Armastuse ja suhte horoskoop 06.07.2024.


Jäär: Täna on ees ootamas armas romantiline kohting. Teile võib meeldida inimene, kes on huvitatud samadest asjadest, kui teie ja kellel on sarnased tõekspidamised. Olge valmis leidma uusi sõpru ja väärtustage sõprade seltsis veedetud aega. Valmisolek olla haavatav võib kaasa tuua midagi erilist. Kui olete pühendunud suhtes, suudate hästi suhelda ja veeta koos aega intiimsel viisil, mis tugevdab teie suhet.

Sõnn: Täna on teil rohkem aega ja ruumi, kui arvate, eriti südameasjades. Ärge laske sellel vabadusel mööduda, vaid proovige leida uusi võimalusi. Tehke asju, mis teid õnnelikuks teevad ja ümbritsege end sarnaste huvidega inimestega. Olge vastutulelik. Võite kohtuda kellegagi, kes teid köidab. Uskuge oma elu sündmuste ajastusse.

Kaksikud: Täna olete teid ümbritseva keskkonna suhtes väga tundlik. Kui otsite uusi sidemeid, on oluline pöörata tähelepanu potentsiaalsetelt partneritelt saadavale energiale. Positiivne energia aitab teil saada lähedasemaks inimesega, kellega koos olla soovite. Aga kui inimene näeb õnnetu välja või on paha tujuga, siis esialgu on parem mitte läheneda. Positiivne on see, et teie tundlikkus võib olla eeliseks.

Vähk: Täna olete armas ja lahke, kuid teie sees olev tulesäde on alles paljastamata. Seega, kui seisate silmitsi raske energiaga inimesega, ärge hoiduge sellest julgusest enda sees. See on teie tugevus ja aitab teil olla enesekindel. Kasutage seda energiat, et leida inimene, kes armastab teid tervikuna, mitte ainult seda osa, mis on täiuslik.

Lõvi: Täna on teie püsivas partnerluses võimalus üksteise kohta rohkem teada saada. Võite kahekesi osaleda trennis, vaadata etendust, külastada kunstigaleriid või muuseumi. See tegevus tugevdab sidet, kuna annab teile võimaluse õppida üksteise kohta uusi asju, mis põhinevad teie ühisel kirel. Need on kasvuhetked, mis mitte ainult ei loo suhet, vaid ka ilusaid mälestusi.

Neitsi: Täna saate lõpuks aru, et suhted loevad ja nende nimel tasub võidelda. See võib panna teid mõtlema varasematele suhetele või uuele algusele. Kui olete pühendunud suhtes, mõistate, kui väga vajate täna oma partnerit. Võib juhtuda, et olete viimasel ajal ta hooletusse jätnud või pole talle lihtsalt erilist tähelepanu pööranud. Täna on aeg tänada ja naasta intiimsemale tasemele.

Kaalud: Suhtes olevad inimesed peavad õppima olema kannatlikud ja tolerantsed, kogu päeva jooksul. Paarid võivad silmitsi seista väljakutsetega, mis võivad viia konfliktini. Oluline on mitte anda järele vihale ning selle asemel püüda arutleda ja rahulikult rääkida. Vältige koheselt omavahelist vaidlemist, kuid andke enne mõne asja arutamist veidi aega, et kuumad emotsioonid vaibuksid. Olge üksteise vastu ausad ja kaastundlikud.

Skorpion: Täna tahavad tähed, et oleksite kõigis oma armusuhetes õnnelik. Olge õnnelikult kaasatud uute suhete loomise protsessi. Kasutage teile antud võimalust, sest see viib teid sellise elu juurde, mida soovite. Laske lahti igasugustest kartustest ja tervitage muutust, kui võimalust otsast alustada. Teie positiivne energia meelitab teie ellu ilusaid asju, eriti armastuses.

Ambur: Õppige täna olema õnnelik, te olete romantilises faasis. Juhuslik kohting, võib olla õige retsept uue suhte alustamiseks. See oleks lõbus ja juhuslik ning võiksite kohtuda kellegi uuega, ilma et peaksite tingimata looma tõsist suhet. Selline lähenemine võib kaasa tuua keemia ja meeldiva üllatuse. Mõnikord on hea lihtsalt vooluga kaasa minna ja lasta päeval endaga juhtuda.

Kaljukits: Täna soojendab südant naer, mis teeb teid õnnelikuks ja lähedasemaks. Teil võib tekkida soov tegeleda tegevustega, mida peetakse lapsikuteks. Võib-olla soovite vaadata komöödiafilmi või laulda oma eelistatud laule. See on hea etapp uute, huumorimeelega sõprade leidmiseks, nagu teiegi. Otsige inimest, keda teie kergemeelne lähenemine huvitaks.

Veevalaja: Täna võib-olla mõistate paremini kõiki oma suhte konflikte. Võite saada selgema ülevaate partneri tunnetest või teemadest, mida suhtes pole käsitletud. Kasutage seda selgust suhete arendamiseks, olles suhtlemisaldis ja tõhus reageerimisel ja abistamisel. Vallalised usuvad teie emotsioonidesse, kuna need aitavad teil mõista, mis on hingesugulase otsimisel tähtis.

Kalad: Täna on hea võimalus veeta aega oma kallimaga või tugevdada suhteid armastatuga. See on aeg, mil kohtute tõenäoliselt uute inimestega, kellega saate suhelda ja luua uus suhe, mis võib olla lähedane. Minge nendele uutele suhtlustele uudishimuliku suhtumisega ja eesmärgiga leida midagi uut. Olge valmis pingutama nende arendamiseks.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope