Armastuse ja suhte horoskoop 07.09.2023.


Jäär: Täna olge avatud, siis mõistate oma partneri emotsionaalseid vajadusi. Teie võime luua oma kaaslases turvaline ja julgustav keskkond on erakordne. Parandate pidevalt oma partnerluse kindlat ja armastavat alust, julgustades vabameelset arutelu ja empaatiat. Uute inimestega kohtudes usaldage oma sisetunnet. Teiste inimeste mõistmise kaudu võite luua siiraid sidemeid sügavamal tasandil.
Sõnn: Sallivus on vajalik, kui seisate silmitsi väljakutsetega suhetes, mis võivad teie teele ette tulla. Olge kuulujuttude suhtes skeptiline, kuna need võivad teie sidet asjatult pidurdada. Püüdke muuta oma armukadedus toetuseks ja kaitseks. Lähenege väärarusaamadele empaatiaga, selle asemel, et omavahel tülitseda. Kui olete vallaline, võivad ilmneda ebatavalised võimalused, mis viivad teid potentsiaalse suhteni.
Kaksikud: Te võite oma abielus tabada mõningaid teetõkkeid, kuid need ajutised ebaõnne hetked ei mõjuta teie kaaslast.Vallalised, teid võivad üllatada ettenägematud kiindumusilmingud tuttavalt. See võib tuua teid talle lähedale ja aidata ka varasematest suhetest emotsionaalselt paraneda. Olge avatud uutele romantilistele võimalustele, võite leida meeldiva kaaslase.
Vähk: Oodake oma partnerilt meeldivat tunnustust, mis tugevdab teie sidet. Olete mõlemad ausad ja pühendunud, mis muudab teie sideme kindlaks. Kui teie suhe on alles algusjärgus, oleks kasulik osaleda tegevustes, mis on teie partneri huvides. Tutvumisfaasis olevad inimesed peaksid olema ettevaatlikud, kuna nende potentsiaalne partner teeskleb, et on see, kes ta pole.
Lõvi: Enesearmastus peaks olema traumaatilisest suhtest paranevate inimeste prioriteet. Ärge mõelge minevikule, sest see võib teid halvasti mõjutada. Selles faasis tuleb end hellitada, sõpradega kokku saada või hobidega tegelemiseks aega maha võtta. Tegelege suhteprobleemidega otsekohe, kui te olete stressis, selle asemel, et lasta sellel suhet lammutada. Kui neid probleeme õigel ajal ei lahendata, võivad need teie suhte rikkuda.
Neitsi: Mõned teie tehtud otsused võivad suhet mõjutada, seega arvestage ka oma partneri arvamustega. Ühiselt tehtud otsused aitavad luua kindlat tulevikku. See soodustab ka sügavat emotsionaalset sidet teie kahe vahel. Vallalised peaksid keskenduma suhtlemisele, et suurendada võimalusi kohtuda kellegi erilisega. Koju jäämine ei lahenda asju,alustage initsiatiiviga, kui te tõesti tahate endale kaaslast leida.
Kaalud: On viimane aeg oma suhtes uuesti sädemed süüdata. Planeerige oma partnerile midagi erilist, et ta tunneks end armastatuna. Laske tal tunda end oma elus tähtsana, kuna olete ta liiga kauaks kõrvale jätnud. Teie kirg luua side, mille olete hiljuti leidnud, toob ta teile lähemale. Ärge lõpetage pingutamist, sest temast võib saada teie tulevane kaaslane.
Skorpion: Olete praegu segaduses, sest teie peas hiilib palju probleeme. Teie partner toetab teid ja on teie kõrval. Tema toetus on ülioluline, nii et ärge jätke seda tähelepanuta. Neil, kes soovivad oma suhet edasi viia,tuleb arutada oma partneriga kõik aspektid läbi,enne järgmise sammu astumist. Võite küsida nõu, et asjad selgemaks teha.
Ambur: Täna on soovitatav olla tundlik oma suhete suhtes, kuna teie lähedastel võib olla raskeid aegu. Võite minna oma partneriga suuremasse tülli, seetõttu on selliste olukordade lahendamisel soovitatav rahulik ja tasakaalustatud lähenemine. Kui otsite armastust,soovitatakse varuda kannatust. Leidke keegi, kes mõistab teie isiksust ja toetab teie ambitsioone. Enne tõsisesse suhtesse asumist kaaluge kõiki aspekte.
Kaljukits: Ärge laske arusaamatustel rikkuda täiuslikku suhet oma partneriga. Jagage oma tundeid kartmata kohtuotsust, et partner saaks aru, mis teie meeltes toimub. Vallalised,lubage endale uurida uusi suhteid, ärge laske hirmul ligi hiilida. Täna on õige võimalus lasta oma armuelul õitseda. Püüdke teisest inimesest siiralt aru saada, sest tema entusiasm võib pakkuda teile tuge, kui ajad on rasked.
Veevalaja: Need, kes on sügavalt pühendunud suhtes, võivad mõelda abiellumise ideele. Nüüd on õige aeg kaaluda püsivat liitu, kuna tunnete end isiklikult ja rahaliselt stabiilsena. Abielus inimesed kogevad oma elus õndsust. Nende partner mõistab nende kohustusi ja toetab neid igati. Töö võib viia ka pikkadele reisidele, pakkudes ka kvaliteetset aega oma partneriga.
Kalad: Teie ja teie partner vajate aega lõõgastumiseks, kuna olete mõlemad kohustuste täitmisest kurnatud. Oma partneriga väärtuslike hetkede veetmiseks tegelege romantiliste tegevustega,mida tulevikuks talletada. Vallaliste jaoks on eneserefleksioon vajalik. Vältige teiste nõuandeid, mõelge ise välja oma vajadused ja see, mida oma armuelult ootate. See aitab õiget partnerit leida.
Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna
tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope