Armastuse ja suhte horoskoop 07.04.2023.


Jäär: Suhtud oma tulevikuplaanidesse armastusega ja suhete osas oled optimistlik. Sul on selge nägemus sellest, mida sa romantilisest partnerist soovid ja oled valmis astuma vajalikke samme oma pikaajaliste suhteeesmärkide saavutamiseks. Sinu enesekindlus, sihikindlus ja kirg võivad armastuse otsingul edasi viia. Samuti võid tunda tugevat soovi oma suhtesse põnevust ja spontaansust süstida.

Sõnn: Võtke täna veidi aega, et arutada, kuidas teie ja teie partner saaksite teineteist oma eesmärkide saavutamisel toetada . Seadke samal ajal oma suhe esikohale. Võib osutuda vajalikuks kehtestada piirid, planeerida koos kvaliteetaega ja olla hetkes kohal ilma segajateta. Pidage meeles, et suhted nõuavad pidevat pingutust ja tähelepanu ning õige tasakaalu leidmine on täisväärtusliku partnerluse võtmeks.

Kaksikud: Võite tunda tugevat soovi avardada silmaringi ja proovida uusi lahendusi armastuse otsimisel. Ära karda oma mugavustsoonist välja astuda ja riskida, sest see võib kaasa tuua põnevaid võimalusi romantiliste sidemete loomiseks. Kaaluge liitumist sotsiaalsete rühmade või klubidega, mis vastavad teie huvidele.Liituge uue hobiga, mis võimaldab teil kohtuda sarnaselt mõtlevate inimestega. Edu võib saavutada ka veebitutvumisel.

 

Vähk: Täna saate oma armuelu täiustada, uurides uuenduslikke viise, kuidas oma partnerile armastust ja kiindumust väljendada. Üllata oma partnerit romantilise kohtinguga ainulaadses keskkonnas, planeeri spontaanset puhkust,väljenda oma tundeid kunsti või kirjutamise kaudu. Kasutage oma loovust, et leida uusi ja põnevaid viise, kuidas teie suhetes romantikat elus hoida. Olge avatud uute asjade proovimisele ja julgustage oma partnerit sama tegema.

 

Lõvi: Keskenduge tervisliku töö- ja eraelu tasakaalu säilitamisele. Kirgliku ja teotahtelise inimesena panustate sageli palju energiat ja vaeva oma töö- või isiklike eesmärkide saavutamisse. See võib aga mõnikord viia teie suhte ja partneri vajadused tähelepanuta jätmiseni. Väga oluline on leida tasakaal oma isikliku ja tööelu vahel, et teie suhe püsiks tugev ja õnnelik.

 

Neitsi: Tänane päev võib tuua mõningaid väljakutseid, mis nõuavad hoolikat käsitlemist. Võid leida end silmitsi mõne konflikti või lahkarvamusega. Väga oluline on vältida liigset kontrolli või omamist, kuna see võib teie suhetes pingeid tekitada. Selle asemel proovige läheneda probleemidele rahuliku ja avatud mõtteviisiga ning püüdke vastastikuse mõistmise ja kompromisside poole. Ärge unustage väljendada oma partnerile armastust ja tunnustust.

 

Kaalud: Teie intuitsioon on täna kõrgendatud ja võite tunda külgetõmmet kellegi poole, kes jagab teie emotsionaalset lainepikkust. Võid kohtuda inimesega, kes paneb sind tundma end turvaliselr.See on omadus, mida partneri juures hindad. Võtke aega ja ärge kiirustage suhtesse. Laske asjadel loomulikult areneda ja pöörake tähelepanu erisustele. Enne edasiliikumist looge tulevasele suhtele kindel alus.

 

Skorpion: Ära lase tööga seotud stressil oma suhteid negatiivselt mõjutada. Tehke pause, tegelege tegevustega, mis teile meeldivad ja veetke kvaliteetaega lähedastega. Keskenduge suhtlemisele ja emotsionaalsele intiimsusele oma partneriga. Teie kallim võib vajada tuge oma emotsioonidega toimetulemisel. Ole hea kuulaja ning paku lohutust ja kindlustunnet. Vältige liigset kaitset või klammerdumist, kuna see võib tekitada pingeid.

 

Ambur: Täna on soodne aeg mõtiskleda oma pikaajaliste püüdluste üle armuelu osas. Kui olete vallaline, mõelge, millist tüüpi suhet soovite luua ja milliseid omadusi partnerilt otsite. Mõelge, milliseid samme saate astuda, et meelitada oma ellu õige inimene. Kui olete pühendunud suhtes, arutage oma tulevikuplaane partneriga. Kas olete samal lainel? Kas teil on ühiseks tulevikuks sarnased eesmärgid ja visioonid?

 

Kaljukits: Enda vajadustele, eesmärkidele ja püüdlustele mõtlemine, seades samal ajal esikohale ka kvaliteetset aega oma partneriga, võib aidata teil säilitada tervislikku ja täisväärtuslikku armuelu. Kui olete avatud uutele kogemustele ja otsite uuenduslikke viise oma suhete tugevdamiseks, võib see teie romantilisse ellu põnevust ja värskust lisada. Olge ennetav, astudes samme oma romantiliste soovide väljendamiseks.

 

Veevalaja: Võite olla eriti motiveeritud töötama oma tulevikueesmärkide, sealhulgas romantiliste püüdluste nimel. See on soodne aeg oma pikaajaliste plaanide hindamiseks armuelu osas. Kaaluge praktilisi samme oma soovide väljendamiseks, näiteks suhtlemisoskuste parandamiseks, enesetäiendamiseks või ideaalse suhte jaoks visiooni loomiseks.

 

Kalad: Suhtlemisel potentsiaalse romantilise partneriga on oluline olla selge ja sisutihe ning jälgida, kuidas teie sõnu võidakse vastu võtta. Vältige oletuste ja kiirete järelduste tegemist ning püüdke selle asemel avatud ja ausa suhtluse poole. Kui tunnete end emotsioonidest ülekoormatuna, võtke enne eneseväljendamist hetk oma mõtete kogumiseks, et vältida arusaamatusi.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope