Armastuse ja suhte horoskoop 06.05.2023.


Jäär: Vallalistel on täna võimalikud ootamatud kohtumised väga ebatõenäolises kohas. Olge kindlasti avatud ja kaaluge kõiki potentsiaalseid võimalusi terve ja värske mõtteviisiga. Kui te olete juba suhtes,oodake õhtut, mis paneb partnerluse teravamalt fookusesse. Üldiselt ärge laske mingitel rasketel tunnetel dikteerida seda, kuidas täna suhtlete – asjade ausana, kuid kergena hoidmine võib olla parim viis olemasoleva suhte tugevdamiseks.

Sõnn: Teie süda on täna tohutult rahulik, kui tegemist on armastuse ja romantikaga. Suhte harmoonia kasvab ainult siis, kui avate end ehedatele ja sisukatele vestlustele. Kuigi teie ja teie partneri vahelised kõnelused võivad sageli olla ettearvamatud, keskenduge positiivsete meeleolude säilitamisele ja hoiduge armukadedusest ja lahkarvamustest. Ärge laske hirmul ennast juhtida. Leidke tasakaal vabaduse ja suhte vahel ning tuletage oma kallimale pidevalt meelde, et hoolite.

Kaksikud: Sul on täna vastupandamatu soov reegleid rikkuda. Mugavustsoonist välja astumine ja partnerlusele uue vaatenurga andmine, võib muuta suhted dünaamilisemaks ja tekitada uusi ideid ühenduse loomiseks. Loomingulised Kaksikud võiksid välja öelda ja alustada uuenduslikke vestlusi, mis pakuksid mõlemale poolele positiivseid väljundeid tugevate sidemete loomiseks ja suhete tugevdamiseks.

Vähk: Sinu südames on uskumatult palju armastust ja kaastunnet ning käes on aeg seda maailmaga jagada. Teid julgustatakse looma oma kallimaga sügavamal tasandil ühendust ja tugevamat vundamenti. Suhtel on intensiivsuse laine, mis nõuab sügavat dialoogi, et püsida ühenduses ja üksteisele lojaalsed. Rääkige tõtt ja nautige kauneid emotsioone, mida südames tunnete, kui teete samme ühtsuse poole.

Lõvi: Täna teie süda ihkab rohkem suhtlust ja kvaliteetaega inimestega, keda te armastate. Hoidke silm peal loomingulistel võimalustel, et tugevdada oma sidet lähedastega ja arendada sisukaid vestlusi. Ärge unustage astuda üks samm korraga ja austada kõiki juba võetud kohustusi. Luues hetki,et rõõmu tunda ja tunnustust avaldada, leiate armastuses kindlasti rahulolu.

Neitsi: Tänased tähed kiirgavad sinu suunas positiivset energiat, Neitsi! See tähendab, et saate praegustele probleemidele läheneda enesekindlalt, rõõmu ja energiaga. Kuigi ärge minge rööpast välja igasuguse põnevuse või irratsionaalsete otsustega. Hoidke meeleolu üleval ja ühtlasena, sest nii on teil lihtsam kindlaks teha, mida tõeliselt vajate ja soovite. Võtke omaks kõige armastavam, heldem mina ja teised peegeldavad seda teile tagasi.

Kaalud: Kõik lahendamata küsimused teie armuelus võiksid täna laheneda. Vallalised ärge olge kellegi erilisega suheldes liiga häbelikud ja veenduge, et teie romantiline pool oleks täielikult nähtav. Kui juba suhtes oled, siis suhtle oma partneriga ausalt, et teie kahe vahel ei tekiks arusaamatusi. Loomingulised üllatused, nagu käsitsi kirjutatud kiri või läbimõeldud kingitused, aitavad luua armastava ja püsiva sideme.

Skorpion: Täna on romantiline päev ja planeetide seis aitab teil tugevdada kiindumussidemed, mis on toetavad ja täis armastuse energiat. Vallalised vaadake enda ümber ja võtke omaks kõik suhted, mis teie teega ristuvad, sest teie võimsa, inspireeritud karisma maagia tekitab kindlasti tõelise kiindumuse ja kauakestva kaaslase. Ava end nii soojuse vastuvõtmiseks kui ka pakkumiseks ning lase kaunil armuliblikal end ootamatule sõidule viia.

Ambur: Kätte on jõudnud aeg, kus peaksite lähemalt uurima suhteid, mis on teie jaoks väga olulised. Oma mõtete ja tunnete väljendamine loob teie kahe vahel mõistmise ja toob vajalikku värskust. Sinu mänguline, tuline ja loominguline pool peaks täna särama ning see kindlasti muudab sideme tugevamaks. Laske ebakindlusest lahti ja planeerige kindlasti täiuslik õhtu oma armastatuga.

Kaljukits: Nüüd on aeg suhteid hinnata, kuid ärge kiirustage kergekäeliselt otsuseid vastu võtma. Hinnake üksteise erinevusi ja kasutage neid sideme veelgi tugevamaks muutmiseks. Vaatamata aeg-ajalt tekkinud arusaamatustele, suhtle, et jõuda arusaamisele, see muudab partnerluse tervislikumaks. Pingutuse ja visadusega on võimalik saavutada rahuldust pakkuvast suhtest saadavad rõõmud.

Veevalaja: Täna on teil suurepärane päev armastuse ja romantika jaoks! Veetke aega oma armastatuga ja väljendage oma romantilisi tundeid üksteise vastu.Võite oodata erilisi hetki. Teie emotsionaalne vaim muudab täna kõike! Võib-olla soovite kanda midagi ilusat, et erilisele inimesele meeldida ja teie tugev magnetiline kohalolek pühib ta jalust! Kui olete vallaline, kasutage oma loovust inimestega suhtlemiseks ja kontakti loomiseks.

Kalad: Täna pakub kosmos Kaladele palju võimalusi luua suhteid, millel on pikaajaline potentsiaal. Vaadake füüsilisest külgetõmbest kaugemale ja kohelge inimest enda ees armastuse ja tunnustusega, mis võib avada midagi erilist, mida saaksite nautida terve elu. Näidake üles kaastunnet ja toetust ning andke oma partnerile teada, kui väga te teda armastate.Läbi selle saate luua veelgi tugevama suhte.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope