Armastuse ja suhte horoskoop 06.10.2023.


Jäär: Peaksite oma armusuhte üle uhke olema, sest teie partneri tähelepanu on suunatud ainult teie soovidele. Keskenduge paarina headele asjadele, et saaksite oma suhtes soodsaid muutusi esile kutsuda. Samuti peaksite olema ettevaatlik teid ümbritsevate inimeste kurjade kavatsuste suhtes ja hoidma vajadusel oma suhtes madalat profiili.

Sõnn: Teie partner on armastav inimene, kes plaanib päeva lõpuks üllatuse. Oodake, kuni juhtuvad hämmastavad asjad, te olete tunnistajaks erilise inimese armastusele ja hoolitsusele. Püsige kodus, nautige koos einet ja kaisutage nii palju kui võimalik. Keegi võib püüda teie ilusaid aegu rikkuda, kuid proovige koguda energiat koos püsimiseks. Vallalised alustavad kellegagi põnevat vestlust.

 

Kaksikud: Peate oma partnerit usaldama, et teie suhtes juhtuksid head asjad. Keskenduge oma soovidele rohkem, kui sellele, mida inimesed teie, kui paari kohta arvavad. Minge koos ostlema ja tasakaalustage oma igakuised kulutused võrdselt. Hoolitsege oma partneri tervise eest, eriti seoses närviprobleemidega. Korraldage oma kodu koos, rahuliku kogemuse saamiseks.

 

Vähk: Parem on väljendada oma tundeid alati, kui kohtute oma partneriga. Ärge ignoreerige oma armsama pettumusi ja proovige üksteist toetada. Võiksite olla piisavalt teineteise seltskonnas, et tugevdada omavahelist sidet. Mürgistest suhetest välja tulnud inimesed peavad oma elu õigele teele viima. Kui olete vallaline, on parem mitte kohe alustada armusuhet vastleitud silmarõõmuga.

 

Lõvi: Teie suhe partneriga kulgeb õigel teel ja mitmete soodsate olukordadega. Võiksite õhtuti einestada heas restoranis või valmistada koos head lemmiktoitu. Pole midagi romantilisemat kui oma partnerile üllatuse planeerimine, nii et proovige. Kui teil on tõsine suhe, on täna hea aeg, rääkida perele oma romantilisest elust.

 

Neitsi: Kui olete äsja abiellunud, olge põnevil lõbusa alguse pärast. Teie partner kaitseb teid pidevalt igasuguste probleemide eest, nii et olge tänulik, et teie elus on selline toetav inimene. Püüdke mitte kahelda oma partneris, isegi kui olukord sunnib teid seda tegema. Võite täna koju naasmisega hiljaks jääda, mis võib teie suhetes probleeme tekitada. Proovige seda mitte regulaarselt teha ja näidake oma partneri vastu hoolivust.

 

Kaalud: On õige aeg väljendada oma tundeid seoses,mis tahes probleemidega, millega teie suhtes kokku puutute. Vallalised peavad võimalikult palju suhtlema. Külastage sõpradega pubi, et kohtuda võluvate inimestega ja vestelda nendega. Planeerige koos partneriga investeerimisvõimalusi, seoses kinnisvaraga. Kui olete olnud pikka aega abielus, võib tekkida probleeme intiimsuse probleemidega.

 

Skorpion: Kuulake oma partnerit sügavalt, kui peate sisukaid vestlusi. Keegi lähedane võib püüda teie suhet tahtlikult kahjustada, tuues esiplaanile varasemad kogemused. Vältige kindlasti negatiivsust ja looge oma partneriga terve suhe. Vallalised naudivad omaette mõnusat aega, järgides tervislikku toitumist ja keskendudes iseendale.

 

Ambur: Täna on hea aeg kaaslasega reisimiseks,nii saate vabalt oma emotsioone väljendada. Peate mõistma, kuidas teie partner annab endast parima, et teie suhet parandada, seega veenduge, et töötate välja ainulaadse plaani. Võite alustada oma lemmikhobiga või valmistada toitu.Konstruktiivsed vestlused võivad tuua teie probleemidele palju soodsaid lahendusi.

 

Kaljukits: Täna on ideaalne aeg partneriga intiimsuse parandamiseks. Nautige pikka väljasõitu või planeerige puhkust, et elus midagi positiivset hoida. Teie lähedus kolleegidega võib teie partneri armukadedaks muuta, nii et proovige seda vältida. Kui olete mõlemad seotud enesearendusega, võib olla hea mõte koos midagi uut õppida. Praegu on ka suurepärane aeg rahalisteks arenguteks,et koos midagi viljakat planeerida.

 

Veevalaja: Te peaksite olema oma partneriga aus, et saaksite suhetes tõhusaid arenguid esile kutsuda. Soovitatav on kuulata oma lähedaste hoolikat nõuannet, et paarina armastust uuesti sütitada. Teie partner kavandab teile midagi erilist, nii et proovige kõik oma ülesanded lõpuni viia ja nautida õhtut. Armsam jagab ka hämmastavat saladust, mis aitab teil oma tulevikule konstruktiivselt mõelda.

 

Kalad: Teie armusuhtel on probleeme kolmanda isikuga. Säilitage oma suhetes läbipaistvus ja jagage kõiki oma hirme. Usaldage oma teist poolt täielikult, et tuua oma ellu soodsaid arenguid. Vallalised peavad rohkem uute inimestega suhtlema, et tunda täna sidet kellegi erilisega. Olge oma tuleviku suhtes positiivne.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope