Armastuse ja suhte horoskoop 06.07.2023.


Jäär: Täna on soovitatav mitte oma partneri üle domineerida, sest ta ei pruugi seda enam taluda. Selle asemel, et püüda kontrollida suhte kõiki aspekte, hinnake oma partneri individuaalsust ja austage tema arvamust. Osalege sisukates vestlustes, kus saate mõlemad oma vajadusi väljendada. Otsige ühisosa, kus saate teha otsuseid ja leida mõlemat poolt rahuldavaid kompromisse.

 

Sõnn: Tänane energia julgustab keskenduma oma kodusele elule. Võib-olla olete viimasel ajal jätnud tähelepanuta oma isikliku ruumi või perekondlikud suhted. Kasutage seda aega oma lähedastega ühenduse taastamiseks ja keskenduge sooja ja külalislahke keskkonna loomisele. Kui kasvatate armastust oma kodus, võib see positiivselt mõjutada ka teie romantilist elu. Kui olete pühendunud suhtes, rääkige oma partneriga perekondlikest kohustustest.

 

Kaksikud: Täna näitab planeetide joondumine, et võite tunda end oma romantilise suhte hetkeseisu suhtes pisut ebakindlalt. Oluline on meeles pidada, et kahtlused ja hirmud on igas suhtes loomulikud ning nendega tegelemine võib kaasa tuua kasvu ja sügavama mõistmise teie ja teie partneri vahel. Kui olete vallaline, võite seada kahtluse alla oma sobivuse või tunda end ebakindlana.

 

Vähk: Teie partner võib täna kogeda väljakutseid, mistõttu on ülioluline olla tundlik tema vajaduste ja emotsioonide suhtes. Harjutage aktiivset kuulamist ja proovige tema vaatenurkadele kaasa rääkida. See loob mõistmise keskkonna ja tugevdab teie sidet. Kui emotsioonid valdavad teid, kaaluge pingete vabastamiseks,tervislike väljundite leidmist.

 

Lõvi: Olenemata sellest, kas olete vallaline või pühendunud suhtes, kosmos toetab teid oma sisemise lapse omaksvõtmisel ning armastuse ja romantika leidmisel. On aeg vabastada hirmud või reservatsioonid ja lasta oma armastaval poolel särada. Ärge kartke oma soove väljendada ja avada uusi kogemusi avatud südamega. See tõmbab ligi õiget armastust ja süvendab sidet oma partneriga, muutes su armuelu elavamaks ja täisväärtuslikumaks.

 

Neitsi: Täna on päev, mil laske oma südamel teed juhatada. Lubage sügavalt tunda ja väljenda oma emotsioone ausalt. Suhelge ja lahendage kõik püsivad probleemid. Vallalised, olge avatud uutele sidemetele. Tasakaalustage oma emotsioonid praktilisusega ja ärge unustage enda eest hoolitseda. Armastus on ilus teekond ja täna pakub see potentsiaali sügavateks suheteks ja isiklikuks kasvuks. Võtke omaks armastuse maagia ja laske sellel ennast, teie teel juhtida.

 

Kaalud: Võite tunda end ülekoormatuna või emotsionaalselt kurnatuna, mis sunnib teid otsima lohutust ja üksindust. Hiljutised väljakutsed või konfliktid on jätnud teid igatsema pausi oma suhte intensiivsusest. Selline isiklik ruumiiha pole haruldane, sest isegi kõige armastavamad partnerlussuhted nõuavad järelemõtlemishetki ja individuaalset kasvu. Kuigi enda jaoks aja võtmine on vajalik, ärge unustage oma armastatut.

 

Skorpion: Kui olete vallaline, on see suurepärane aeg kaaluda üksi reisi või reisirühmaga liitumist. Universumil on plaan tutvustada teile teie teekonna jooksul uusi inimesi ja potentsiaalseid partnereid. Hoidke meel ja süda avatud, sest teie tee võib ristuda kellegagi, kes sütitab teie sees sädeme. See kohtumine võib viia tähendusrikka sideme või isegi kirgliku romantikani.

 

Ambur: Päeva ettearvamatu energia võib kaasa tuua põnevaid kohtumisi ja ootamatuid romantilisi võimalusi. Võtke omaks spontaansus ja olge avatud uutele kogemustele. Osalege seltskondlikel üritustel, vestelge võõrastega ja laske sisetundel end juhtida. Inimene, kes vallutab teie südame, võib olla keegi, keda te kõige vähem ootate, nii et hoidke avatud meel ja laske sisetundel ennast juhtida. Kui olete pühendunud, süstige oma armuellu kirge.

 

Kaljukits: Täna töötavad kosmilised energiad teie kasuks, tuues teile kindlustunde ja tarkust suhteprobleemide lahendamisel. Saate läheneda igale väljakutsele mõistliku ja tasase mõtteviisiga, mis muudab tõhusate lahenduste leidmise lihtsamaks.Te näete vaevata vaidluse mõlemat poolt ja mõistate oma partneri alusmotiive.

 

Veevalaja: Olge valmis mõneks intensiivseks emotsiooniks. Teid ümbritsev energia on elav ja elektrifitseeriv, mistõttu on see ideaalne aeg uute inimestega kohtumiseks. Kui olete pühendunud suhtes, võite koos partneriga kogeda kire tõusu, mis viib teie suhte uutesse kõrgustesse. Kuid kirega kaasnevad sageli konfliktid, nii et vältige väiksemate lahkarvamuste kasvamist suurteks vaidlusteks. Hoidke suhtlusliinid lahti ja proovige leida tasakaal.

 

Kalad: Tänane energia julgustab teid omaks võtma oma pere armastust ja toetust. Hinnake koos veedetud hetki ja laske positiivsel energial läbi oma suhete voolata. Ärge unustage oma partneriga suhelda ja olge avatud konfliktide lahendamiseks. Oma peresidemeid turgutades loote tugeva aluse armastuse ja õnne õitsenguks kõigis teie eluvaldkondades.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope