Armastuse ja suhte horoskoop 07.03.2024.


Jäär: Olge väljavalituga aega veetes ettevaatlik. Võib esineda väiksemaid probleeme ja mõnda väidet mõistetakse valesti. Olge enesekindel, tehes samal ajal olulisi otsuseid. Teie partner eelistab teie kohalolekut. Veetke oma kaaslasega kvaliteetaega. Proovige anduda tegevustele, mida olete koos igatsenud teha. Abielus inimesed peaksid aga olema ettevaatlikud, et abielusuhet mitte katkestada.

Sõnn: Otsige romantika ahvatlevamaid hetki. Veetke koos aega, et jagada oma emotsioone. Vältige täna ebameeldivaid vestlusi. Mõned inimesed võivad langeda tagasi, vanasse suhtesse. Abielus inimesed peavad aga vältima kõike, mis võib pereelu kahjustada. Ärge kuritarvitage oma partneri usaldust, sest enamik suhteid võib selle tõttu kurvalt lõppeda. Lahkarvamusi võib ette tulla, kuid käsitle neid mõistlikult.

Kaksikud: Täna anuvad tähed, et väljendaksite oma tundeid kallima vastu siiralt ja ausalt. Võite avastada, et vestlus nihkub tõsisemale toonile, seega olge valmis oma suhtest või tunnetest südamest rääkima. Väljendage end vabalt ja pöörake sellele kogu oma tähelepanu, mis tugevdab teie sidet. Olge tundlik nende tunnete ja piiride suhtes ning laske vestlusel areneda.

Vähk: Tänane päev pakub märkimisväärse ühenduse võimaluse. Ärge jääge ilma veebipõhistest haridus- või vaimsetest tegevustest, mis võivad viia romantilise sidemeni. See võib olla virtuaalne seminar, kuid olge avatud. Sisenege vestlustesse; tõenäoliselt kohtate kedagi erilist, kes teie tähelepanu köidab. Kasutage võimalust otsida uusi ühendusviise.

 

Lõvi: Te võite täna kogeda energia- ja ihade tulva, mis soovitab oma partneriga aega veeta. Selline intensiivne keskendumine võib olla põnev, kuid ärge unustage muid olulisi asju ja ega jätke tähelepanuta oma tavapäraseid kohustusi. Suhte arendamine on armas, kuid endale ja partnerile eraldi kasvamiseks aja andmine on vajalik. Kasutage seda etappi maksimaalselt ära ja olge piisavalt tark.

 

Neitsi: Täna võib teil tekkida probleeme oma emotsioonide jagamisega partneriga. Kui te end ei ava, võidakse teid valesti mõista või luua teie vahel distants. Andke endale aega asjadest rääkimiseks, isegi kui see tundub alguses ebamugav. On tõenäoline, et teie partner on mõistev ja julgustav. Oma mõtete ja emotsioonide jagamine aitab teil üksteisega lähedasemaks saada ning annab kergendus- ja selgustunde.

 

Kaalud: Ärge alahinnake oma lähedaste sõprade, armastuse jõudu. Olgu selleks mineviku meenutamine või uute mälestuste loomine, nautige neid ühenduse hetki. Teie sõbrad on teie armastuse ja toetuse allikad, nii et peaksite oma suhete eest hästi hoolt kandma, sest see paneb teid tundma ainult emotsionaalset täiuslikkust. Varuge aega, et väljendada tänu nende ees, kes toovad teie ellu õnne.

 

Skorpion: Olge valmis selleks, et väljavalitu või sõber räägib teiega õrnalt harjumusest või käitumisest, mis võib teie vahel probleeme tekitada. Selle asemel, et olla kaitsev, kasutage seda võimalusena areneda ja teadmisi saada. Kuulake aktiivselt nende vaatenurka ja uurige, kuidas teie tegevused mõjutavad teid ümbritsevaid inimesi. See suhtlus võib tugevdada teie suhet ja lähendada teid. Looge tugev intiimsuse tase.

 

Ambur: Tänane nõuanne on vähendada oma romantiliste vestluste mahtu. Teie partner võib tunda, et te ei kuule ega mõista teda, kuna räägite liiga valjult. Säilitage suheldes rahulik toon, kuna hääle tõstmine võib tekitada pingeid. Kuulake aktiivselt oma partneri vajadusi. See võimaldab teil luua rahumeelse ühenduse ja tagada, et teid mõlemaid kuulatakse.

 

Kaljukits: Tänane tähtede seis soovitab harjumuspärasest pisut kõrvale kalduda. Olge lummatud, sest teie kallim üllatab teid ootamatult. Olgu tegemist koduse õhtusöögi või restorani külastusega, mis teile alati meeldib, maitsvate toitude lõhnad on romantilise õhtu eelmänguks. Tere tulemast võimalusele nautida toitu, armastust ja seltskonda, mis on ainult teie jaoks olemas.

 

Veevalaja: Täna nõuavad armastuse küsimused loovust ja leidlikkust! Ükskõik, kas uuendate oma elamispinda või süstite ühistesse kogemustesse värsket hingamist, on teie teejuhiks innovatsioon. Tehke koostööd oma partneriga, et leiutada uusi kontseptsioone või kujundada oma kodurituaalid meeldivaks pöördeks. Vaadake, kuidas lisada kunstilisi puudutusi või kaasata uusi tegevusi, mis teid üksteisele lähemale toovad.

 

Kalad: Täna, kui olete apaatia seisundis, olge valmis olema meeldivalt üllatunud, kallima pingutustest, teie tuju tõsta. Ükskõik, kuidas see ka poleks, kas nalja või maiuse kaudu, leiab armsam viisi, kuidas teid naeratama panna. Lubage end lõbustada teid ümbritsevast õnnest ja kiindumustest. See suhtlus aitab luua teie sidet ning annab teile rahulolu ja ühtsuse tunde.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope