Armastuse ja suhte horoskoop 07.06.2023.


Jäär: Täna on teil soov ihaldada oma suhetes rohkem iseseisvust. Võite tunda vajadust väljendada oma isikupära ja jääda iseendale truuks, kuid oluline on säilitada tasakaal ja mitte jätta oma partnerit tähelepanuta. Üksikute jaoks, kes on vallalised on see võimalus keskenduda isiklikule arengule. Kasutage kõiki teie ette tulevaid võimalusi, et saada rohkem teada enda ja oma soovide kohta suhtes.

 

Sõnn: Armastuse puhul tasub mõelda uuele vaatenurgale. Stabiilsust ja järjepidevust hindava inimesena võib olla lihtne langeda rutiini, mis takistab isiklikku kasvu ja ei lase sul täielikult kogeda armastuse maagiat. Enda avamine muutustele, toob teie suhetesse uut energiat. See võib tähendada oma partneriga uute asjade proovimist, uute hobide avastamist või lihtsalt igapäevarutiini raputamist.

 

Kaksikud: Tähtis on tervitada kõiki võimalusi, mis su teele tulevad, mitte ainult armuelus, vaid ka muudes valdkondades. Tegelege tegevustega, mis pakuvad teile rõõmu, kohtuge uute inimestega ja uurige uusi huvisid. Pidage meeles, et armastuse leidmine algab iseenda armastamisest. Võtke omaks oma iseseisvus ja võtke aega, enda paremaks mõistmiseks. Siis, kui õige inimene tuleb, olete valmis alustama sisukat suhet.

 

Vähk: Täna on suurepärane päev mõtisklemiseks emotsionaalsete sidemete üle, mida teistega jagad. Mõelge pühendumuse tasemele, mida olete valmis oma suhetesse panema. Kui olete pühendunud partnerluses, on praegu ideaalne aeg oma armastust uuesti kinnitada ja tugevdada sidet oma kallimaga. Kui teil on lahendamata probleeme või kahtlusi, on oluline nendega tegeleda ja tagada, et teie partner oleks suhtele sama pühendunud, kui teie.

 

Lõvi: On normaalne, et soovid romantilises suhtes isiklikku ruumi ja see ei tähenda tingimata, et on probleeme. See on lihtsalt eneseavastamise ja eneseväljenduse soov. Oluline on seda oma partnerile avalikult ja tundlikult edastada, andes talle mõista, et see ei peegelda teie tundeid tema vastu, vaid on loomulik kalduvus isikliku kasvu poole. Ole tagasiside vastuvõtmisel paindlik.

 

Neitsi: Valmistuge põnevaks seikluseks, sest võite avastada uue suhte, mis õitseb. See võib olla keegi, kellega olete hiljuti kohtunud, või keegi, kellega olete ootamatult kokku puutunud. Ärge laske enda analüütilisel loomul, romantika poole püüdlemisel tagasi hoida. Selle asemel lase lahti oma intellektuaalsest küljest ja võta omaks spontaansus. Laske sellel loomulikult kasvada ja jagatud kogemustel oma sidet tugevdada.

 

Kaalud: On loomulik otsida stabiilsust ja kindlustunnet neilt, kellest me hoolime, eriti kui tahame tugevdada oma sidet ja luua kindla aluse suhtele. Haavatavuste avamine ja lähedastega jagamine loob turvalise ruumi kasvuks ja sügavamaks mõistmiseks. Võite usaldada, et teie partner on emotsionaalsetele vajadustele vastuvõtlik ning pakub tuge ja lohutust, mida vajate koos arenemiseks.

 

Skorpion: Kui tunnete ränduritunnet ja olete innukad uusi kohti avastama, kaaluge uue seikluse alustamist! Kui olete pühendunud suhtes, võib see olla ideaalne aeg,koos unustamatute mälestuste loomiseks. Vallaliste jaoks võib reisimine pakkuda põnevaid võimalusi, uute romantiliste sidemete loomiseks. Kes teab? Te võite kohata kedagi erilist.

 

Ambur: Praeguses suhtes on oluline hinnata oma rahalisi eesmärke paarina. Initsiatiivi võtmine rahaasjade ühiseks korraldamiseks aitab tagada, et teie ja teie partner olete ühel lainel. Lisaks on mõistlik kaaluda oma otsuste pikaajalist mõju, mis võib hõlmata jagatud raha, investeeringute ja plaanide arutamist. Saate koos töötada kindlama tuleviku nimel, luues tugeva rahalise aluse.

 

Kaljukits: Täna muutub teie romantiline elu tõenäoliselt unistavaks ja kapriisseks. Ärge kõhelge oma kujutlusvõimesse süvenemast, võimaldades sellel juhtida teid värskete ja põnevate väljavaadete poole. Kui olete suhtes, on suurepärane võimalus oma sidemesse, maagiat ja lummust anda. Laske oma loovus valla ja lisage oma partnerlusse mängulist ja seikluslikku vaimu.

 

Veevalaja: On loomulik, et teie mõtetes keerlevad püüdlused ja unistused, mis võivad panna teid mõtlema oma praeguse suhte suunale. See on hea võimalus mõtiskleda oma pikaajalise visiooni üle ja hinnata, kas teie partnerlus on kooskõlas teie ambitsioonidega. Kui olete vallaline, võtke aega ja olge õige inimese leidmisel valiv. Usaldage, parim suhe tuleb õigel ajal, seega kasutage praegust hetke maksimaalselt.

 

Kalad: Praegu on paaridel suurepärane aeg seltskondlike tegevuste kaudu, oma sidet tugevdada. Pidudel või koosviibimistel osalemine, võib olla suurepärane viis teid ümbritseva energia ja põnevuse nautimiseks. See mitte ainult ei süvenda teie sidet, vaid loob ka püsivaid mälestusi. Vallaliste jaoks on oluline näidata üles tõelist huvi inimeste vastu ja algatada vestlusi. Te võite olla üllatunud, loodud sidemete üle.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope