Armastuse ja suhte horoskoop 06.11.2023.


Jäär: Täna oleks hea tunnistada oma armuelus rahulolematust. Mõnikord võib pahameel olla paremate suhete otsimise katalüsaatoriks. Laske minevikust lahti ja olge valmis uueks armastuseks. Kui olete pühendunud suhtes, vabastage ennast oma püsivast negatiivsusest. Teie lähisugulased võivad kriitilised olla, kuid nende toetus on vankumatu. Te tulete nende väljakutsetega toime ning saate vastupidavamaks.

Sõnn: Täna olge valmis proovima uut suhet, kui olete vallaline. Täna on üllatuste päev, seetõttu uskuge endasse. Veetke oma partneriga mõnusalt aega, jagades oma mõtteid ja tundeid. Kasutage seda võimalust tunnete taaselustamiseks. Selge suhtlus ja oskus oma partnerit mõista, võivad saada teie emotsionaalse tervise tõeliseks allikaks. Kasutage seda faasi ja saage osa võimsast tundest

Kaksikud: Täna on vallaliste jaoks parim aeg uute inimestega tutvumiseks. Avage oma süda ja mõistus üllatustele ning olge valmis, kui armunool tabab. Kui mõni inimene on teile muljet avaldanud, usaldage oma sisetunnet ja andke talle võimalus. Täna võib olla oluline päev nende inimeste jaoks, kes on juba pühendunud suhtes. Ehitage oma suhet, arutades tulevikku, planeerides ja saades üksteisest uue nägemuse.

Vähk: Täna võiksite tööahelatest eemalduda ja lasta oma südamel uusi suhteid vastu võtta. Võib toimuda mingi kokkupuude inimesega, kes viib kohese atraktiivsuseni. Püsisuhtes inimeste jaoks on täna ideaalne aeg oma armastuse ja tänutunde demonstreerimiseks. Laske oma partneril näha, et olete lojaalne ja armastate teda tõeliselt. Võiksite mõlemad nautida kauneid hetki.

Lõvi: Kui olete armunud on täna teie päev. Teie ja teie väljavalitu vahel on rohkem rahu ja mõistmist. See on parim aeg rääkida ja mõelda oma suhte tõstmisest järgmisele tasemele. Kasvatage täna oma sidet ja näidake paarina küpsust. Oma pingutuse tulemusel saate sügavama armastuse. Võtke omaks positiivne energia ja veetke aega oma lähedastega.

Neitsi: On aeg õppida ennast armastama, et oma elu paremaks muuta. Hoiduge liigsest ülemõtlemisest, kuna see võib teie psüühikat mõjutada. Laske oma südamel ja meelel töötada harmoonias. Olge avatud uutele suhetele ja mõistke, et armastus võib uksele koputada päeval, mil te seda kõige vähem ootate. Kui olete pühendunud suhtes, leidke aega romantikaks, et luua teile ja oma partnerile kallid mälestused. Kui tulete kokku meeskonnana, saate igale väljakutsele vastu astuda.

 

Kaalud: Kui olete vallaline, võib teie ümbruskonda ilmuda erakordne inimene ja tunnete põnevust, et temaga rääkida. Kui olete pühendunud suhtes, kasutage tänast päeva ja laske end kaasa haarata hämmastavatel emotsioonidel, mis teid partneriga ühendavad. Oskus hästi suhelda tagab teie mõlema harmoonia ja see kasvatab teie suhet. Sukelduge emotsioonide merre ja andke võimalus oma armastusel teed valgustada.

 

Skorpion: Vallaliste inimeste ebakindlus enda suhtes, võib täna uuesti pead tõsta. Jagage probleeme oma lähisugulaste või usaldusväärsete sõpradega. Samuti aitab see teil saada värske vaatenurga. Kui olete oma emotsioonide suhtes avatud, mõistate, et see parandab teie suhteid nii enda kui ka potentsiaalsete partneritega. Oluline on tunnistada negatiivsuse, nagu viha või ego, olemasolu. Nende vaigistamine võib põhjustada kommunikatsioonihäireid. Selle asemel, rääkige valukohtadest otse.

 

Ambur: Täna võivad süttida vanad leegid, kuna on suur tõenäosus endise elukaaslasega uuesti suhelda või üksteist meenutada. Minevikus oli küll ahvatlevaid hetki, kuid liikuge oma elus edasi. Vallalistel on võimalus kohtuda uute inimestega, kuid parem on enne suurte sammude tegemist olla ettevaatlik. Tänane päev tõotab pühendunud paaridele tulla harmooniline. See on parim aeg kaasata oma partner viljakatesse aruteludesse, et leida mõlemale poolele kasulik lahendus.

 

Kaljukits: Olge täna probleemide ilmnemisel ja nende lahendamisel otsekohene. Enamasti kasutate vaidluste lahendamiseks põhjust, kuid mõnikord vajate ka agressiivsemat lähenemist. Andke inimesele teada, kui ta ei kohtle teid õiglaselt. Ärge leppige ebaviisakusega, kehtestage ennast viisakalt, kuid kindlalt. See annab võimaluse tervislikumaks suhtlemiseks, jäädes ausaks iseenda vastu.

 

Veevalaja: Tänane päev tõotab teie armuelus suuri muutusi. Kasutage seda aega oma suhete parandamiseks partneriga. Kui olete otsinud armastust, ärge olge kinnine, vaid vaadake avatult ringi. Töötage paranemise, mitte asjade keerukaks muutmise nimel. Hoidke silmad ja meel avatud, sest see võib olla millegi uue algus. See on ka soodne aeg inimestele, kes on suhetega tõsiselt seotud, kuna abielu tundub tõenäoline.

 

Kalad: Täna võib olla teil õnn kohtuda kellegi erilisega. Need, kes on abielus, saavad oma abikaasalt hoolitsust ja kiindumust. Veetke oma partneriga kvaliteetaega. Hinnake oma väljavalitu arvamust, sest see võib tugevdada romantilisi sidemeid teie armuelus.

Võtke aega ja olge uudishimulik ning avastate kiindumuse seni uurimata mõõtmed. Pühendunud suhtes inimesed, peaksid püüdma tungida sügavamale armastatu maailma. Rääkige partnetiga vabalt oma mõtetest ja tunnetest ning paluge tal samuti oma mõtteid jagada.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope