Armastuse ja suhte horoskoop 07.12 2022.


Jäär: Täna tuleb kõik pinged maandada. Nautige naeru kellegagi, kellest hoolite. Kasutage suurepärast võimalust sõpradega koos aega veeta ja tehke kõik endast olenev, et teil oleks nauditav.Kui ennem tundsite, et soojus ja vastastikune rõõm on teie suhtest puudunud siis tänane päev toob teie suhtetesse, igas mõttes kasu.

Sõnn: Teie armuelu normaalsus on täna eriilmeline. Teie,kui armunu eesmärk peaks olema muuta oma väljavalitu õnnelikuks ja see kõik peaks pakkuma rahuldust igas aspektis. Kellegi jaoks, kellel on piisav privileeg, et sind armastada, muutub iga väike asi. Te olete olnud südames pühendunud, kuid praegu on teil võimalus viia see kirg täiesti uuele tasemele.

Kaksikud: Teie lähenemine armastusele on muutumas. Teie enesekindlus on täna kõrge. Sa mõtled oma armumisest uhiuutel, põnevatel viisidel. Uute ja põnevate sensuaalsete võimaluste kogemine võib pakkuda teile suurt rõõmu. Kasutage uusi mooduseid, mida te varem pole mõelnud, nii enda kui ka oma väljavalitu jaoks. See toob kaasa märkimisväärse kasu.

Vähk: Planeetide energia võib täna olla just see, mida vajate, et lõpuks lahendada probleemid oma praeguses suhtes, mis on veninud liiga kaua. Kui teil on emotsionaalseid või vaimse tervise probleeme, peaksite alustama kellegagi rääkimisest või konsulteerima spetsialistiga. Alustuseks probleemi tunnistamine on suur saavutus.

Lõvi: Te tunnete end praegu kindlamalt oma võimes suhet juhtida. Uuenenud jõuga võid oma romantilist elu põnevates ja uutes suundades juhtida. Võib kuluda aega ja vaeva, et saavutada see, mida olete mõelnud. Kuid just sel hetkel avanevad teile uksed. Kui lähened plaanipäraselt ja realistlikult, peaks enesekindlus järgima eeskuju.

Neitsi: Mõnikord võib tunduda, et olete katastroofi äärel. On märkimisväärne oht, et suhe kallimaga läheb hetkeemotsioonide intensiivsuse tõttu plahvatuslikuks. Võtke viivitamatult kasutusele meetmeid olukorra parandamiseks, enne kui see parandamatult halveneb; võite teha vajalikke kohandusi viisil, mis tugevdab teie sidet teise inimesega.

Kaalud: Teie romantilises elus on praegu märkimisväärne aukartuse element. Teie ideaalne maailm saab uuel viisil tõsiselt häiritud. Soovitud asjade uurimine ja selle kohta lisateave on oluline, sest teie püüdlused võivad teid üllatada. Kui teete seda koos partneriga või ka üksi, paranevad praegused ja tulevased romantilised sidemed.

Skorpion: Sulle ei meeldi, kui argiasjad su romantilist elu takistavad. Võimalik, et sa ei suuda praegu oma partneris head näha. See mitte ainult ei juhi tähelepanu võimalikele probleemidele teie suhetes, vaid pakub ka ideid nende lahendamiseks. Kasutage selle vastu võitlemise asemel seda ära ja avastate, et teie suhe muutub veelgi tugevamaks.

Ambur: Ignoreeri oma negatiivseid mõtteid ja püüa näha helgemat poolt. Kui olete otsinud kaaslast, võite täna avastada paljutõotavaid alternatiive. On tõenäoline, et te ei leia “seda õiget” praegu ja isegi kui leiate, ei pruugi te olla kindel, kuidas te selle inimese suhtes tunnete. Siiski kohtate inimesi, kes demonstreerivad võimalust, et “see üks” ootab kohe nurga taga.

Kaljukits: Täna on hea päev avameelseteks ja ausateks vestlusteks oma romantiliste suhete üle. Võite tunda, et olete teatud teemadel ebamäärane või pealiskaudne. Praegu pole selleks põhjust, kuna teil on suurepärane võimalus probleem lahendada. Ärge vältige probleemi, vältides tegelikkust; selle asemel tegelege sellega otse, sest see on praegu ainus tee edasi.

Veevalaja: Oled täna romantilises meeleolus ja tahad lihtsalt fantaseerida potentsiaalsest hingepartnerist. Mõtted selle kohta, kes ja kus see inimene võib olla, keerlevad teie peas lakkamatult. Ära mine hulluks; need ideed ei kahjusta ja võivad aidata teil saada ülevaadet iseendast. Vältige muutumist nii naiivseks, et pettute teid ümbritsevate inimeste kaastundest.

Kalad: Täna on suurepärane päev, et panna eilne päev tahavaatepeeglisse ja minna seiklema tulevikku. Kui olete hiljuti halvast suhtest välja tulnud, on teie huvides veeta võimalikult palju aega teiste inimestega suheldes ja oma suhtlusvõrgustiku suurendades. Peagi tunnete end taas iseendana.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope