Armastuse ja suhte horoskoop 07.02.2024.


Jäär: Väikesed probleemid ei mõjuta täna armuelu. Hellitage partnerit ja olge armastuses väljendusrikas. Mõned suhted nõuavad rohkem koosveetmise aega. Need, kes on abielus, võivad mõelda pere loomisele. Mõned inimesed taastavad pärast kõigi vanade tülide lahendamist suhte endise väljavalituga. Vallalised peaksid oma väljavalitule midagi erilist kavandama. Laske tal end erilisena tunda ja jumaldage teda lõputult.

Sõnn: Olge ettevaatlik, et mitte täna oma partnerit häirida. See võib pidurdada

armastuse loomulikku voolu. Olge õnnelik isegi siis, kui teil on lahkarvamusi. Veenduge, et säilitate partneriga hea suhte, sest see tugevdab sidet. Päeva teine ​​pool on hea abiellumise üle otsustamiseks. Mõned inimesed leiavad tuge oma vanematelt. Abielupaarid võivad täna tõsiselt mõelda pere loomisele.

 

Kaksikud: Üksikud hinged on täna rõõmsad, kui kohtuvad kellegi erilisega. Teie armuelu on täna rõõmus ja isegi väikesed probleemid ei mõjuta armastuse voolu. Kui suhtute suhtesse tõsiselt, tutvustage oma partnerit perele, sest võite saada lähedastelt heakskiidu. Abielus inimesed peavad väärtustama suhet ja tegema kõik endast oleneva, et oma lähedastega heades suhetes püsida.

 

Vähk: Täna on hea päev, armastuse mõttes. Väiksemaid lahkarvamusi võib esineda, kuid see ei mõjuta romantilist suhet. Mõned üksikud inimesed leiavad täna uue armastuse. Peate oma viha ja temperamenti veidi kontrolli all hoidma, sest see aitaks teil head suhet juhtida. Samuti võite planeerida väljavalitule üllatuskingitusi. Olge oma suhetes siiras ja vältige vaidlustesse laskumist. Proovige anduda tegevustele, mida olete koos igatsenud teha.

 

Lõvi: Olge produktiivne armuelus, kus jagate emotsioone. Arvestage partneri tundeid, et suhe tugevamaks muuta. Proovige mõista oma partneri olukorda ja olge temaga suheldes väga kannatlik. Mõni kaugarmusuhe nõuab avatumaid arutelusid ning ka minevikuhädade lahendamisel tuleks initsiatiiv enda kätte haarata. Vältige suhetes vanade ebameeldivate teemade arutamist ja ärge avage paranenud haavu.

 

Neitsi: Olge armastuses siiras ja partner hindab teie pingutusi sideme tugevdamisel. Veetke rohkem aega koos, kui väljavalitu seda soovib. Täna on hea päev ettepaneku tegemiseks. Abielus inimesed võivad leida lahenduse probleemidele lähedastega, kuid ärge laske sellel oma abieluelu mõjutada. Samuti võite üllatada väljavalitut kingitustega ja edaspidi oleks hea korraldada romantiline õhtusöök.

 

Kaalud: Vältige minevikku süvenemist ja astuge samme oleviku probleemide lahendamiseks. Peate keskenduma suhete väljatöötamisele, mis nõuavad korralikku suhtlemist. Mõned armusuhted nõuavad sekkumist, eriti kui tegemist on abieluga. Muutke õhtu meeldejäävaks elamuseks, veetes aega koos armsamaga. Õnnelikud partnerid lahendavad probleemid ja naasevad heaolu juurde.

 

Skorpion: Täna võib vahemaa olla vastus teie romantilistele unistustele. Kummalisel kombel võib tüüpilise kohtingumeetodi vältimine olla suurepärane positiivse energia allikas. Keskenduge perele, sõpradele, naabritele ja töökaaslastele, sest need sidemed võivad tekitada üllatava romantilise suhte. Nautige privileegi sõlmida arvukalt tutvusi ja lubage universumil juhtida teid tähenduslike suheteni.

 

Ambur: Olge vaidlustes ettevaatlik, sest väljavalitu võib teie sõnadest valesti aru saada. See võib takistada asjade lahendamise võimalusi. Mõned inimesed saavad ettepaneku kelleltki, keda nad lähedalt tunnevad. Abielupaarid peavad hoiduma kontoriromantikast, kuna on tõenäoline, et teie ja teie töökaaslase vahel võib tekkida midagi. Kaugarmumised ei pruugi täna olla viljakad ja näha võib isegi lahkuminekut. Looge südamlik suhe, kus austate partneri arvamust.

 

Kaljukits: Olge ettevaatlik, et mitte riivata oma väljavalitu tundeid. Teie suhtumine peab olema positiivne ja see aitab armusuhte õnnestumisel. Teie partnerit võib mõjutada keegi, sõber või sugulane. Olge selle olukorraga toimetulemiseks taktitundeline, kui ka diplomaatiline, kuna see võib viia isegi lahkuminekuni, kui seda ei kontrollita. Abielus inimesed, leidke aega ühiseks puhkuseks.

 

Veevalaja: Hoidke täna armusuhte aruteludest eemal. Väärtustage oma väljavalitu arvamust ja ärge suruge partnerile oma kontseptsioone peale. Üksikud võiksid kaaluda ettepanekut, mis tuleb südamest. Abielupaarid peaksid vältima väliseid arvamusi ja selle asemel arutlema, et romantika oleks elus. Looge oma ellu ühiseid huvisid ja väärtustage neid.

 

Kalad: Suhtes võib esineda väiksemaid probleeme ja peate need lahendama. Näidake partneri vastu kiindumust. Peate mõlemad üksteist toetama nii isiklikes, kui ka tööalastes ettevõtmistes. Kohelge oma partnerit austusega ja te saate lugupidamise osaliseks. Abielu on samuti kaartidel. Võite naasta vanasse suhtesse, kuid veenduge, et see ei mõjutaks praegust elu.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope