Armastuse ja suhte horoskoop 06.04.2023.


Jäär: Täna võite tunda end armastuse küsimustes ekstra emotsionaalse ja tundlikuna. Võib juhtuda,et peate võtma aega oma tunnete üle järelemõtlemiseks. Kui olete pühendunud suhtes, võiksite oma partneriga südamest südamesse vestelda ning jagada oma tundeid ja muresid. Ärge kartke olla kallimaga haavatav ja avatud.

 

Sõnn: Ära karda võtta juhtrolli vestluste algatamisel või plaanide tegemisel. Olge aus ja tedvustage, mida suhtest otsite ja olge avatud kuulama, mida ka teistel on öelda. Teine oluline aspekt täna on enesearmastus. Enne kui saad kedagi teist täielikult armastada, on ülioluline ennast armastada ja enda eest hoolitseda. Võtke aega endale, tehes midagi, mis teeb teid õnnelikuks.

 

Kaksikud: Kui teil on pühendunud suhe, võite täna tunda end oma partnerist veidi eraldatuna. See on iga suhte normaalne osa, kuid oluline on sellega tegeleda enne, kui see muutub suuremaks probleemiks. Võtke aega, et oma partneriga ausalt vestelda selle üle, kuidas te end tunnete. Väljendage oma mõtteid ja kuulake tema omasid. Pidage meeles, et rääkimine on terve suhte võtmeks.

 

Vähk: Üks asi, mida täna teadvustada on potentsiaalne valesuhtlus, arusaamatused oma partneriga või võimalikud armuhuvid. Kui planeedid on tundlikus asendis, võivad emotsioonid tõusta ning on oluline läheneda vestlustele lahkuse ja empaatiaga. Kuulake kindlasti hoolikalt, mida teie partner ütleb ja proovige näha asju ka tema vaatenurgast.

 

Lõvi: Kui mõtlete oma tulevikule koos partneriga on tänane päev planeerimise alustamiseks ideaalne. Istuge maha ja arutage oma eesmärke ja püüdlusi nii individuaalselt, kui ka paarina. Rääkige sellest, milliseid samme peate oma eesmärkide saavutamiseks tegema. Pidage meeles, et teie tulevikuplaanide osas on oluline olla oma partneriga ühel lainel.

 

Neitsi: Kui olete vallaline, on täna suurepärane päev välja minna ja uute inimestega suhelda. Tähed näitavad, et võid täna kohtuda kellegi erilisega, kellel võib olla sinu elule sügav mõju. Ole avatud uutele kogemustele ja ära karda riske võtta. Pidage meeles, et mõnikord tulevad parimad asjad elus ootamatutest kohtadest. Niisiis, võluvaim naeratus suule ja avatud südamega maailma!

 

Kaalud: Tähed näitavad, et teie suhe on tugev ja teie pingutusi hinnatakse. Miks mitte näidata oma partnerile, kui väga teda armastad. Võtke aega, et teha armsama jaoks midagi erilist, olgu selleks tema lemmiktoidu valmistamine või üllatamine läbimõeldud kingitusega. Samuti säilitage tervislik töö- ja eraelu tasakaal ning ärge laske suhtel kulutada kogu teie aega ja energiat.

 

Skorpion: Nüüd on aeg loovaks saada. Olgu selleks koos uue hobi proovimine, üllatusliku väljasõidu planeerimine nädalavahetusel või lihtsalt tavapärase rutiini vürtsitamine – võti on suhtuda oma suhtesse uudishimu ja seiklustundega. Suhted nõuavad pühendumist, seega ärge kartke pingutust. Teie panustamine on kasulik ja teie suhe areneb tänu sellele.

 

Ambur: Tähtede seis on täna teie kasuks. Oma hobide või huvidega tegeledes võite kohtuda kellegi erilisega. See on suurepärane päev uute asjade proovimiseks ja enda avastamiseks. Ärge kartke läheneda sellele inimesele, keda olete silmitsenud. Ta võib-olla olla sinust sama huvitatud, kui sina temast.Ära unusta olla sina ise ja lase oma loomulikul võlul läbi paista.

 

Kaljukits: Täna on suurepärane päev keskenduda harmoonia leidmisele oma elu erinevate aspektide vahel. Kui olete oma suhte töönõuete tõttu hooletusse jätnud, tehke teadlikke jõupingutusi, et oma partnerit prioriteediks seada. Leppige kokku kohtinguõhtu või planeerige romantiline puhkus, et taastada side ja seda tugevdada . Pidage meeles, et terve suhe on täisväärtusliku elu võti, seega seadke see esmatähtsaks.

 

Veevalaja: Täna võid tunda end rahutuna. Sul on tugev soov uurida uusi horisonte ja kohtuda uute inimestega. See on suurepärane võimalus välja minna ja uusi asju proovida. Teie iseseisev loomus meelitab tõenäoliselt ligi potentsiaalseid partnereid, kes on seiklushimulised ja vabameelsed. Laske oma loovusel läbi paista.

 

Kalad: Tänane päev on ainulaadse ja seiklusliku olemusega. Olenemata sellest, kas olete vallaline või pühendunud suhtes, on teie armuelus alati kasvu- ja uurimisruumi. Ärge unustage oma partneriga avatult suhelda ja hoidke oma tulevikuplaanide osas avatud meelt. Universumil on teile suurepäraseid asju varuks,et nautida oma teekonda.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope