Armastuse ja suhte horoskoop 06.06.2024.


Jäär: Täna on päev, millal saate sõbralt või pereliikmelt positiivse sõnumi. Kui rakendate seda oma armuelus, võib see olla julgustav ja anda teile uue vaatenurga. See võib isegi anda teile võimaluse uute inimestega kohtuda. Olge kontaktisõbralikum ja tehke impulsiivseid otsuseid, kuna need aitavad luua positiivseid emotsioone uute suhete loomiseks.

Sõnn: Täna on oluline jääda optimistlikuks ja mitte seada suuri ootusi. Kõrged ootused partneri suhtes on hea, kuid oluline on olla ka avatud meelega, et vältida tõelisest armastusest ilmajäämist. Võtke omaks tundmatu ja ärge olge oma mõtlemises jäik. Autentsed suhted luuakse siis, kui inimestel lubatakse olla ehtsad. Võtke pinge maha ja nautige lihtsalt tutvumisprotsessi ja uute inimestega kohtumist.

Kaksikud: Kui olete vallaline, on õige aeg alustada tööd oma suhete parandamise nimel. Olge valmis inimestega rääkima ja sõprust looma. Teie sarm ja siirus tõmbavad tähelepanu, mis võib tuua kaasa uusi ja põnevaid võimalusi. Õhtu on suurepärane aeg midagi oodata. Olgu see väike jutt või sügav vestlus, ärge hoiduge sellest ja laske oma isikupäral läbi paista.

Vähk: Täna on võimalik kohtuda kellegagi, kes võib esmapilgul ärritada. Ta võib tunduda ülbe või ebaviisakana, mis teie arvates on tüütu, kuid see ei ole alati see, mis näib. Kui õpite teda lähemalt tundma, paljastab ta oma iseloomu aspekte, mis on huvitavad ja atraktiivsed. See inimene võib esmapilgul tunduda lihtne, kuid temas on palju enamat, kui näete.

Lõvi: Täna võib oodata peent arutelu partneriga või selle inimesega, kes teid köidab. Teisi inimesi mõjutavate isiklike probleemide arutamiseks on vaja teatud julgust. Siiski on oluline luua hea alus suhetele, mis alles tulevad. Samuti on oluline mitte hoida tagasi oma arvamust, sest see aitab luua tervet suhet. Ärge varjake oma emotsioone.

Neitsi: Teie suhe on täna fookuses, kuna soovite oma partneriga rohkem koos olla. Oluline on, et te ei oleks häbelik, kui väljendate teisele inimesele oma kiindumust ja tunnustust. Rääkige üksteisele oma saladustest ja emotsioonidest, mis süvendavad teie suhteid. Veetke aega oma sideme arendamiseks ja uurige, kuidas kiindumust uuel viisil väljendada. Julgustage oma partnerit olema aus ja intiimne.

Kaalud: Oodake täna armsaid hetki oma peres ja romantilistes suhetes. Teie positiivne väljavaade aitab luua terve töö- ja isikliku suhte oma partneri ja teistega, kellest hoolite. Kasutage võimalust ühineda lühikeseks pausiks, olulise inimesega. Olgu selleks nädalavahetuse paus, armuhetk või hommikune kohvitamine, hinnake neid hetki üksteisega.

Skorpion: Täna on soovitatav teil mitte tülitseda, mis toob kaasa negatiivseid emotsioone. Konflikt ei vii armastuse teele. Seetõttu tuleks rõhku panna teadmiste ja vastastikuste järeleandmiste tähtsusele. Mõelge varasematele vaidlustele ja sellele, kuidas saaksite järgmisel korral neid teisiti käsitleda. Teine inimene võib olla huvitatud teie püüdlustest rahu sõlmida. Ärge laske oma igapäevatöödel oma unistusi varjutada.

Ambur: On aeg kasutada võimalust ja uurida armastuse kaardistamata territooriumi. Võib olla natuke hirmutav proovida uut viisi oma kiindumuse väljendamiseks, kuid see on seda väärt. Murdke vorm ja üllatage oma partnerit toiminguga, mis ei vaja selgitust. Laske oma armastuse valgust täna näha, olgu selleks jalutuskäik või kirglik vestlus. Sel juhul muutub tundmatus lõbu ja seikluste allikaks.

 

Kaljukits: Täna leiate end olukorrast, kus saate oma armuelule perspektiivi ja arusaama. Isegi kui tunnete inimese vastu tõmmet, võivad vastandlikud suhtestrateegiad põhjustada konflikte. Astuge samm tagasi ja vaadake, kuidas teie eesmärgid sobivad . Vältige drastilisi tegevusi, mis võivad teie vahel lõhe tekitada ja proovige asjad selgeks rääkida. Veetke aega üksteisega arutledes.

 

Veevalaja: Täna võidakse teid kutsuda kellelegi erilisele inimesele rääkima, kuidas sa temasse suhtud. Kuid ärge lubage endal sõnu lausuda, neid enne läbi mõtlemata, sest see võib viia selleni, et ütlete valel ajal valesti. Tehke hetkeks paus, proovige maha rahuneda ja mõelge oma sõnade tagajärgedele. Kuigi on oluline olla aus, on sama oluline ka teadmine, kuidas seda diplomaatiliselt teha.

Kalad: Täna ei valmista südameasjades teie nooruslik välimus ja ladus jutt pettumust. Teil võib olla võimalik kohtuda inimesega, kellest olete huvitatud. Siiski on oluline vältida liigset kriitilist või sarkastilist suhtumist, kuna see võib tekkiva põnevuse vaigistada. Selle saavutamisel ärge aga teeselege, et olete keegi teine, sest see muudab teid.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope