Armastuse ja suhte horoskoop 07.07.2024.


Jäär: Teie partnerit võlub täna see, mida te ütlete. Avage ja väljendage oma tundeid ning märkate, et teie side tugevneb. Olgu selleks unistuste jagamine või vaidluse lahendamine, teie suhtlus on sujuv. See on hea aeg öelda “aitäh” ja rääkida teisele inimesele oma tunnetest. Teie partner hindab teie sõnu ja vastutasuks on lahkus.

Sõnn: Täna hindavad teie abivalmidust pere ja inimesed, kes võivad teie vastu tunda romantilist huvi. Konkreetne inimene võib tajuda teie lahkust, mis teda köidab. Ärge sulgege oma valikuid. Parem on jääda sõbralikuks ja lahkeks, sest sellistele tegudele vastatakse tõeliste tunnetega. Aktsepteerige armastuse energiat, kui olete pühendunud suhtes, ja väärtustage iga oma kallimaga
koosveedetud hetke.

Kaksikud: Kui otsite kaaslast, köidab teid pigem mõte intiimsest ühendusest ning kirg ja himu. Otsige sisukaid suhteid, kus keemia on käegakatsutav ja sõnad tulevad kergesti ning tunded on arusaadavad. Alati on oluline kuulata sisemist häält, mis juhatab teid inimesteni, kellega saate luua sügavaid sidemeid ja koos olla.

Vähk: Täna võite emotsionaalsuse tõttu kogeda mõningast ebakindlust, oma suhtluses lähedaste sõprade ja pereliikmetega. Suhtlemisel tuleb jääda ratsionaalseks ja selgeks. Ärge tegutsege impulsi alusel ega tehke otsuseid, neid läbi mõtlemata. Olge kannatlik ja ärge kiirustage oma arvamust avaldama. See periood võib olla hea aeg endaga tegelemiseks ja paremaks inimeseks saamiseks.

 

Lõvi: Ärge täna olge oma suhetes laisk. Kui proovite oma sõpruse nimel tööd teha, muutub see tugevamaks. Armastage oma partnerit ja olge temaga aus. Selle põhjuseks on asjaolu, et pühendumuse tase suureneb, kui investeerite suhetesse, püüdes mõista üksteise vajadusi. Ärge istuge käed rüpes ja vaadake, kuidas asjad halvenevad, vaid püüdke oma suhteid parandada ja õnnelikust kooselust kasu lõigata.

 

Neitsi: Teie praegune suhe nõuab uuele tasemele tõusmist. Kas on aeg muuta oma maja seinte värvi, pakkida kohvrid nädalavahetuse reisiks või alustada koos uut projekti, on aeg koos kasvada. Arutage oma unistusi ja soove. Ühised eesmärgid muudavad suhte tugevamaks. Tervitage seda koos õppimise etappi – see tugevdab teie sidet.

 

Kaalud: Võite kogeda tunnet, et midagi on valesti, või isegi emotsionaalse eraldumise märke, ilma et te mõistaksite, miks. Tuleb aru saada, et kahe inimese vahel ei tohiks suhtes olla saladusi ning tuleb välj endada seda, mida tunnete. Veetke koos aega ja taastage suhte kiindumus. Tõde võib vallutada vahemaa, kahe südame vahel.

 

Skorpion: Täna on emotsionaalne päev ja olete oma partneriga lähedasemad. Päeval veenduge, et teete midagi, mis ajab teid naerma ja mis teile meeldib. See on aeg, mil peaksite üksteisega rohkem suhtlema ja arendama sidet, mis põhineb kogemuste jagamisel. Ol uline on hinnata selliseid hetki ja olla rahul teie kahe, kasvava armastusega.

 

Ambur: Täna valmistuge eesootavaks rõõmsaks päevaks. Valmistuge kire ja vaimustuse ajaks, sest teid võivad tõmmata uued inimesed. Ärge kartke uusi tutvusi ja otsige tavalistel kohtumistel imet. Te olete vastupandamatu ja inimesi tõmbab teie poole, eriti neid, kes on huvitatud romantilisest suhtest. Jääge soojaks ja võtke omaks põnevad võimalused, mis viivad huvitava sidemeni.

 

Kaljukits: Täna on teie ja teie armastatu jaoks õnnelik päev, kui tegutsete viisil, mis parandab teie suhte kvaliteeti. Rääkige oma partneriga, hoidke kätest kinni, kallistage ja laske oma partneril end turvaliselt ja väärtustatuna tunda. Teie soov perele lähemal olla täitub, samuti suudate kõiki oma kodus õnnelikuks teha. Armastus on imeline tunne, mida ei tohiks võtta iseenesestmõistetavana, vaid pigem väärtustada, hoolitsedes inimeste eest, keda armastame.

 

Veevalaja: Täna olge uhke selle üle, kuidas te inimestega suhtlete ja oodake, et teised teiega suhtleksid. Samuti võite märgata, et tänu oma eripärale saate potentsiaalsete romantiliste partnerite poolt, rohkem tähelepanu. Olge vastuvõtlik uutele võrgustikele ja võimalustele. Kui olete pühendunud suhtes, on viimane aeg kaaluda oma suhte uuele tasemele viimist. Leidke viise oma armastuse väljendamiseks, teile ainulaadsel viisil.

 

Kalad: Pühendunud inimesed, võivad täna tunda end oma partneri seltskonna poolt, pisut piiratuna. Tuleb varuda aega enda jaoks, tegeleda tegevustega, mis aitavad vaimu elavdada. Tehke oma partnerile selgeks, et vajate omaette olemist, kuid tehke seda õrnalt. Kui töötate oma isiksuse kallal ja olete teie ise, saate muuta oma suhte stabiilsemaks ja pikaajalisemaks.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope