Armastuse ja suhte horoskoop 06.08.2023.


Jäär: Suhe on pidev õppimise, kohanemise ja koos kasvamise protsess. Tänane päev kutsub teid selle teekonna, kogu südamest omaks võtma. Usaldage oma kaasasündinud julgust mistahes väljakutseid pakkuvate vestluste läbimisel. Kuigi lahkarvamused võivad tunduda hirmutavad, on need kasvuvõimalused. Lähenege olukorrale valmisolekuga kuulata. Teie partneri vaatenurk sisaldab väärtuslikke teadmisi, isegi kui see erineb teie omast.

 

Sõnn: Mõelge täna sümboolika keelele ja võtke omaks veidrused ja üllatused, et oma armuelu

vürtsitada. Proovige ebatavalisi viise oma armastatuni jõudmiseks. Kirjutage südamlik kiri, mis suunab ta avastama teie sümpaatia märke, mis on peidetud tähendusrikastes kohtades. Iga vihje võib olla jagatud mälestus või omadus, mida imetlete, luues lummava ühendusjälje. See avab ukse sügavamale emotsionaalsele ühendusele.

 

Kaksikud: Kui teie ja teie partner olete elanud pingelises perioodis, töö ja muude kohustuste tõttu, on täna õige aeg haarata kinni võimalusest uuesti sügavamal tasandil suhelda. Planeerige midagi tähenduslikku, mis kajastub teie ühenduse tuumaga. Kaaluge oma esimese kohtingu uuesti loomist või sentimentaalse väärtusega koha uuesti külastamist. Nostalgia võib olla võimas vahend emotsioonide taaselustamiseks.

 

Vähk: Tähed julgustavad teid vaatama praegusest hetkest kaugemale ja seadma sihikule koos partneriga helgem tulevik. Kui olete vallaline, laske lahti kõigist minevikus tekkinud südamevaludest. Keskendudes varasematest suhetest saadud isiklikule kasvule, sillutate teed tervislikumale partnerlusele tulevikus. Kasutage tänast energiat, et kujutleda sellist suhet, mida soovite. Olge avatud uutele ühendustele, mis vastavad teie püüdlustele.

 

Lõvi: Võtke omaks suhtes olemise ilu ja jätke kõrvale igasugune hirm kohtumõistmise ees. Ausus on tugeva ja püsiva sideme nurgakivi. Nüüd on aeg jagada kõiki varjatud muresid või väiksemaid saladusi, mida olete oma partneri eest varjanud. Olles avatud ja aus, hindab teie partner teie valmisolekut paljastada isegi vähem glamuurseid osi endas.

 

Neitsi: Lähenege oma armuelule leebe ja mõistva pilguga. Kui leiate, et teie partner on mõnevõrra reserveeritud või kauge, pidage meeles, et pinna all on rohkem. Taevased energiad viitavad sellele, et ta on sisekaemuse faasis, süveneb oma sisimatesse mõtetesse ja emotsioonidesse, et leida vastuseid sügavatele eluküsimustele. Pakkuge oma lähedastele sel sisekaemuslikul perioodil ruumi ja kannatlikkust, mida nad vajavad.

 

Kaalud: Teie loomupärane võime suhetes tasakaalu säilitada on hästi teada, kuid mõnikord võib see panna teid tähelepanuta jätma kindlate piiride seadmise tähtsust. Tänane päev tuletab meelde, et piirid ei ole seinad, vaid sillad mõistmise, usalduse ja austuse juurde. Kui olete vallaline, ärge kõhelge oma piire varakult paika panemast, sest see annab tooni suhte edasisele dünaamikale.

 

Skorpion: Uurige keerulist tantsu pühendumise ja isikliku vabaduse vahel. Teie kirglik loomus on jõud, millega tuleb arvestada ja täna avastate end mõtisklemas oma romantilise suhte vastutuse sügavuse üle. Mõelge, kuidas saate pühendunud suhtes säilitada head enesetunnet. Teie partner võib teie püüdlusi toetada, kuid teie ülesanne on neid püüdlusi selgelt edastada.

 

Ambur: Kui keegi jääb teile silma, sest ta paistab atraktiivne, siis ära pea seda imelikuks. See võib olla tema ebatavaline moetunnetus, omapärased naljad või juhuslik hobi, mis äratab teie huvi. Teie armuelu ei pruugi täna tavalist teed järgida, selle asemel muudavad need ainulaadsed jooned ühenduse veelgi põnevamaks. Kui olete juba pühendunud suhtes, on nüüd õige hetk tunnustada neid iseärasusi, mis muudavad teie suhte tõeliselt eriliseks.

 

Kaljukits: Täna võib inimestevaheline dünaamika tunduda pisut keeruline. Kuigi teie partneri praegune meeleolu võib kalduda rahutuse poole, ei peegelda see tõenäoliselt tema tundeid teie vastu. Selle asemel, et võtta tema käitumist isiklikult, lähenege olukorrale empaatiliselt. Võib-olla on tal tööl raske aeg või mõni isiklik mure, millega ta maadleb.

 

Veevalaja: Päeva alguses võib teid tabada põgus arusaamatuse hetk. Selle asemel, et lasta sellel end heidutada, vaadake seda kui võimalust tugevdada teie jagatud sidet. Päeva edenedes energia nihkub, sillutades teed sügavamale emotsionaalsele intiimsusele. Kui suudate nii südamlikku vestlust pidada,kui ka mis tahes püsivaid muresid lahendada, muutute lähedasemaks.

 

Kalad: Ärge hoidke end tagasi ja kasutage võimalust armumiseks. Lõpetage endale piiride kehtestamine ja laske oma südamel teed näidata. Täna võib juhtuda, et kohtate inimest, kes köidab teie tähelepanu. Ärge laske eneses kahtlemisel takistada autentse sideme teket potensiaalse partneriga. Osalege vestlustes, hoidke otsest silmsidet ja proovige oma kaasasündinud karismal läbi paista.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope