Armastuse ja suhte horoskoop 07.11.2022


Jäär
Teie armuelu ei pruugi täna olla sündmusterohke. Võid oodata oma kallimalt kingitust. Mõned asjad, mida teie armastus on öelnud, võivad teid rõõmustada. Võite nautida erilist õhtusööki oma kallimaga.
Sõnn
Teie armuelu ei pruugi täna olla nii sujuv, kuna teil võib olla oma partneriga mõningaid lahkarvamusi. Võimalik, et plaanite teha tulevikus olulisi otsuseid, kuid teie partner ei pruugi olla teiega ühel nõul. Võib-olla on hea, kui lükkate sellised asjad homseks, sest lahendused võivad teie kasuks pöörata.
Kaksikud
Teie partneril võib olla hea meel teiega aega veeta. Pärast kallimaga arutlemist võite teha oma tulevase elu kohta mõned otsused. Teie partner võib olla teile hea kaaslane.
Vähk
Täna ei pruugi olla hea päev oma partnerit ignoreerida. Olge sõnade kasutamisega ettevaatlik, kuna teie partner ei pruugi olla humoorikas. Võimalik, et peate tegema täiendavaid jõupingutusi, et rahu hoida. Olukord võib olla kontrolli all, kui olete asjade suhtes pisut ettevaatlik ja tundlik.
Lõvi
Täna võib olla päev, mida naudid koos oma armastatuga. Võite planeerida temaga terve päeva. Teie side kallimaga võib olla liiga hea. Pärast vastastikust konsensust oma partneriga võite teha olulise tulevase otsuse.
Neitsi
Kallis Neitsi, kui oled vallaline, võid täna leida oma elust kellegi erilise. Võite mõelda sellele erilisele inimesele eluaegse pühendumise peale. Võite minna ja hellitada oma partnerit täna, kuna aeg võib teie mõlema jaoks lihtsalt ilus olla.
Kaalud
Võib-olla olete täna oma armuelu suhtes täiesti lõdvestunud. Võite veeta vaba aega oma partneriga. Ta võib teie tundeid mõista ja teid tulevastes kampaaniates toetada.
Skorpion
Täna ei pruugi teie armuelu olla nii armastav ega huvitav. Päeva edenedes võite saada võimaluse oma suhte kallal töötada. Proovige oma partneriga veidi aega veeta ja asjad võivad jälle hästi minna.
Ambur
Ambur, teie käitumine partneriga võib olla hea ja see võib tuua teie partneri näole naeratuse. Täna võite võtta juhtrolli, et hoida oma ümbrust õnnelikuna ja rahulikuna. Üldiselt võib tänane päev olla lõbus.
Kaljukits
Kuigi päev võib olla tegus ja te ei pruugi oma partneriga palju aega veeta, võite siiski tunda end temaga ühtsena. Teie kahe vahel võib olla hea mõistmine. Võite tunda uhkust, et teie elus on nii hooliv inimene.
Veevalaja
Veevalaja, romantika võib täna pakkuda rahuldust. Teie partner võib teile meeldida isegi siis, kui ootamatute kulutuste tõttu võib tekkida väike segadus. Võite tunda end hästi ja positiivselt selle suhtes, kuidas teie armuelu võib liikuda.
Kalad
Teie abikaasa võib teid ühepäevasele reisile viia. See võib olla hämmastav päev, kuna see võib jätta teile hilisemaks eluks magusaid mälestusi. Võite tunda end noorenenud ja värskena.
Kui soovid,et vaatame mida päev toob siis helista 900 1727 ja vali 21
Ennustaja Luna
tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope