Armastuse ja suhte horoskoop 06.03.2024.


Jäär: Täna on aeg mõelda oma varasematele suhetele ja mustritele, mis aitavad teil uute sidemetega läbipaistvamalt suhelda. Emotsioonide suhtes aus olemine, parandab teie suhet ning te saavutate armuelus mugavuse ja rahu. Suhte dünaamika arutamine oma partneriga võib olla suurepärane vahend, üksteise mõistmiseks ja isiklike läbimurrete saavutamiseks.

Sõnn: Olenemata sellest, kas olete suhtes või vallaline, armastuse õhkkond lõdvestab teid ja paneb teid tundma end armastatuna.
Partnerite jaoks on see suurepärane aeg ühenduse taastamiseks, kui veedate koos hetke vaikust. Veetke koos kvaliteetaega ja unustage päevane stress. Kui olete vallaline, hoidke end avatuna uutele sõpradele ja võimalustele. Tervitage armastuse sissevoolu ja laske sellel suunata teid uute ja põnevate seikluste poole.

Kaksikud: Armastus vajab ausust ja avameelsust. See on päev, mil saate olla oma südamele truu ja öelda asju, mida võisite tagasi hoida. Rääkige südamest, isegi kui tundub, et paljastate oma haavatavuse. Südamest südamesse peetavate vestluste intiimsus võib tugevdada teie sidet ja tuua teid partneriga lähedasemaks. Kuulake aktiivselt ka oma kaaslast. Kasutage seda päeva, et oma kallimaga lähedasemaks saada, sest see ainult tugevdab teie suhet.

Vähk: Tänane päev võib tunduda uskumatult üksildane. Kuid see üksindus võib olla võimalus isiklikuks arenguks ja eneserefleksiooniks. Kasutage seda aega endaga ühenduse loomiseks, pöörates tähelepanu enesearmastusele ja aktsepteerimisele. Tuletage meelde, et olete väärt armastust ja kaastunnet, olgu siis teistelt või iseendalt. Vaadake seda perioodi, kui aega enda sisse vaatamiseks ja selle kohta, mida te romantilistes suhetes tõeliselt väärtustate.

Lõvi: Puhake täna koos partneriga, kirglikust rutiinist ja nautige enda hellitamise luksust. Tehke midagi erilist, olgu siis kohtinguks või lõõgastavaks õhtuks kodus. Samuti võite kaaluda uues restoranis õhtustamist või koos toidu valmistamist. Tõstke oma kodu esile, lisades ümbrusele värsket ja romantilist hõngu. See jagatud kogemus muudab teie sideme veelgi tugevamaks.

Neitsi: Ärge laske negatiivsetel emotsioonidel, enda sees kinni jääda. Selle asemel leidke mõni minut, et oma tundeid ja mõtteid oma partnerile vaikselt ja pingevabalt väljendada. Tuletage meelde, et erinevate vajaduste ja soovide olemasolu on okei, kuid oluline on neid armastavalt ja lugupidavalt oma kallimaga ellu viia. Selle kaudu saate üksteisest palju arusaamist ja leiate viise, kuidas sügavamalt suhelda.

 

Kaalud: Tähed hoiatavad, et olge oma sõnade ja käitumisega romantilistes suhetes tark. Kuigi iseolemine on ülioluline, olge ettevaatlik oma partneri liiga karmide tegude suhtes. Pidage meeles, et kriitika võib olla kahjulik, kui seda ei võeta vastu õiges vaimus. Oma kallima vaatenurga kuulamine on hädavajalik ja proovige vaadata olukorda tema vaatenurgast. See säilitab teie suhte ja väldite tarbetuid konflikte.

 

Skorpion: Täna võib sõprusest vohada isegi kirglik armulugu, väga sümpaatse persooniga, keda te juba tunnete. See üleminek võib tunduda äkiline, kuid see on ühtlasi ka rajatud vundamendi tugevuse proovikivi. Kui uus suhe algab, rääkige oma kallimaga avatult. Tehke oma emotsioonid ja kavatsused selgeks ning paluge oma partneril sama teha, see tee viib teid õnneni!

 

Ambur: Tänase päeva sõnum on kasutada ära oma võimet muutuda. Parandades oma välist väljendust, lisate oma ellu ilu ja kutsute esile armastust. Mõelge oma isiksuse loovusele, uus väljavaade võib vallandada romantika. Kuid ärge kartke oma tutvumistele veidi materiaalsust loovutada. Näidake universumile, et avate end uutele tutvustele ja kogemustele.

 

Kaljukits: Valige oma lahingud hoolikalt, sest mõned võitlused ei pruugi olla teie energiat väärt. Suunake oma jõupingutused suhetes tasakaalu ja vastastikuse mõistmise loomisele. See on kannatlikkuse ja empaatia aeg. Olge oma partneri seisukoha suhtes tähelepanelik ja ärge tehke järeldusi enne, kui olete kõik ära kuulanud. Säilitades tasase ja diplomaatilise hoiaku, saate iga probleemiga hakkama.

 

Veevalaja: Tänane päev soovitab teil vooluga kaasa minna. Kui olete oodanud tagaplaanil, on nüüd aeg tulla välja rahvahulgast ja olla tähelepanu keskpunktis. Ärge laske hirmul olla takistuseks oma südamesoovide elluviimisel. Olge julge ja alustage rääkimisest, flirtimisest või kellegi vastu huvi avaldamisest. Ärge laske sellel olla teie ainsaks võimaluseks, olgu selleks siis flirtiv naeratus või sisukas sõnum, mis saadetakse veebis.

 

Kalad: Mis puudutab armastuse küsimusi, siis täna valitseb kosmiline lähenemine, mis on ideaalne igapäevaste probleemide rafineeritud lahendamiseks. Olenemata sellest, kas lepite koduses töös kokku või lahendate varasemaid vaidlusi, tehke seda avatud meelega ja kompromissivalmidusega. Olge aus ja lugupidav, olles valmis kuulma oma partneri seisukohta. See on sünteesi päev, kus konflikte saab lahendada vastastikuse lugupidamisega.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope