Armastuse ja suhte horoskoop 07.07.2023.


Jäär: Täna on lihtne lasta end armastuse eufooriast haarata, kuid oluline on ennast mitte hooletusse jätta. Teie vaimne tervis väärib sama palju tähelepanu ja hoolitsust kui teie armuelu. Kui seate oma emotsionaalse heaolu esikohale, saate paremini anda ja vastu võtta armastust tervel ja tasakaalustatud viisil. Kui olete vallaline, keskenduge iseendale ja looge oma mõistusega terve suhe.

 

Sõnn: Kui teie partner käitub ülemuslikult, võib see teid häirida. Võite tunda, et teie autonoomia on ohus või teie arvamust eiratakse. Oluline on meeles pidada, et teie partner võib kogeda välistest allikatest tulenevat stressi. Püüdke mitte võtta tema käitumist isiklikult. Selle asemel astuge samm tagasi ja mõelge tema kummalise käitumise võimalikele põhjustele.

 

Kaksikud: Planeetide seis viitab sellele, et teie partneri suhtumine rahasse võib täna oluliselt muutuda. Võib-olla on ta rahaasjades olnud ettevaatlik, kuid nüüd on ta avatum teiega arutlema ja oma vaatenurki jagama. See on suurepärane võimalus sügavamaks mõistmiseks ja ühenduse loomiseks. Teil, kui tema partneril on ülioluline olla sel ajal toetav ja julgustav.

 

Vähk: Praegu on aeg armu ja optimismiga edasi liikuda. Võib-olla olete juba mõnda aega hoidnud kinni möödunud suhetest, klammerdunud lootusesse, et side võib uuesti taaselustuda. Kuid universum sunnib teid lahti laskma ja olevikku omaks võtma. Mõnikord on sulgumine vajalik isiklikuks kasvuks ja uute võimaluste sisenemiseks teie ellu.

 

Lõvi: Planeetide joondumine sunnib teid astuma sammu tagasi ja mõtisklema selle üle, kuidas olete viimasel ajal oma suhetes navigeerinud. Kas olete olnud liiga keskendunud kontrolli ja sõltumatuse säilitamisele? Kuigi need omadused on imetlusväärsed, võivad need mõnikord luua intiimsusbarjääre. Avanemine ja lubamine oma partneril teid toetada ja enda eest hoolitseda võib süvendada teie sidet ja luua tugevama usaldusaluse.

 

Neitsi: Täna võib teie praeguses suhtes või uute romantiliste sidemete otsimisel tekkida teatud probleeme. Kuid tähtede seis kinnitab teile, et neid takistusi saab ületada läbipaistva suhtluse ja valmisolekuga asju lahendada. Pidage meeles, et armastus on teekond ja iga paar seisab silmitsi väljakutsetega. Saate navigeerida läbi nende probleemide ja tugevdada oma sidet kannatlikkusega.

 

Kaalud: Pidage meeles, et teie õnn ja heaolu on igas suhtes võrdselt tähtsad. Kui proovid partneri iga sooviga toime tulla, võib olla aeg olukorda ümber hinnata. Suhted peaksid olema üles ehitatud vastastikusele austusele ja võrdsusele, kus mõlemal partneril on ruumi oma vajaduste ja soovide väljendamiseks. Kui olete vallaline, väärite koosolemist kellegagi, kes hindab teid sellisena, nagu olete.

 

Skorpion: Täna proovige vaigistada enda sees olev kriitiline hääl. Asendage eneses kahtlemine enesearmastuse ja -jaatusega. Tuletage endale meelde põhjuseid, miks te väärite armastust ja jumaldamist. Ümbritsege end positiivsete mõjudega, mis tõstavad enesehinnangut ja tuletavad meelde teie sisemist ja välist ilu. Kui olete pühendunud suhtes, avage end ja jagage oma tundeid rahulikult ja ausalt.

 

Ambur: Võid avastada, et sinu tavaline, muretu ja kergekäeline suhtumine suhetesse ei pruugi täna sinu partnerile ega potentsiaalsetele armuhuvidele hästi sobida. Nad võivad otsida stabiilsust ja emotsionaalset turvalisust, kui teie ihkate vabadust ja põnevust. See soovide kokkupõrge võib tekitada hõõrumisi ja arusaamatusi, kui sellega ei tegeleta. Teie kalduvus olla jõhkralt aus võib täna anda tagasilöögi, seega vali leebem lähenemine.

 

Kaljukits: Pidage meeles, et segajad on elu loomulik osa. Need võivad avalduda erinevates vormides, nagu tööstress, perekondlikud või isiklikud kohustused. Siiski on oluline ära tunda, millal need asjaolud teie suhte varjutavad ja astuda ennetavaid samme sideme säilitamiseks oma partneriga. Jagage oma muresid ja kinnitage partnerile oma pühendumust ja armastust.

 

Veevalaja: Planeetide seis näitab, et olete eneseleidmise faasis, keskendudes oma isiklikele vajadustele. See sisekaemus suunab teid uurima oma varasemaid romantilisi kogemusi, hinnates, mis on toiminud ja mis mitte. Enne uude romantilisse ühendusse investeerimist otsite oma emotsionaalse maastiku sügavamat mõistmist. See loob aluse tervislikumale tulevikule armuasjus.

 

Kalad: Tundliku ja intuitiivse veemärgina olete sügavalt seotud oma emotsioonide ja südame vajadustega. Tänane päev loob aga eneseteadvuses uue taseme, mis võimaldab saada selgust oma soovides. Avastate, et teie soovid on arenenud ja võite tunda, et olete sunnitud tegema hüppe ja jagama neid oma partneriga. See uus selgus võib anda teile võimaluse süvendada oma sidet ja tugevdada suhet.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope