Armastuse ja suhte horoskoop 06.12 2022.


Jäär: Täna on teie eneseväljendusvõime tähelepanu keskpunktis. Olete südamest pühendunud levitama sõna selle kohta, millesse usute, ja teile meeldib seda teha. Hoolimata sellest, et te ei soovi kallimat oma seisukohtades veenda, sest te ei taha paista moraalselt kõrgel tasemel on nüüd õige päev seda teha. Rääkige sellest, mida tunnete!

Sõnn: Mõtlete sellele, kuidas oma suhtes romantikat taaselustada, sest esialgne entusiasm on kustunud. Täna on päev leida viise, kuidas oma väljavalitut hellitada ja te avastate, et suudate uuesti äratada kire ja põnevuse, mis teid kõigepealt kokku tõi. Teie ja teie kallim peaksite otsima tegevusi, mis teile mõlemale meeldivad.

Kaksikud: Täna näete muutusi inimeste käitumises ja saate teada, et nad pole sellised, nagu nad näivad olevat. Keegi võib üritada teie ja teie kallima vahel tüli tekitada, seega olge valvel. Kuid pole vaja muretseda; teie armastus ja kaastunne hoiavad teie sidet turvalisena. Usaldage oma partnerit ja andke teineteisele ruumi.

Vähk: Kui oled vallaline ja otsid armastust, võid täna kohtuda võimaliku kosilasega. Alguses võite olla kõhklev, kuid pärast mõnda aega rääkimist hakkab teie valvsus kaduma ja hakkate mõistma võimalusi. Kui teil on vaja veenduda, kas see isik on teie jaoks õige konsulteerige igal juhul usaldusväärse sõbraga. Kuid tehke otsus alles siis, kui olete uurinud kõiki variante.

Lõvi: Arvestades teie vanemate tekitatud stressi, on loomulik, et olete oma tulevaste abieluvõimaluste suhtes ebakindel. Ärge andke järele teiste survele. Teie vanemad tulevad lõpuks kohale, kui olete neid veennud oma armastuses kallima vastu. Lihtsalt mine vooluga kaasa ja naudi endaks jäämist. Status quo ei püsi igavesti. Aja jooksul raskused kaovad.

Neitsi: Teie kodune elu võib olla teie idealistliku ja romantilise olemuse ilming. Teie romantiline kaaslane võib tunduda tavalisest palju armsam ja võite tunda, et olete sunnitud oma eluruumi esteetilist välimust uuendama. Teie ostukorv võib olla varustatud kunstiteoste või dekoratiivesemetega. Nüüd on aeg hakata mõtlema oma nädalavahetuse puhkuseplaanidele.

Kaalud: Ärge võtke inimesi, kes teid armastavad, ja häid hetki nendega koos, iseenesestmõistetavana. Praegu on teie kaaslane täielikult teiega. Veenduge, et avaldaksite oma tänu armsamale,tema kannatlikkuse ja lojaalsuse eest. Olge valmis väljendama oma tunnustust ja lahkust ka sõpradele nende abi ja pühendumuse eest.

Skorpion: Optimistlik ja humoorikas lähenemine võib tohutult aidata. Sinu ja kellegi vahel, kellest hoolid, tekib soe ja armastav side. Võib-olla olete teie ja teie partner viimasel ajal liiga palju tööd teinud ja teil pole olnud aega end maha laadida ja nautida üksteise seltskonda rahuliku õnnetundega. Kohelge üksteist täna sõbralikult.

Ambur: Teiega kokku koliv intiimpartner võib teie suhetes pingeid tekitada. Siiski ei tohiks te teha kiireid järeldusi; asjad pole nii lihtsad. Pole vaja ignoreerida inimeste arvamusi ega tegutseda kiirustades. Leidke viis, kuidas rääkida sellest nagu täiskasvanud ja näidata üksteisele armastust. Selle lähenemisviisi kasutamine,võimaldab teie loole õnnelikku lõppu.

Kaljukits: Täna on teie võimalus suurepäraselt aega veeta. Teie ja teie partner saate palju kasu, kui tegelete koos meeldiva tegevusega. Kui soovite laiendada oma vaatenurka ja sotsiaalset silmaringi, peaksite oma mugavustsoonist välja astuma ja rääkima teistelt elualadelt pärit inimestega. Tehke midagi julget ja astuge julge samm. See täpsustab teie vaatenurka üksteise suhtes.

Veevalaja: Kuigi olete oma kallima suhtes mõistev ja lahke, võite mõnikord olla ka pisut tuim. Kui tahad olla huvitav, ei pea sa teesklema, et oled sotsiaalne. Siiski võite oma välimuse ja väljavaate parandamisest kasu saada. On aeg järgmise seitsme päeva jooksul asju pisut raputada. Olge valmis oma partnerit üllatama!

Kalad: Teie romantiline elu ja suhted võivad täna olla väljakutsed. Üks või mõlemad teist võivad täna tunda rahutust. Olete jooksnud vastu seina ja ei tea, kuidas sellest mööda minna, ja see teeb teile palju muret. Te ei tohiks liiga palju stressata; teie kaaslane vajab lihtsalt distantsi, et asjade üle järele mõelda. Su kaaslane avaneb peagi sinu ideedele ja side paraneb.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope