Armastuse ja suhte horoskoop 07.02.2023.


Jäär: Kui otsite armastust, peate end tõestama ja võtma riske. Sinu loomulik sarm ja karisma aitavad sul võita kõik takistused. Lihtsalt hoidke oma ego vaos, sest teie isepäisus võib mõnikord tunduda edev. Pühendumisel ole ettevaatlik, et sa oma kõrge energiataseme ja pideva tegutsemisvajadusega partnerit läbi ei põletaks.

Sõnn: Teie ja teie partner olete mõlemad praeguse olukorraga rahul ega tunne vajadust paati kõigutada. Samuti on teil hea meel lasta oma partneril juhtroll võtta. Kui olete vallaline, keskenduge oma õnnele. Teate, et õige inimene tuleb siis, kui on õige aeg. Seniks naudi seltskonda ja tegele asjadega, mis sind õnnelikuks teevad.

 

Kaksikud: Kui olete vallaline, võite tunda tõmmet kellegi poole, kes on intellektuaalne ja suudab teie vaimuka naljaga sammu pidada. Hoidke silmad lahti,see keegi on läheduses, kes suudab teid naerma ajada ja vaimselt proovile panna. Kui olete suhtes, on aeg oma vajadustest partnerile teada anda. Pidage meeles, et suhe on kahesuunaline tänav, seega peavad mõlemad partnerid selle toimimiseks midagi ohverdama.

 

Vähk: Võiksite täna tunda end enesekindlamalt ja oma vajaduste suhtes tähelepanelikumana. Teie koos partneriga, peaksite hoidma suhtlusliinid avatuna, et vältida eksiarvamuste tekkimist, kasutades samal ajal ära võimalust keskenduda oma arengule ja heaolule. Pidage oma armsamaga pöördelisi dialooge, et hõlbustada probleemide lahendamise jõupingutusi.

 

Lõvi: Võib-olla tunnete end täna oma armuelus eriti julge ja põnevil. Peaksite täna katsetama oma suhte jaoks värskeid ideid ja lähenemisviise. Olge siiski ettevaatlik, et see entusiasm ei tooks kaasa enesekeskseid tegusid, ja pidage meeles, et ka teie partneril on vajadusi. Olge ettevaatlik, et te ei tegutseks liiga kiiresti ilma asju läbi mõtlemata.

 

Neitsi: Sinul ja su partneril läheb täna päris hästi. Te mõlemad tunnete end eriti kiinduvalt ja soovite veeta palju aega koos. Hoidke romantikat elus, tehes oma kallimale regulaarselt midagi erilist. Kui olete vallaline, tunnete end eriti enesekindlalt ja olete valmis suhtlema. Olge armastuse otsimisel entusiastlik ja ärge kartke midagi uut proovida.

 

Kaalud: Sinu partner on toetav ja mõistev ning tunned, et saad lõpuks olla sina ise. Olete mõlemad oma suhteeesmärkide osas samal lainel ja töötate koos helge tuleviku nimel. Kui olete vallaline, võite tunda end juhuslikest suhetest ammendunud ja olla valmis millekski tõeliseks. Otsige kedagi, kes jagab teie väärtusi ja kellega saate end pikaajaliselt koos näha.

 

Skorpion: Kui olete suhtes, on täna hea päev partneriga tõsiseks vestluseks,teie ühise tuleviku üle. Võib-olla tunnete end pisut rahutuna ja ihaldate muutusi ning on oluline oma vajadustest partnerile teada anda. Need, kes soovivad oma kohtinguelu uuele tasemele viia, võivad täna leida kellegi, kellega nad samastuvad. Ole valvel!

 

Ambur: See on hea päev, et võtta omaks oma seiklushimuline olemus ja nautida riske. Kui olete suhtes, on praegu hea aeg pingutada, et asju põnevamaks muuta. Planeerige oma partneriga eriline õhtu või nädalavahetus. Kui olete vallaline, võite kohtuda kellegi uue ja põnevaga, kes teie kire sütitab. See on hea aeg tutvumiseks ja armastuse riskide võtmiseks.

 

Kaljukits: Võid tunda end viimasel ajal pisut rahutuna. Igatsed millegi uue järele, kuid pole päris kindel, mis see on. See võib olla kõik, alates uuest hobist kuni uue töökohani. Mis iganes see ka poleks, teatage kindlasti oma vajadustest oma partnerile. Lõppude lõpuks ei pruugi ta teie mõtteid lugeda. Kui olete vallaline, ärge tundke end õnnetuna. Proovige midagi uut või veetke sõpradega aega.

 

Veevalaja: Kui olete suhtes, lähevad asjad suurepäraselt. Teie ja teie partner olete samal lainel ja töötate koos oma eesmärkide nimel. Kui olete vallaline, ei tunne te end selle pärast väga halvasti. Oled kindel oma võimetes ja tead, et leiad kellegi, kui selleks on õige aeg. See on hea päev riskide võtmiseks ja julgete liigutuste tegemiseks.

 

Kalad: Teil on sellise inimese maine, kes naudib teistega sügavat dialoogi. Rõhutage seda oma suhetes, kuulates üksteist aktiivselt ja edastades oma tundeid end tagasi hoidmata. Tehke koos midagi põnevat või planeerige kohtingusõhtu täiesti ootamatult.Olge fantaasiarikas!

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope