Armastuse ja suhte horoskoop 07.11.2023.


Jäär: Täna soovib teie partner teiega rohkem koos aega veeta, kuna tunneb end haavatavana. Võib-olla sellepärast, et te ei ole oma armsale piisavalt kvaliteetaega pühendanud. Selliste erinevuste parandamiseks peaksite võtma väikese puhkuse. Kui olete vallaline ja otsite partnerit, peaksite proovima mõnda kohtamisrakendust. On võimalus, et võtate ühendust, endaga sarnaselt mõtleva inimesega.

Sõnn: Täna on hea päev teha oma partnerile ettepanek, järgmise sammu astumiseks suhtes. Soovitav on sellele läheneda õrnalt. Korraldage oma armsamale kaunis kogemus, näiteks romantiline puhkus või õhtusöök küünlavalgel. Nende jaoks, kes on vallalised, võib sõpradega lõbusa reisi korraldamine, viia teie elu kõige meeldejäävamate hetkedeni.

Kaksikud: Täna on teil õige aeg näidata, kui väga te oma partnerist hoolite. Selle põhjuseks on asjaolu, et teie partneril võib olla suur töökoormus. Teie, oma kohalolekuga, saate parandada oma armsama enesetunnet. Viige ta välja jalutama, rääkige avatult ja laske tal ennast väljendada südamest. Kui olete vallaline, võiksite täna nautida õhtut, lähedaste sõpradega.

Vähk: Seadke täna eesmärgiks uus algus, oma suhtes. Olge oma partneriga avatud ja aus ning hoidke eemale kõigist välistest nõuannetest. Võtke aega intiimseks jalutuskäiguks või eineks ja rääkige üksteisega. Te mõistate, et see, mida otsisite, oli teiega juba teie suhte algusest peale. Vallalised võivad täna tunda end pisut üksikuna. Seega on parem veeta aega oma lähedastega, et end hästi tunda.

Lõvi: Täna veetke oma partneriga koos aega, et tööpingest välja tulla. Võite kasutada seda võimalusena, et võtta oma partnerilt vihjeid selle kohta, mida ta teilt suhtes ootab. Ärge suruge oma väljavalitule oma arvamust peale ja veenduge ka selles, et te ei ole suhtes omandihimuline. Olge romantika osas mõistlik ja ärge oodake ebareaalseid asju. Vallalised peaksid alustama vestlust mõne oma vana sõbraga, et uuesti suhelda.

 

Neitsi: Teie lihtsad maneerid ja armastust täis süda köidavad partnerit. Võib-olla ei saa te täpselt aru, mis teie juures nii suurepärast on ja see tekitab kindlasti mõningaid kõhklusi. Siiski peate olema enesekindel, et teie partner armastab teid just sellisena, milline te olete. Vallalised võivad täna tunda, et tahaksid flirtida ja nad osutuvad oma sotsiaalsete rühmade seas, suureks hitiks.

 

Kaalud: Täna tunneb teie partner stressi, sest viimasel ajal on tal olnud palju tegemist. Veenduge, et oleksite võimalikult palju koos, sest ta vajab teid kõige rohkem oma kõrvale. Hellitage teda kingituste ja õhtusöögiga. Pange armsam ennast hästi tundma ja veetke rohkem vaba aega koos. Kui olete vallaline on tõenäoline, et te ei ole ükskõikne ühe oma töökaaslase suhtes Täna on õige päev rääkida talle oma tunnetest.

 

Skorpion: Teie partner on plaaninud teile suurejoonelise žesti teha. Sellel on teile mõlemale eriline tähendus, mis annab suhtele uue mõõtme ja kindlustab sideme tugevust. Kui olete vallaline, võite kohtuda endise armsamaga, mis annab võimaluse vanu probleeme lappida. Kuid olge ettevaatlik, teise võimaluse andmises, sest vanad ebakõlad võivad korduda.

 

Ambur: Võtke täna omaks uus armastus. Õnnelikud vallalised võivad oodata kellegagi kohtumist reisides, restoranis, pidutsedes, pereüritusel või kontoris. Kuna romantika on õhus täna tugev, ei pea te järgmise sammu tegemiseks kaks korda mõtlema. Mõnel kooselu paaril on armuelus probleeme, sest partner on väga omandihimuline ja see võib lämmatada. Võite kaaluda sellest suhtest loobumist, õiglastel põhjustel.

 

Kaljukits: Täna hoiduge egoga seotud vaidlustest armuelus. Teie väljavalitu ei pruugi olla võimeline huumorit seedima ja see võib põhjustada hõõrdumist. Käsitlege seda olukorda arukalt. Ärge kaotage ennast, väljavalituga aega veetes. Üksikud inimesed, võivad kohtuda pereüritusel sarnaselt mõtlevate inimestega. Mõned vallalised võivad leida elus taas armastuse ja see suhe võib lähipäevil tugevneda.

 

Veevalaja: Täna on vigade parandamise aeg. Võtke vaba päev ja vestelge süvitsi oma partneriga. Veetke päev koos välitegevustega tegeledes. Rääkige oma armsamaga kõik läbi ja saavutage ühine arusaam. See ei pruugi olla lihtne, kuid jääge rahulikuks ja tehke seda südamega. Kui olete vallaline, siis olge täna valmis mõne kolleegi ootamatuks ettepanekuks, mis annab võimaluse lähemalt suhelda.

 

Kalad: Kui olete oma armuelus mõne dilemma ees, on parem kuulata oma südametunnistust. Peate tegema targa otsuse, sest kui te seda ei tee, võib see põhjustada rohkem stressi. Ärge muretsege, teie partner on üsna mõistev ja ta püüab seda olukorda lahendada täpselt nagu teie. Vallaliste jaoks on täna õige päev loovate inimestega suhtlemiseks, sest nad võivad aidata neil oma eelmise eluga edasi minna.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope