõrvalejäetuna tunda. Püüdke sel nädalal temaga sügavamal tasandil ühendust võtta. See kõik puudutab intiimsust, nii et minge edasi ja avage ennast. Kui olete vallaline, võite olla valmis suhtlema, kuid pole kindel, kuidas alustada. Ärge muretsege, universum on teie seljataga. Sa kohtad kedagi erilist, kui sa seda kõige vähem ootad. Lihtsalt hoia oma süda avatud ja lase asjadel voolata.

 

Kaalud: Kui olete vallaline, võite tunda,et teid tõmbab kellegi poole, kes on teie tavapärasest tüübist väga erinev. See inimene võib olla põnev ja täis seiklusi, mis on just see, mida sa vajad, et oma kohtingutest välja murda. Kui olete suhtes, võite sina ja su partner tunda end pisut rahutuna ja igatseda põnevust. Nädalavahetuse planeerimine või ühine tantsutund võib aidata asju vürtsitada.

 

Skorpion: Praegu võluvad sind tõsiselt inimesed, kes on sinust palju vanemad või nooremad. Võtke aega ja tutvuge nendega enne järgmise sammu astumist. Kui olete pühendunud suhtes, avastate, et teie partner on armastavam ja toetavam kui kunagi varem. Teie mõlema vahel on tugev partnerlustunne, seega nautige kindlasti seda aega koos.

 

Ambur: Kui olete suhtes, võite praegu avastada, et teie partner on tavapärasest nõudlikum. Ta võib tunda stressi ja vajada teie täiendavat tähelepanu. Olge kannatlik ja mõistev, kuid samas ka kindel oma piiridega. Kui olete vallaline, võite sel nädalal kogeda emotsionaalseid tõuse ja mõõnasid, mistõttu on raske tasakaalus püsida. Püüdke keskenduda iseendale läbi jooga või meditatsiooni.

 

Kaljukits: Täns võid leida end raskustes,et hoida oma suhte tasakaalu. Oluline on seada esikohale oma vajadused ja soovid, võttes samal ajal arvesse ka oma partneri arvamus. Kui olete jätnud tähelepanuta oma soovid partneri kasuks, on nüüd aeg rääkida ja leida kompromiss. Kui olete vallaline, olge siiski ettevaatlik, et mitte liiga palju sõltuda, potentsiaalse partneri välimusest.

 

Veevalaja: Kui viimsses ajal olete hoidnud vihast, on nüüd aeg keskenduda loomisele, lahenduste leidmisele ja koos edasi liikumisele. Teie suhe võib süveneda ja tugevneda, kui olete mõlemad valmis pingutama. Kui olete vallaline, on teie sarm ja karisma kõigi aegade kõrgeimal tasemel, mistõttu on teil lihtne teiste tähelepanu ja huvi äratada. Siiski ole ettevaatlik, et teie ego ei segaks.

 

Kalad: Täna võib tulla raskusi sellega, et tunned end oma suhtes lõksus või ummikus. Oluline on oma partneriga enesetundest rääkida ja üheskoos lahendus leida. Kui tunnete tüdimust või rahulolematust, proovige leida uusi tegevusi või kogemusi, mida koos jagada. Kui olete vallaline, olge ettevaatlik, et te ei muutuks armastuse otsimisel liiga valivaks ega kriitiliseks. Andke inimestele võimalus ja proovige näha kõigis head.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope