Armastuse ja suhte horoskoop 06.06.2023.


Jäär: Südameasjades võite tunda end tavapärasest rohkem emotsionaalsemalt. Kasutage seda võimalust oma soovidesse süvenemiseks. Olge avatud oma isiksuse uute aspektide uurimisele ja kasvule. Taevased energiad julgustavad sind mugavustsoonist välja astuma ja midagi uut proovima. Olgu selleks uus hobi, teistsugune lähenemine romantikale või lihtsalt kaardistamata alade uurimine, ole seiklushimuline.

 

Sõnn: Igas suhtes tuleb sageli silmitsi seista ootamatute väljakutsetega, mis võivad partnerite vahel ajutisi pingeid tekitada. Nende probleemide käsitlemine avatud meelega ja valmisolekuga üksteiselt õppida on hädavajalik. Võtke aega, et mõista oma partneri vaatenurki ning väljendada oma mõtteid ja tundeid ausalt. Seda tehes saate üheskoos leida lahenduse, mis ületab kõik lüngad ja tugevdab teie suhet.

 

Kaksikud: Võib-olla hoidsite kinni mälestustest mineviku armastusest, lootsite leppimist või teil on raske edasi liikuda.Tähed julgustavad teid vabastama need emotsionaalsed sidemed, enda minevikust. See avab ukse uutele põnevatele suhetele, mis võivad teile rõõmu pakkuda. Uute seoste omaks võtmine ei tähenda õpitud õppetundide unustamist ega minevikukogemuste väärtusest loobumist.

 

Vähk: Ärge laske konfliktidel oma päeva ära rikkuda. Tehke pause ja tegelege tegevustega, mis pakuvad teile rõõmu ja aitavad lõõgastuda. See võimaldab teil oma meelt puhastada ja saada värske vaatenurk, mistahes ebamugavas olukorras. Usalda armastust ja sidet, mida oma partneriga jagad. Kui te lahendate konflikti otse ja olete valmis tegema koostööd, saate sellest olukorrast välja tulla tugevama ja vastupidavama sidemega.

 

Lõvi: Kui oled suhtes, on aeg asjad paika loksutada. Üllata oma partnerit ootamatu kiindumusžestiga. Mõelge kastist väljapoole ja leidke ainulaadseid viise oma armastuse näitamiseks. Saate kire uuesti sütitada ja oma sidet süvendada, süstides oma suhtesse põnevust ja uudsust. Kui olete vallaline, proovige uusi sotsiaalseid tegevusi või liituge rühmadega, et kohtuda sarnaselt mõtlevate inimestega.

 

Neitsi: Võib-olla tundsite end hiljuti oma armuelus segaduses. Võtke aega, et astuda tagasi, mõtiskleda ja puhastada oma meel kõigist püsivatest kahtlustest või hirmudest. Et luua ruumi uuele armastusele on oluline vabastada igasugune emotsionaalne pagas varasematest kogemustest. Lase lahti igasugusest püsivast pahameelest või valust ning andesta endale ja teistele mineviku vead. Keskenduge enesetäiendamisele ja isiklikule kasvule.

 

Kaalud: Tänane päev annab suhetes olevatele inimestele suurepärase võimaluse kavandada eksprompt reis või puhkus koos. Olgu tegemist spontaanse nädalavahetuse ekskursiooniga lähedalasuvasse linna või päevareisiga maalilisse kohta – maastikumuutus võib teie armuellu uue elu sisse puhuda. Kui olete vallaline, proovige väljendada oma soove inimesele, keda imetlete, loominguliste vahenditega. Vältige kõrgete ootuste seadmist ja laske vestlusel kulgeda loomulikult.

 

Skorpion: Kui väljendad end kõnekalt ja kirglikult, köidavad su sõnad su partnerit. Olgu selleks siis südamlik vabandus, siiras kompliment või armastusavaldus.Teie kommentaaridel on suur tähtsus ja neil on sügav mõju. Siiski on oluline kasutada oma sõnu ettevaatlikult, kuna need võivad hoolimatul kasutamisel kahjustada suhet. Vältige tuliseid vaidlusi, mida võite kahetseda.

 

Ambur: Oluline on mõtiskleda selle üle, mida sa suhetelt tahad ja ootad. Kas otsite sügavat emotsionaalset sidet? Kas ihkate kaaslast, kes jagab teie uurimishimu ja vaateid elule? Need päringud võivad aidata teil mõista oma vajadusi ja täiustada teie lähenemist armastusele. Lisaks avastage oma kired, tegelege tegevustega, mis teid õnnelikuks teevad, ja avardage oma silmaringi.

 

Kaljukits: Täna kogete teie ja teie kaaslane sügavat vaimset sidet. See ühilduvus avaldub pingutuseta suhtlemises ja üksteise vajaduste intuitiivses mõistmises. Teie suhe põhineb üksteise vaimse kasvu toetamisel, võimaldades tugevat ja kasvatavat ühendust. Osalege tegevustes, mis toidavad teie hinge, et tugevdada oma sidet veelgi.

 

Veevalaja: Kui olete praegu vallaline, hoidke oma silmad lahti romantiliste võimaluste suhtes, mis võivad teie suhtlusringkonnas ette tulla. See võib olla keegi teie sõpruskonnast, kes teile meeldib või sõber, kes proovib kosjasobitajat mängida. Ja kui olete juba suhtes, ärge kõhelge kuulamast oma sõprade mõtteid või nõuandeid teie suhte kohta, mis võivad täna päevakorda tulla.

 

Kalad: Tervisliku töö- ja eraelu tasakaalu säilitamine on isikliku ja tööalase edu jaoks hädavajalik. Sul võib olla palju kohustusi ja ülesandeid, mis võivad tunduda üle jõu käivad. Tähtajad võivad läheneda ja te võite tunda survet tulemuste saavutamisel. Selle aja jooksul on oluline olla organiseeritud. Abiks võib olla ülesannete tähtsuse järjekorda seadmine, väiksemateks juhitavateks sammudeks jaotamine ja süstemaatiline käsitlemine.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud:

https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope