Armastuse ja suhte horoskoop 07.05.2023.


Jäär: Teie praeguse suhte elavdamise suurendamiseks on täna ülimalt sobiv aeg. Uue energia süstimine oma armuellu on väga kasulik,kui sukeldute oma sügavaimate soovide ja kauaaegsete fantaasiate valdkonda. Pidage oma partneriga avatud vestlusi, süvenedes oma metsikumate unistuste ja hellitatud püüdluste maailma.

 

Sõnn: Partnerist eraldiseisva,enesevaatluse perioodiga tegelemine võib pakkuda väärtuslikku võimalust eneserefleksiooniks. See aitab teil süveneda oma tunnetesse ja saada selgust kõigis püsivates küsimustes. Astudes sammu tagasi ja uurides oma mõtteid ilma väliste mõjudeta, võite avastada uusi teadmisi, mis võivad aidata kaasa tervislikumale ja produktiivsemale dialoogile.

 

Kaksikud: Täna on teil võimalus pöörata uus lehekülg ja vabastada end mineviku koormast. Kasutage seda aega, et uurida ja hinnata, eelmistest romantilistest kohtumistest saadud õppetunde, võimaldades endal kasvada ja areneda. Uuendatud vaatenurga omaksvõtmine võimaldab teil teha teadlikke otsuseid, kui võtate ette,oma romantilise teekonna järgmise peatüki.

 

Vähk: Täna võid oodata südamlikku emotsionaalset tuge, oma armastatud partnerilt, kes on sinu kõrval igal sammul. Armsama kohalolek pakub teile tohutut rõõmu ja mugavust, võimaldades teil kogeda sügavat lõõgastustunnet. Teie armuelu on täis põnevaid ja meeldejäävaid hetki, kõike seda tänu teie kallima vankumatule kiindumusele.

 

Lõvi: Teid ümbritsev positiivne energia toidab teie suhteid, soodustades sügavamaid sidemeid ja tugevamat lähedustunnet. See on sobiv hetk investeerimiseks oma partnerisse, hoides teda armastuse, mõistmise ja avatud suhtlemisega. Ükskõik, kas soovite teha ettepaneku, süvendada olemasolevat sidet või asuda uuele teekonnale, on universum teie poolel, valmis teie soove aktsepteerima.

 

Neitsi: Tänane päev on teie romantiliste püüdluste osas paljutõotav. Peate pühendama kvaliteetaega mitte ainult oma partnerile, vaid ka teistele tähtsatele inimestele oma elus. Neid, kes on sügavalt armunud, võib oodata märkimisväärne ja optimistlik verstapost, mis toob teie romantilisele teekonnale positiivse pöördepunkti. Võtke aega sisukate vestluste pidamiseks ja oma kiindumuse väljendamiseks.

 

Kaalud: Täna on ülioluline suhtuda suhetesse äärmise hoole ja kaalutlusega.Täna võite oma partneriga kokku puutuda arusaamatustega, mis võivad kasvada lahkarvamusteks. Seetõttu on hädavajalik käsitleda neid olukordi taktitundeliselt, praktiseerides tõhusat suhtlemist ja mõistmist. Seda tehes saate edendada tervet ja edukat suhet.

 

Skorpion: Muretu ja pingevaba suhtumine võib teile täna palju kasu tuua, võimaldades säilitada kontrolli oma kõikuvate emotsioonide üle. Seda mõtteviisi omaks võttes saate tõhusalt liikuda oma emotsionaalse seisundi tõusude ja mõõnade vahel, tagades, et jääte rahulikuks ja tasakaalukaks.See rahulik käitumine võimaldab teil tulla toime mis tahes keeruliste olukordadega, mis võivad päeva jooksul tekkida.

 

Ambur: Väldi täna kallimale liigset,oma tahte pealesurumist, sest see võib tekitada suhtes lämbumistunde ja liigseid pingeid. Selle asemel andke oma partnerile ruumi vabalt hingata ning oma isiklikke huve ja püüdlusi järgida. Oma hingesugulase julgustamine iseseisvalt mõtlema ja ise otsuseid langetama võib aidata kaasa teie sideme kasvule ja tugevnemisele.

 

Kaljukits: Tööga seotud stress, pikad töötunnid ja nõudlikud kohustused võivad kaasa aidata sellele, et teie tänane armuelu väheneb. See eraldumine ei pruugi mitte ainult mõjutada teie emotsionaalset sidet, vaid takistada ka tõhusat suhtlemist ja mõistmist oma partneriga. Seetõttu on ülioluline selle emotsionaalse lõhe ületamiseks aktiivselt pingutada. Püsige oma kallimaga ühenduses.

 

Veevalaja: Täna keskendute peamiselt kodustele kohustustele, mis nõuab märkimisväärse osa teie tähelepanust. Harmoonia tagamiseks on soovitatav mitte eskaleerida väiksemaid probleeme suurteks vaidlusteks, oma armastatud partneriga. Tarbetutesse konfliktidesse sattumine võib põhjustada olulisi probleeme. Selle asemel on ülioluline edendada oma suhetes kompromissivaimu.

 

Kalad: Täna on vallalistel suurepärane võimalus leida sobiv elukaaslane. Teid ümbritsev veetlev õhkkond, mitte ainult ei aita kaasa teie üldisele heaolule, vaid suurendab ka teie romantilisi püüdlusi. Kaasahaaravates ja südamlikes vestlustes osalemine muutub tavapäraseks nähtuseks, mis muudab teie teekonna armastuse leidmise poole veelgi lummavamaks. Pikaajalise suhte loomise väljavaated on üsna paljutõotavad.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope