Armastuse ja suhte horoskoop 07.01.2023.


Jäär: Tehke vajalikud muudatused, et elada elu, mida olete alati enda jaoks ette kujutanud. Kui teil on minevikus lahendamata probleeme, võib see takistada teid oma eluga edasi minemast. Kuid just praegu on aeg lõõgastada oma kaitsemehhanisme ja peesitada kellegi teise imetluse säras, sinu vastu. Rakendage õpitut praktikas, et oma elu paremaks muuta.

Sõnn: Loobuge tühisest nääklemisest ja leidke oma partneriga kuldne kesktee. Sina ja su partner võite täna kogeda tarbetut pinget, mis on tingitud pahameelest minevikusündmuste pärast. Kui te jätkate sellisel viisil tegutsemist, võib olukord venida lõpmatuks ajaks. Püüdke näidata üksteise suhtes kaastunnet ja mõistmist.

Kaksikud: Aeg on üheks nendest asjadest, mida lihtsalt ei saa edasi lükata. Kasutage praegusest hetkest maksimumi, sukeldudes sellesse täielikult. Kasutage seda võimalust armastuse andmiseks ja vastuvõtmiseks. Kaasake oma mõtlemisse kõik, mida soovite, olgu need siis minevikukogemused või tulevikueesmärgid. Väljendage julgelt oma emotsioone inimesele, kellest hoolite. Oled varsti suurepärases vormis.

Vähk: Suhtes tuleb kasuks olla avatud ja aus oma puuduste või vigade suhtes. Kasutage seda aega ausaks aruteluks kõige üle, mida tunnete, et peate käsitlema, kuid olete süütunde tõttu vältinud. See võib teid pisut ebakindlalt tundma panna, kuid lõpuks annab see teile jõudu. Selle tulemusena saate üksteisele lähedasemaks ja seda tasub teha.

Lõvi: Ärge lubage teisel inimesel oma ruumi kasutada, olles mängus etturi. Te ei tohiks võtta oma lähedasi ega oma suhet iseenesestmõistetavana. Kui arvate, et teie partner ei ole teatud küsimuses täiesti aus, hoiduge tema üle hinnanguid andmast. Mõnikord võib inimese vaatenurk faktide tajumist täielikult muuta. Pidage sellel teemal avatud vestlust.

Neitsi: Lisage oma armusuhtesse värsket energiat ja põnevust. Kui soovite omavahelist sidet tugevdada, peate oma kujutlusvõime leidma. Veetke üksteisega aega ja äratage uuesti kõik tunded, mis võisid teie kirgliku ajakava tõttu uinuda. Pärast omavahelise sideme taaselustamist saate teadlikuks sellest, kui palju elujõulisemaks on võimalik saada.

Kaalud: Võimalik, et teie ja teie kallima vahelised vaidlused võivad täna keskenduda rahale ja finantsidele. Ühel teist võib olla kalduvus külluse poole, teine ​​aga pigem kokkuhoidlikkuse pähkel. Andke endast parim, et väikesed erimeelsused ei muutuks suurteks probleemideks. Rääkige tõsiselt oma rahaasjadest, et välja mõelda, kuidas seda parandada.

Skorpion: Luba end armastuses meeldivalt üllatada. Hoolimata asjaolust, et teil ja teie partneril on kindel alus, poleks kohutav mõte töötada selle nimel, et tugevdada oma sidet ja muuta teineteisele veelgi kallimaks. Proovige leida väikeseid viise, kuidas argistest asjadest rõõmu tunda. Otsige igapäevaste tegevuste lahendamiseks alati veidi alternatiivseid lähenemisviise.

 

Ambur: Valmistuge uute inimeste,oma ellu, vastuvõtmiseks. Ühel tänasel koosviibimisel on võimalus, et võid kohata enda unistuste inimest. Veenduge, et teie kavatsused on ausad ja et teie tehtud valikud lähendavad teid sellisele romantilisele partnerlusele, mida soovite endale. Teil kahel on palju potentsiaali, uurige seda!

 

Kaljukits: Kui asi puudutab armastust, siis ära hoia kõike endas varjus. Selle asemel, et oma emotsioone peita, on parem need kellegile välja rääkida. Ainus inimene, kes suudab suhtele saladusega tõeliselt haiget teha, on see, kes seda hoiab. Aeglaselt, kuid kindlalt, tekib vaen, kui hoiate oma partnerilt teavet. Vältige selle juhtumist!

 

Veevalaja: Nüüd on aeg tugevdada tundeid, mis teil juba on.Romantilise partnerluse väljavaade on ideaalne. Võtke veidi aega, et tõsiselt kaaluda oma praeguses eluetapis seatud eesmärke. Isegi kui olete aastakümneid sama inimesega koos olnud, on suhetes alati koht uuele innule ja energiale, et asjad taaskäivitada.

 

Kalad: Suhtes õnne leidmisel mõelge kõigepealt iseendale. Laske lahti teiste inimeste ootustest ja seadke enda omad. Õppige lahti laskma ja hõljuma. Liiga palju muretsemine selle pärast, kas teised inimesed kiidavad teie otsused heaks või mitte, tekitab teile ainult stressi. Mõelge veidi sellele, mis oleks teie suhte arengule ja üldisele rahulolule kasulik.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope