Armastuse ja suhte horoskoop 06.12.2023.


Jäär: Täna olge julge ja uurige võimalusi oma soovide täitmiseks armuelus. Armastus võib tulla kohtingurakenduste või võrgusuhtluste kaudu. Hoidke oma süda ja meel avatud, kui loote värskeid sidemeid. Pühendunud suhtes inimesed peaksid mõtlema oma suhtele vürtsi lisamisele. Proovige partnerina uusi kogemusi – näiteks virtuaalset kokandustundi või ühiste huvide arutamist foorumites.

Sõnn: Teil on aeg avastada oma südames peidetud aarded! Tänane kosmiline energia sunnib teie olema mänguline. Olge iga juhusliku kohtumise ajal tähelepanelik. Sellegipoolest hoiduge nalja otsimisel keerulistest vempudest – autentsus vallutab südamed. Saate moodustada osa uuest huviringist, kus kohtute mõttekaaslastega. Samuti võiksite alustada vestlusi ootamatutes kohtades.

Kaksikud: Märgake võimalusi hingestatud inimestega põnevateks kohtumisteks. Olge, kes te olete, see inimestele meeldibki. Harmoonia eksisteerib pühendunud suhetes, kus kosmilised energiad töötavad koos. See tugevdab teie sidet ja võite tunda, et olete üksteise jaoks sobivad. Osalege mõistmise ja tunnustamise hetkedes, veendes end, et olete jõudnud sinna, kus teie hing peaks olema.

Vähk: Täna on ideaalne aeg jagada oma kallimaga koos kvaliteetseid hetki. Kasutage neid võimalusi sideme kasvatamiseks. Ehitage omavaheline kooslus, kus saate arutada ja üksteisega kasvatada suhet. Looge uusi sidemeid, edendage sotsiaalset suhtlust ja sütitage uuesti kirg uute tegevuste vastu. Andke märgatavaid vihjeid, et naudite oma partneri kohalolekut ja koosveedetud aega.
Lõvi: Üksikud südamed võtavad täna omaks ootamatused! Võite kogemata välja lasta mõtlematuid sõnu, mis ütlevad rohkem, kui kavatsesite. Olge ettevaatlik, mida ütlete,sest üks sõna võib vastleitud suhtele haiget teha. Enne ülereageerimist kuula rohkem, räägi ja mõista. Hoolimata sellest hoiatavast märkusest võib juhuslik hetk anda selgust.
Neitsi: Vallalisi julgustatakse täna nautima rahulikku meeleolu. Tehke kohtingutest paus ja tegelege oma mõttemaailmaga. See on ideaalne aeg isiklikuks järelemõtlemiseks ja oma hinge hellitamiseks. Siiski ärge muretsege, et teie võimalik partner võib tunda end teist veidi eemal. Laske tal olla vaba ja suhtel spontaanselt voolata. Kui olete pühendunud suhtes, otsige võimalusi milleski kokku leppida ja rahu säilitada.
Kaalud: Avastage armastajatena romantilise fantaasia kõrgusi, sütitades armastuse ja imetluse. Unistage koos, olgu siis tegemist tegevusega, mis viivad teid maailma, kus teie süda lööb ühes rütmis. See on päev, kus uuendatakse armastuse sädemeid flirdi, intiimse jutu ja kaasahaaravate tegevuste kaudu. Tähistage maagiat, mis teid seob ja laske oma suhtel kujutlusvõime ja romantika kaudu areneda.
Skorpion: Tänane tähtede seis kutsub vallalisi enesevaatlusele. Täiuslikkuse poole püüdlemisel pidage meeles ebatäiuslikkuse väärtust. Hinnake oma nõrkusi, mis teevad teid atraktiivseks. Selline potentsiaalsete partnerite kriitika võib takistada suhtlemist. Lubage suhete loomulikku kasvu. Avage oma süda kellelegi, keda peate üllatavaks, sest ta ei ole olnud teie valik number üks.
Ambur: Täna meelitate romantikat kaugetelt radadelt. Mõelge reisile mõnda kaugesse kohta. Teid kutsutakse mugavustsoonist välja astuma. Võite tutvuda tundmatute hingedega, kes võivad teie südant ootamatult raputada. Olge spontaanne ja avatud teistsugusele tutvumisteeele. Laske seiklusmaagial imbuda teie suhtesse, olgu see siis digitaalne või füüsiline.
Kaljukits: Täna on teil ärevad mõtted, seoses praeguse suhtega. Kasutage seda märgina, et alustada vestlust partneriga. Kuulake tähelepanelikult ja väljendage ka oma muresid. Sügav vestlus võib rikastada teie sidet oma kallimaga, mis võib teie suhtele valgust tuua. Kasutage seda aega ära, et tugevdada oma suhte tugisambaid, kus tunnete end hinnatuna.
Veevalaja: Teie suhtes algab põnev peatükk! Proovige midagi uut, et oma sidet veelgi tugevdada. Jagage oma unistusi ja püüdlusi vabalt. Tooge uudsus tagasi, mille olete oma igapäevarutiinis kaotanud. Seiklus ei tähenda alati suurejoonelisi žeste, see võib olla lihtne, kui otsida midagi põnevat, mida koos kogeda. Tundke uudsust oma senitundmatute nurkade avastamisest.
Kalad: Võite täna teha oma suhtes olulise sammu. Päev pakub võimaluse panna paika alused kooseluks, rahaliste vahendite ühendamiseks ja pühendumise hüppeks. Saate arutada üksteisega edasiminekut, tugevdades nii oma suhet. Usaldage oma sisetunnet ja olge oma partneriga aus, kui läbite ühist otsustusprotsessi. Võtke see etapp vastu armastuse ja tarkusega.
Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna
tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope