Armastuse ja suhte horoskoop 07.08.2023.


Jäär: Täna on aeg väljendada oma kavatsusi sügavama ja püsivama sideme loomiseks. Olge julge oma soovide, unistuste ja tulevikuplaanide arutamisel. Neile, kes otsivad uut ühendust, on hea olla enesekindel. Tehke otsus ja lähenege inimesele, keda olete juba kaugelt imetlenud. Teie sarm on vastupandamatu, mistõttu tal on raske teie magnetilisele tõmbele vastu seista.

 

Sõnn: Võite avastada, et teie tavalised väljenduskanalid puutuvad kokku mõne tõkkega. See võib alguses tekitada frustratsiooni, kuid päeva edenedes mõistate, et see häire võib viia teie partneri sügavamale mõistmiseni. Sukelduge vahetatud sõnade pinna alla, et paljastada nende all peituvad emotsioonid. See võib avada ukse intiimsuse tasemele, mida te varem kogenud pole.

 

Kaksikud: Kohanemisvõimelise ja analüütilise inimesena olete maadelnud oma armuelus valitseva kahemõttelisusega, püüdes saadud signaale lahata ja tõlgendada. Universum tunnustab teie pingutusi ja premeerib teid ilmutushetkega. Olete pimestatud äkilisest selgusest, mis teid üllatab. See toob, mitte ainult kergendust, vaid annab teile ka võimaluse teha otsuseid, mis on olnud taustal.

 

Vähk: Teie loomupärane tundlikkus ja emotsionaalne sügavus sunnivad teid sageli kasutama keerulisi taktikaid oma südame kaitsmiseks. Tähed julgustavad omaks võtma haavatavuse ja aususe. See vaatenurga muutus võib viia teie ja teie partneri vahelise sügavama mõistmiseni. Ausad vestlused asendavad varjatud manöövreid, võimaldades teie suhtel õitseda usalduslikus õhkkonnas.

 

Lõvi: Täna võite oma partnerit süüdistada ilma kõiki fakte teadmata. Oluline on meeles pidada, et suhted arenevad avatud diskussioonil ja usaldusel. Selle asemel, et eeldada halvimat, vestelge oma partneriga ausalt. Leidke aega, et mõista tema armastuskeelt ja seda, kuidas ta oma tundeid väljendab. Partner võib teid sügavalt hinnata, kuid viisil, mis võib teile vähem ilmne olla.

 

Neitsi: Päeva edenedes avaneb ainulaadne võimalus kallite mälestuste loomiseks. Teie hoolikas planeerimine ja tähelepanu detailidele säravad, kui kureerite kogemust, mis vastab sügavalt teie partneri soovidele. Olgu selleks siis intiimne piknik tähtede all, spontaanne päevareis lähedalasuvasse linna või hubane kodus veedetud õhtu – võti peitub selles, et teie kallim tunneks end keskpunktina.

 

Kaalud: Te väärite armastust, mis on nii rahuldust pakkuv, kui ka kasvule suunatud. Kuigi mineviku vastu uudishimulik olemine on loomulik, võib liigne eelmisesse partnerisse kinni jäämine häirida teie olevikku ja tulevikku. Leidke tasakaal oma ajaloo tunnustamise ja romantilistes ettevõtmistes kohaloleku vahel. Mõelge, milliseid õppetunde olete oma varasematest kogemustest saanud ja kuidas need võivad teie valikuid kujundada.

 

Skorpion: Teie partner võib täna väljendada kahtlusi teie pakutud pühendumise taseme suhtes. Lähenege sellele vestlusele tundlikult ja avatud südamega. Kuulake tema muresid ja hirme ilma hinnanguteta ja kinnitage talle, et teie kavatsused on siirad.Tänane päev julgustab ka mõtlema oma ootustele pühendumise suhtes. Kas mõni aluseks olev ebakindlus mõjutab teie soovi sügavama ühenduse järele?

 

Ambur: Avage partnerile oma mõtted. Oma sisemaailma jagamine võib kaasa tuua tugevama emotsionaalse sideme. Õhtu lähenedes võivad teie vabameelsed kalduvused põrkuda sooviga stabiilsuse järele. Püüdke leida tasakaal oma iseseisvuse vajaduse ja usaldusväärseks partneriks olemise vahel. Kasutage võimalust ja planeerige romantiline puhkus. Meeldejäävate kogemuste loomine noorendab teie partnerlust.

 

Kaljukits: Kuigi oma tööle pühendumine on kiiduväärt on töö- ja eraelu tasakaalu säilitamine ülioluline. Kui tööga seotud stress ähvardab teid tähendusrikastest romantilistest sidemetest eemale tõmmata on oluline oma ajakava ümber hinnata. Oma armuelu tähelepanuta jätmine võib põhjustada emotsionaalset rahutust. Kaaluge piiride seadmist ja määratud ajavahemike loomist nii töö kui ka armastuse jaoks.

 

Veevalaja: Täna toob kosmiline energia teie romantilisse valdkonda dünaamilise nihke. Kui teie armuelu on viimasel ajal lähenemas rutiinile, valmistuge põnevaks pöördeks, mis võib teie südame võbelema ja mõtted kihama panna. On aeg asjad paika seada ja oma armuellu kirg sisse puhuda. Vallalised peaksid osalema seltskonnaüritustel või liituma neid huvitavate klubidega ning olema avatud uute inimestega kohtumiseks.

 

Kalad: Kui teil on suhe, on praegu sobiv aeg oma suhte turgutamiseks. See mõtete vahetus võib sillutada teed teie kahevahelise mõistmise ja intiimsuse uuenemisele. Kui on olnud arusaamatusi, pakub päev võimaluse need lahendada ja üheskoos asuda uuele peatükile. Kui olete vallaline, võib teie intuitsioon viia teid kellegi juurde, kes toob teie ellu värskendavat dünaamikat.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope