Armastuse ja suhte horoskoop 07.05.2024.


Jäär: Täna võite kogeda hetki, mil olete ebakindel oma armuelus. Teil võib tekkida kahtlusi selle üle, kellega suhelda, kuid on oluline, et see ebakindlus teie otsustusvõimet ei pimestaks. Keskenduge enesetäiendamisele ja kasvatage oma õnne. Avastage uusi hobisid ja tegevusi, mis teile rõõmu pakuvad ja olge avatud meelega.

Sõnn: Teie kiire graafik võib takistada potentsiaalsete romantiliste suhete loomist. Hoolimata teie ajakavast on hädavajalik teha ruumi seltskondlikeks koosviibimisteks ja tutvumisüritusteks. Kui olete pühendunud suhtes on komplikatsioonide vältimiseks oluline oma partneriga avatult suhelda ja talle oma plaanidest teada anda.

Kaksikud: Tänane päev võib tunduda pigem pausina teie armastuse otsimises, kuigi see on vaid ajutine. Ärge tundke end lootusetuna, see vaikuse periood võimaldab teil mõtiskleda selle üle, mis on teile oluline. Hoidke pea püsti ja pidage meeles, et see ajutine torm vaibub ja te kõnnite peagi päikesepaistel. Kui olete pühendunud suhtes, väljendage oma mõtteid ja tundeid oma partnerile ausalt, sest see aitab tugevdada teie armastust.

Vähk: Võite täna tunda nostalgiat ja ootamatult võib ristuda teie tee endise partneri ja vanade sõpradega. See võib teid lohutada, kuid ei anna palju lootust nende tagasitulekuks. Kaaluge praegust ja looge uusi sidemeid. Kui olete püsisuhtes, usaldage oma suhet ja rääkige oma partneriga sellest, kuidas näete oma soove ja pikaajalisi eesmärke. Usaldage üksteist.

 

Lõvi: Täna on ülioluline, et keskenduksite oma elustiili stabiliseerimisele, sest see on esimene samm õige partneri leidmiseks. Kõigepealt keskenduge iseendale, oma asjadele, enne kui proovite suhet leida. Ärge muutuge liiga kannatamatuks, las kõik areneb omas tempos. Mõelge, milline on teie jaoks ideaalne inimene ja seejärel viige oma kavatsused ellu. Olge avatud uutele asjadele, kuid ärge leppige millegi muuga kui sellega, mida olete väärt.

 

Neitsi: Võite kergesti oma mõtetesse eksida ja mõelda, kas tegite täna õige otsuse. Uute linkide loomisel olge ettevaatlik, sest teie minevik või teid ümbritsevad inimesed võivad põhjustada häireid. Kõndige oma südamerada ja ärge laske välistel mõjudel ennast, eesmärgist kõrvale kallutada. Toetuge oma intuitsioonile ja kohtuge inimestega, kellega on hea suhelda.

 

Kaalud: Täna on võimalikud põnevad kohtumised. Olge valmis suhtlema, et tõmmata soovitud partnereid teie sfääri. Kuulake oma südant, saatus võib viia teid kellegi juurde, kes suudab teie tähelepanu köita. Olge valmis kohtuma uute inimestega, sest juhuslikud kohtumised otsustavad teie edasise tutvuse üle. Minge avastusretkele!

 

Skorpion: Vahemaa, kas füüsiline või emotsionaalne, võib teie suhte proovile panna. Osalege lahenduses aktiivselt ja rääkige kindlasti oma partneriga avameelselt. Kulutage veidi aega oma suhte taastamiseks ja edendamiseks, läbi sügavate vestluste või ühiste tegevuste. Pidage meeles, et tehnoloogia võib teie suhet mõjutada. Leidke kindlasti aeg reaalselt koos olla, ilma seadmete ja ekraanideta.

 

Ambur: Täna astute tõenäoliselt põhjalikesse vestlustesse, mis harutavad lahti teie suhte sügavamad kihid. Pelgalt õnne tõttu, võib kohtumine lõppeda imelise vestlusega ja avada uksed romantikale. Sellegipoolest pidage meeles, et peate olema oma valikutes ettevaatlik ja ärge tehke otsuseid, ilma teise inimese kavatsusi selgelt mõistmata.

 

Kaljukits: Taevased jõud julgustavad teid olema praeguses hetkes, joonduma oma soovidega ja viima need ellu. Kui otsite sügavat ja tähendusrikast sidet või kirglikku suhet siis teie energia tõmbab ligidale need inimesed, keda soovite. Kuid siin peitub väljakutse hoida avatud meelt ja usaldada oma kõhutunnet, sest mitte iga võimalus ei sobi teie pikaajaliste eesmärkidega.

 

Veevalaja: Täna olge ettevaatlik, sest võite teha tahtmatult asju, mis võivad teie suhet kahjustada. Võib esineda lahkarvamusi või vaidlusi, mille põhjuseks võivad olla tormakad otsused või valesti valitud sõnad. Kahju vältimiseks on oluline hoida dialoog avatuna ja pöörata tähelepanu käitumisele. Ärge püüdke vaidlust võita, pigem otsige viise, kuidas erimeelsused sõbralikult lahendada.

 

Kalad: Tõsistes suhetes olevatel inimestel on täna raske suhelda, eriti kogu teid ümbritseva stressi ja nõudmiste tõttu. Võib olla vale arusaam, mille tulemuseks on partneriga tülitsemine või vääritimõistmine. Ärge tehke põhjuseta järeldusi ega oletusi. Selle asemel kuulake aktiivselt oma partnerit, et mõista tema vaatenurki ning väljendada oma mõtteid ja emotsioone selgelt ja kaastundlikult.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope