Armastuse ja suhte horoskoop 07.10.2023.


Jäär: Täna on hea lahendada vanad suhetes tekkinud vaidlused. Võib-olla mõtlete endiselt mõne minevikujuhtumi üle, mis põhjustas teie suhtes hõõrdumist. Õnnelikuks jäämiseks võite oma väljavalituga rääkida ja selles kokku leppida. Mõned suhted ei ole päeva esimesel poolel nii head, kui soovite. Päeva edenedes läheb asi aga sujuvamaks. Olge oma partneriga koos aega veetes rahulik ja võiksite planeerida ka romantilise õhtusöögi.

Sõnn: Olge täna õnnelik ja tehke plaane romantiliseks nädalavahetuseks. Võite oma partneriga veeta rohkem aega koos. See on ka hea aeg tuleviku üle arutlemiseks. Püsisuhtes inimesed, teie suhet toetavad täielikult lähedased. Vallalised võivad kohtuda erilise inimesega, kes nende tunded vallutab. Hoiduge täna vaidlustest ja sisendage suhtlusse rohkem positiivsust.

Kaksikud: Täna näidake väljavalitu vastu kiindumust ja saate nautida partneri hoolivust ja tingimusteta armastust. Mõned püsisuhtes paarid ei pruugi olla suhtes õnnelikud ja kaaluvad sellest loobumist. Neil, kellel oli lähiminevikus suhtepaus on hea võimalus päeva teises pooles kohata kedagi erilist. Vältige suhetes ebameeldivaid asju, et see püsiks pikka aega tugevana.

Vähk: Täna olete ürituste korraldamise tõmbekeskuseks ja see kutsub esile palju ettepanekuid. Teil on täna suur võimalus olla tähelepanu keskpunktis ja kõike nautida. Teie seltskonda respekteeritakse ja tõmbate enda poole potensiaaset partnerit.Olge suheldes siiras ja see peegeldub teie õnnes. Kõik vanad romantilised kokkupõrked lahenevad ja see on ka võimalus mineviku suhte taaselustamiseks.

Lõvi: Olge täna positiivne, sest võite lahendada kõik olemasolevad mured oma armuelus. Mõnel inimesel läheb õnneks tagasi pöörduda vana suhte juurde, mis toob õnne. Abielus paaridel võib perekonnas olla probleeme, eriti lähisugulastega, mis võivad mõjutada ka abielu. Veetke rohkem aega koos ja otsustage tuleviku üle. Planeerige täna romantiline nädalavahetus. Üllatuskingitused ja õhtusöök on samuti võimalused oma armuelu aktiviseerida.

Neitsi: Täna näete eredaid romantikahetki, kus kõik läheb teie soovide järgi. See on kvaliteetaeg, mida võite mõlemad kalliks pidada. Mõned kaugsuhted, mis olid lagunemise äärel, saavad taas õigele rajale. Kontorisuhe näib romantiline, kuid võib abielus inimestele olla lammutav ja nende abielu saab laastatud. Vallalised on õnnelikud, kui saavad uuesti armuda,sest täna on selleks hea võimalus.

 

Kaalud: Täna vältige vaidlusi ja väliseid sekkumisi suhtesse. Olge ettevaatlik, kui kolmas isik annab soovitusi, sest see võib viia isegi lahkuminekuni. Olge oma suhtes siiras ja veetke võimalikult palju aega koos. Probleeme lahendades ärge tehke isiklikke solvanguid ega riivake partneri tundeid. Mõned paarid võivad endast välja minna, mis võib kaasa tuua täiendavaid raskusi.

 

Skorpion: Armuelus ootad täna üllatusi ja keerdkäike. Mõned õnnelikud inimesed kohtuvad endise armastatuga, mis annab ühtlasi võimaluse lahendada vanad erimeelsused. See võib isegi armusuhte uuesti süüdata. Abielus paarid peavad aga olema ettevaatlikud, et mitte lubada suhtesse erimeelsusi, mis võiksid abielu lammutada. Vallalised, üllatage väljavalitut kingitustega ja planeerige ka romantiline nädalavahetus.

 

Ambur: Teie partner võib olla tundlik ja väga emotsionaalne. Tähtis on armastatuga koos püsida ja rohkem koos aega veeta. Olge täna kirglik ja väljendusrikas ning see aitab ka sidet tugevdada. Kuigi mõned armastajad on valdavad, on oluline pakkuda ka isiklikku ruumi. Ärge suruge oma kontseptsioone väljavalitule peale ja laske inimesel armuelus arvamust avaldada. Väärtusta alati oma partnerit ja räägi avameelselt, kui erimeelsused tekivad.

 

Kaljukits: Teie armuelu ootab täna palju üllatusi. Mõned inimesed, kes olid suhte osas skeptilised, võivad tunda uut väljundit sideme tugevdamiseks. Võite olla tunnistajaks mõnele väärtuslikule hetkele, kus teie partner väljendab armastus. Planeerige romantiline nädalavahetus ja enamik minevikuprobleeme saab lahenduse. Vallalised võivad leida armastatud inimese ja see toob ellu nii õnne kui ka värvi.

 

Veevalaja: Olge täna vaidlustes ettevaatlik, sest isegi väike egoprobleem võib muutuda tõsiseks, mis põhjustab armusuhtes rahutust. Olge kannatlik kogu päeva ja veenduge, et teie suhe on puutumatu. Mõned paarid on ettearvamatud ja see võib täna kaasa tuua probleeme. Need, kes on abielus, peaksid üles näitama valmisolekut kvaliteetajaks. Ärge kõhelge oma tundeid väljendada ja veetke mõlemad rohkem aega koos. Kontoriromantika on hea, kuid võib olla täna tundlik teema.

 

Kalad: Täna väljendage oma armastust ja saate positiivse vastuse. Püsisuhtes paaridel, kellel on olnud probleeme, tuleb täna hea võimalus saada abielu korda. Võite koos kõik mured lahendada, arutledes ausalt suhte kitsaskohtadest. Hoidke ego täna suhtest eemal. Kui olete armastuse otsingul, planeerige õhtu koos sõpruskonnaga ja nautige uute inimestega kohtumisi.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope