Armastuse ja suhte horoskoop 07.06.2024.


Jäär: Maailm on täis lõbusaid ja uusi kogemusi, mis teid ootavad. Täna on ilus päev, et minna ja avastada maailma, võib-olla mõnda kohta, kus võite sattuda romantilistesse olukordadesse. Kutsuge kokku oma sõpruskond, võtke kaasa ainult see, mis autosse mahub, ja laske reisil end kuhugi viia. Oma teed minnes, ärge laske tööga seotud probleemidest tuleneval stressil, takistada teid seiklusi nautimast.

Sõnn: Täna on soovitatav võtta paus ja mõtiskleda selle üle, mida soovite. Kuigi alati on hea olla spontaanne, ärge laske sellel aspektil end liiga kaugele viia. Ärge keskenduge füüsilisele külgetõmbele,vaid otsige tähendusrikkaid ja väärtuslikke suhteid. Võite kohata kedagi, kes tõmbab teid enda poole, kuid ei käitu impulsiivselt ja takerdub, tagajärgedele mõtlemata. Tõelised suhted tulevad teie juurde loomulikult.

Kaksikud: Täna on armsam teile toeks. Teie partner teab, mida soovite saavutada ja mõistab teie pingutusi. Aktsepteerige seda ja olge tänulik suhte eest, mis võib soodustada individuaalset arengut ja pakkuda tuge. See on parim aeg oma sideme süvendamiseks, öeldes partnerile, kui väga hindate teda selle eest, et ta on teie jaoks alati olemas. Uskuge armastuse võimesse juhtida teid läbi elu.

Vähk: Kui olete peol või mõnel seltskondlikul üritusel, olge valmis olema vestlusvoos võlutud. Suhe, mis teie ja võõra inimese vahel luuakse, tundub uskumatult loomulik, nagu oleksite seda inimest juba aastaid tundnud. Sellest kohtumisest võib alguse saada midagi märkimisväärset, võib-olla olete kohtunud potentsiaalse partneriga. Lihtsalt lõdvestuge ja laske teievahelisel keemial voolata.

 

Lõvi: Täna on päev armsate vestluste pidamiseks oma kallimaga. Osalege intiimsetes aruteludes, mis võivad paljastada üksteise, varem tundmatuid aspekte. Oluline on jätta kohtuotsus kõrvale ja tulla sellele vestlusele uuriva vaimuga. On võimalik õppida hindama oma partneri isiksuse erinevaid külgi ja see võib aidata sidet tugevdada.

 

Neitsi: Pidage meeles, et armastus ei ole ühesuunaline, vaid kahesuunaline tänav. Selle asemel, et püüda teise inimese üle domineerida ja sundida teda tegema seda, mida te tahate, proovige kuulata, mida ta tunneb. Teie tõeline loomus on olla soe ja sõbralik ning see võib mitmel viisil aidata võimalikku vaenu sulatada ja sildu ehitada. Õppige aktsepteerima inimeste ebatäiuslikkust ja vastutasuks saate nende armastuse. Hoidke silmad lahti uute võimaluste suhtes.

 

Kaalud: On viimane aeg end hingesugulase otsimisel avada. Kui jagate oma minevikku, sealhulgas asju, mida olete valesti teinud, võite olla teel uute sõprussuhete loomisele. On tur valine proovida midagi uut ja jagada mõningaid saladusi lähedastega. Selline ausus võib olla selles kontekstis parim poliitika, kuna see võib aidata luua suhteid potentsiaalsete partneritega.

 

Skorpion: Kui olete täna kohtingul, valmistuge selleks, et teid valdavad võimsad tunded, mis panevad südame sulama. Ühendus on elektriline ja kogemus on väga rahuldustpakkuv. Tunded tuleks omaks võtta, sest sellega kaasneb lõbu ja salapära. Soovitatav on lasta end tõmmata, selle inimese mõistmisse, kellega räägid. Nautige põnevust, sest pole teada, millal või kuhu armunool lüüa võib.

 

Ambur: Teie kaaslane võib olla šokeeritud teie spontaansusest, kuid ära laske olukorra ebakindlusel oma eesmärke vähendada. Teabe väärtõlgendamise vältimiseks veenduge, et suhtlus oleks õige. Ärge jätke tähelepanuta võimalust oma suhtele vürtsi anda ja sellele nalja lisada. Olgu selleks viimasel hetkel planeeritud kohting või üllatuslik armastuskiri. Võtke üllatusmomendid omaks.

 

Kaljukits: Kiirete otsuste tõttu võite kaotada võimaluse kohtuda uute inimestega ja luua nendega suhteid. Esmane eesmärk peaks aga olema sisemise rahu ja korra saa vutamine. Õppige võtma aega ja analüüsima oma tundeid, enne kui teete teiste tunnete kohta kiireid järeldusi. Osale asjades, mis teevad teid õnnelikuks, vabastavad meele ja hinge ning panevad end lõdvestunult tundma.

 

Veevalaja: Täna paneb tähtede seis teid tundma ennast sensuaalsemana ja kirglikumana, suurendades seeläbi teie intiimseid soove. See on päev, mil vaadatakse iseendasse ja otsustatakse, mida kaaslane soo vib või vajab. Ärge kartke olla nõrk ja ärge laske oma valvsust uute sõprade leidmisel alla. Alustage sisukaid vestlusi sarnaste huvidega inimestega, sest aus ja ehe olemine aitab.

 

Kalad: Täna võib teil tekkida huvi kellegi vastu, kellele te pole kunagi varem pilku heitnud. See võib luua huvitava keemia, kuid ärge liikuge liiga kiiresti. Peate selle inimesega rohkem aega veetma, et teda paremini mõista. Parim asi, millele tugineda, on teie nooruslik välimus ja sujuv rääkimine. Nagu iga vestluse puhul, tuleks olla avatud meelega ja olla valmis kuulama.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope