Armastuse ja suhte horoskoop 06.09.2023.


Jäär: Väljendage oma partneri vastu kiindumust, kuna ta võib tunda end pisut üksikuna. Jagage kõik majapidamiskohustused oma partneriga võrdselt, ärge koormake teda kogu tööga üle. Vallalised, mõelge uuesti kohtingutele, sest võite leida kellegi, kes sobib teie meelelaadiga. Suhelge rohkem töökohal või sõpradega. See võib suurendada teie võimalusi leida ideaalselt sobiv partner.

Sõnn: Teie ja teie partneri vahel võib olla pingeid. Korraldage see ennem, kui asjad käest ära lähevad. Vältige karmide sõnade kasutamist, sest need võivad teie partnerile haiget teha ja teie suhet mõjutada. Vallalused,kaaluge oma elu sisseseadmist ja valige endale sobiv partner. Enne elus suurema sammu astumist küsige oma lähedastelt nõu. Reisimine võib olla vallaliste inimeste edetabelites esikohal.

Kaksikud: Olge oma partneriga alandlik ja kohelge teda ülima hoolega. Planeerige üllatuskohting või tegelege lõõgastavate tegevustega, nagu tantsimine või maalimine. Vältige tuliseid vaidlusi oma lähedastega ja hoidke vaimse rahu nimel perekondlikest probleemidest eemale. Vallalised võivad täna kohtuda kellegi uuega, kes neid lummab.Asjadega kiirustamine ei toimi,võtke suhteid aeglaselt ja kindlalt.

Vähk: Tehke oma partneriga kompromisse, sest teie suhe võib minna allamäge. Oma partneri toetamine on sel raskel ajal ülioluline. Arutage läbi kõik asjad, millele olete pikka aega mõelnud. Teie partner võib teid mõista, nii et ärge hoidke oma tundeid sees. Samuti on ülioluline oma partneriga südamest rääkimine. Kui olete hiljutises suhtes, kaaluge järgmise sammu astumist.

Lõvi: Kui täna kerkib üles lahkuminek, ärge heitke meelt, sest armastus võib varsti teie juurde tee leida. Pühendunud inimesed, kelle vahel on arusaamatusi, peaksid üksteise ignoreerimise asemel selle lahendama. See võib teie sideme uuesti luua või katkestada, seega pange end oma partneri olukorda ja mõistke neid.Vallalised peaksid oma üksluisest elust väikese pausi tegema ja planeerima seiklusrikka reisi.

 

Neitsi: Kui kolmas inimene proovib teie armuellu sekkuda, võib see teie suhet mõjutada. Hoiduge märkide eest ja usaldage sel juhul oma partnerit. Need, kellel on halb kohtinguelu, peaksid kaaluma praegu vallaliseks jäämist. Täna on ideaalne päev abieluinimestele, sest neil on oodata imelisi uudiseid. Ärge liiga palju üle mõelge, sest see võib teie ja teie partneri õnne rikkuda.

 

Kaalud: Täna on tundemaailm avatud,teie partner võib teie jaoks romantilise väljasõidu planeerida. Kvaliteetaja veetmiseks vaadake koos oma lemmikfilmi,looge koos mälestusväärseid hetki ja külvake kallim armastusega. Koosviibimisel osalemine aitab vallalisi, sest nad võivad suhelda inimesega,kes muudab nad õnnelikuks. Armumine ei ole välistatud, kuid püsige kahe jalaga maas.

 

Skorpion: Pärast suuremasse vaidlusse sattumist andke endale ja oma partnerile ruumi. Väljendage oma emotsioone rahuliku mõtteviisiga, selle asemel, et panna teda süüdi tundma. Kui olete hiljuti oma partneriga uude elukohta kolinud, korraldage asjad koos, kuna see vähendab teie partneri koormust. Saate mõlemad veeta kvaliteetaega, jagades töökoormust. Pühendunud inimesed peaksid oma suhete loomise nimel rohkem pingutama.

 

Ambur: Teie partner toetab teid kõigis teie töö- ja eraelu küsimustes. Lubage endal oma emotsioone tema ees väljendada. Hinnake oma partneri kohalolekut ja öelge talle, kui tänulik te olete. Tehke tema jaoks midagi läbimõeldut, see muudab tema päeva paremaks. Vallalised peaksid mõtlema reisimisele, sest see võib olla viljakas inimese leidmisel, kellest võiks saada nende kaaslane.

 

Kaljukits: Lahendage kõik perekondlikud probleemid, kuulates oma partneri nõu. Arvamused võivad olla vastuolus, kuid nõuanded on teile kasulikud. Neile, kes on pikka aega pühendunud suhtes, võib armukadedus tekitada usaldusprobleeme. Arutage oma partneriga kõiki arusaamatusi, et teie suhe päästa. Kui vallalised on oma kallima leidnud, siis ei tohiks nad suhte algatamisest kõrvale hiilida.

 

Veevalaja: Teie töökohustused viivad teid reisidele, seega võtke kindlasti kaasa ka oma partner. See lähendab teid mõlemaid, kuna olete viimasel ajal tundnud end tööstressi tõttu oma suhtes distantseerituna. Partneriga tuleks alustada sisukaid vestlusi, arutada oma tulevikueesmärke ja elu, mida soovite. Vallalised peaksid minema kohtingule,pöörates tähelepanu väljavalitu soovidele , veetes koos kvaliteetaega.

 

Kalad: Mõne inimese jaoks on täna head abieluväljavaated. Neile, kes otsivad kaaslast,tulevad täna positiivseid uudiseid. Armunud peaksid teineteisele oma intiimsuse taastamiseks privaatset aega leidma. Ärge tundke oma partneri vastu viha, kui on lahendamata vaidlusi, selgitage need kohe välja, et edaspidi tülisid vältida. Viha hoidmine võib teie kaaslase teist eemale tõugata.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope