Armastuse ja suhte horoskoop 07.03.2023.


Jäär: Kirg ja intensiivsus võivad täna tõusta, kuid hoiatus, kui teie partner näib teid ignoreerivat, võib see olla solvav. Ärge laske sellel end juhtida! Peate oma tunnete tõusude ja mõõnade üle rahulikuks jääma. Pidage meeles, et õnneliku ja harmoonilise suhte võti seisneb täiusliku tasakaalu leidmises kompromisside ja kohanemise kaudu.

Sõnn: Võtke omaks põnevus ja nautige selle unustamatu päeva kirge! Kohe kogete puhast naudingut, mis tundub,et olete maailma naba.Teie kallim peesitab, teie kiinduva energia säras. Teie rõõmsameelsus hoiab teie suhte leegid eredalt põlemas, levitades soojust ja rõõmu igal koos veedetud hetkel.

 

Kaksikud: Täna on ideaalne päev, et tugevdada sidet, mida oma partneriga jagate, olles oma suhetes aus ja siiras. Sinu armastatu on sinu aare, mis rõõmustab sind igal sammul. Tunnete end olevat üheksandas taevas, olete ääreni täis armastust ja kiindumust. Niisiis, valmistuge suurepäraseks päevaks ja laske oma südamel armastust ja hoolt kogedes rõõmu tunda.

 

Vähk: Te vajate eesseisvate väljakutsetega toimetulemiseks kogu energiat, mida praegu on ideaalne aeg koguda. Kuid ole ettevaatlik, kogu selle uue energia juures ,võib sul siiski ebakindlust olla. Ärge unustage olla kodus kannatlik ja rahulik, et vältida võimalikke konflikte. Hoidke see leek oma suhetes eredalt põlemas, pühendudes romantika elus hoidmisele!

 

Lõvi: Emotsioonide jagamine võib olla keeruline ülesanne, eriti kui olete varasemates suhetes läbi elanud raskeid aegu. Kuid ärge laske oma kogemustel end uue suhte loomisel häirida. On loomulik, et tunnete kõhklemist, kuid kasutage võimalust ja väljendage oma emotsioone, hoolimata sellest, et olete ebakindel. Tunnete testimine on pingutust väärt, et näha, kas teie partner on valmis teid toetama ja mõistma.

 

Neitsi: Teil võib olla tunne, et teie romantiline partner ei austa teid soovitud viisil. On hädavajalik tunnistada, et austus on iga terve suhte põhikomponent. Kui tunnete, et teie partneri käitumine ei vasta teie ootustele, võib olla vajalik pidada ausat vestlust ja kehtestada piirid, et tagada vastastikuse austuse säilimine.

 

Kaalud: Teie sees toimub põhjalik transformatsioon, kui kohtute kellegagi, kes sütitab teie sisemised soovid. See inimene pakub teile midagi, mille järele olete igatsenud, ja mis puudutab teie südameid. See tähistab sideme algust, mis ületab pelgalt sõpruse, sest suhe, millel on potentsiaal püsivaks emotsionaalseks sügavuseks, on juurdumas suureks tundeks.

 

Skorpion: Ära lase praegusel segadusel oma suhtes, end tagasi hoida! Võtke oma emotsioonid enda kätte ja usaldage oma sisemist jõudu! Ärge allutage end oma partnerile, vaid keskenduge oma vajadustele ja soovidele. Kuulake oma südamelööke ja hinnake oma olukorda kartmatult, teades, et teie tulevik on helgem kui kunagi varem! Teil on suund ja siht ning miski ei saa teie teel seista!

 

Ambur: Kuigi teil on suurepärane emotsionaalne kontroll, on oluline aeg-ajalt oma tundeid partnerile väljendada. Teie siirus on üks asi, mida teie kaaslane teie juures imetleb, kuid siiski on oluline jälgida, kuidas te suhtlete. Teie otsekohene lähenemine võib teie partnerile tahtmatult haiget tekitada. Leidke tasakaal aususe ja tundlikkuse vahel.

 

Kaljukits: Teie enesekindlus tõuseb hüppeliselt kõrgele, kui valmistute täna oma partneriga südamest südamesse vestluseks. Sa oled tulvil romantilist energiat, soovides oma kallimale üle anda kogu armastust, mis sul on. Ja ärgem unustagem teie pehmet ja sooja käitumist, mis kindlasti teie armastatut võlub ja teile lähemale tõmbab. See on ideaalne retsept sujuvaks ja õnnelikuks suhteks, nii et ole valmis nautima!

 

Veevalaja: Terve ja positiivse suhte säilitamiseks peate täna omaks võtma koostööaltima ja paindlikuma hoiaku. See võib hõlmata sammu tagasi astumist ja ühise keele leidmist, et jõuda kokkuleppele. Rahu säilitamine ja vastastikuse mõistmise edendamine peaksid olema teie peamised prioriteedid, kui töötate harmoonilisema partnerluse nimel.

 

Kalad: Võid täna kohtuda kellegi uuega, kes vallutab su südame. See inimene võib olla ebatavaline või omada teistsugust eluvaadet, kuid tema ainulaadsed omadused tõmbavad teid ligi. Võite tunda temaga tugevat sidet ja soovida seda uut suhet edasi uurida. Kui olete pühendunud, peate võib-olla oma partnerluses teatud väljakutseid lahendama. Teil ja teie partneril võivad olla erinevad vaatenurgad.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope