Armastuse ja suhte horoskoop 07.01.2024.


Jäär: Pühenduge täna sügavamalt suhtesse. Võtke ette reis oma kallimaga, mälestuste teele ja mõelge oma elu üle. Jagage oma unistusi ja püüdlusi ning kinnitage oma pühendumust. Jätkake uute kogemuste avastamist, et leida rõõmu ja tähendust. See vastastikune kiindumus soodustab sügavamat mõistmist. Kui olete vallaline, ei tohi te oma olukorda üle analüüsida. Elage elu nii nagu see kulgeb!

 

Sõnn: Täna on magnetiline õhk. Vallalistel on võimalused uute sidemete loomiseks. Kuid veenduge, et need on autentsed, enne kui olete liiga põnevil. Kui olete pühendunud suhtes, võib täna esineda kergeid häireid. Rääkige oma partneriga ja vältige segadust teie kahe vahel. Vaadake, et te ei lase välistel huvidel oma suhet mõjutada. Looge jagatud kogemuste põhjal tugevamad sidemed.

 

Kaksikud: Jääge avatuks ootamatutele kohtumistele või vestlustele, mis tekitavad sügavat meeldimistunnet. Lubage endal tunda deja vu’d, see võib tuua teid sammu võrra lähemale teie unistuste kohtingule. Kui olete pühendunud suhtes, võite tunda end partneriga veelgi lähedasemana, nagu oleksite üksteist alati hinge tasandil tundnud. Nõustuge sellega, see on ilus äratundmine teie ühisele elule. Aeglustage käiku ja nautige oma kaaslase soojust.

 

Vähk: Teie meel võib olla üle ujutatud mälestustega armastusest, mis kunagi muutus. Selle asemel, et selles valus uppuda, õppige sellest. Kasutage seda võimalust oma soovid ümber kirjutada. Peagi võib teie ellu ilmuda keegi ja teil on uus algus. Lubage endal olla avatud suhetele, mis on lähedased ja intiimsed. Kogemused on kujundanud tarkuse teie südames, juhatades teid armastuse poole, mis sobib teie tõelise olemusega.

 

Lõvi: Täna ütlevad tähed, et ärge unustage suhteid arendada. Kasutage oma ühenduste kindlustamiseks südamlikkust. Suhelge teiste inimestega ja pidage vastastikustel huvidel ja tunnetel põhinevaid vestlusi. Lõpetage igasugune näitemäng, lubage endal olla haavatav ja te tõmbate väga erilise inimese ligi. Avage end uutele võimalustele, et kohtuda sarnaselt mõtlevate inimestega ühiste huvide või sotsiaalsete rühmade kaudu. Aktsepteerige elu ootamatuid naudinguid.

 

Neitsi: Täna järgivad teie suhted partneriga, teistsugust mudelit. Näib, et saate aru, mida armsam mõtleb ja tunneb. Kasutage seda sünkroonsust veelgi lähemale jõudmiseks. Jätkake elavaid arutelusid, avastage vastastikused huvid ja looge side, mis tundub peaaegu üleloomulik. See näitab, et teie side on tugev. Las see kiindumus juhatab teid suurema rahu ja eneseteostuse poole.

 

Kaalud: Vallalised, võtke omaks oma iseseisvus. Teie armuelus oleks vajalik paus ja iseendale keskendumine. Võib-olla kohtate selles etapis kedagi, kes mõistab tõeliselt teie vajadust distantsi järele. Keskenduge inimestevahelistele suhetele, mis võimaldavad kasvada, kui suhe alles areneb. Kui olete pühendunud suhtes, aidake üksteist üksikisikuna kasvada ja järgige oma ühiseid huve.

 

Skorpion: Teie partneri elu keerleb teie tegevuse ümber, kuid plaanis on muutusi. On aeg oma kaardid tuleviku jaoks lauale panna. Läbipaistvus tugevdab teie sidet. Võtke see üleminek käsile, see võib teie suhet edendada. Andke oma väljavalitule aega kohanemiseks. Vastastikusel toel ja mõistmisel jääb teie armastus nendele muutustele vaatamata vankumatuks. Kui olete vallaline, olge vastuvõtlik rahulikkusele, sest teie ellu võib siseneda mõni huvitav inimene.

 

Ambur: Täna võib olla päev, millal teie partner vajab rohkem tähelepanu. Kuulake tema soove ja andke talle armastust ja hoolt. Väikesed teod toovad lähedust ja loovad sideme. Olgu see südamlik vestlus, žest või koosveedetud aeg. Vallaliste jaoks tähendab armastuse ligitõmbamine spontaanset ja avatud meelega olemist. Juhuslik kohtumine võib areneda millekski imeliseks.

 

Kaljukits: Tänane planeetide muster, lisab teie seltskondlikku ellu meeldivat sära. Minge peole, kuhu olete kutsutud. Keset naeru ja jutuvada võite leida enda õnne, kui teid tõmbab mõni eriline inimene. Kui olete kooselus, on praegu õige aeg oma suhtele maagiat lisada. Planeerige ühine õhtu või intiimne pidu, paari lähedase sõbraga.

 

Veevalaja: Tänane päev toob alguse ilusale suhtele. Ärge võitlege nende muutuste vastu, sest need lisavad intiimsust. Tehke koos asju, mis teie suhet julgustavad. Laske üksteisel kasvada ja olge palju intiimsem. Avastage koos uusi piire ja kogege armastuse imelist muutumist. Hinnake koos kasvamise kogemust ja kõndige arenguteel.

 

Kalad: Tänane kosmiline korraldus toob enesekindluse ja lootuse tulva. Võtke omaks oma individuaalsus ja kired. Tegelege asjadega, mis pakuvad rõõmu. Olgu see uus huvi või seltskondlik sündmus, ärge jätke kasutamata võimalust mõttekaaslastega koos aega veeta. Kui olete pühendunud suhtes, otsige eesmärgi ja mõtte ühtsust. Nautige seda inspiratsioonietappi.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope