Armastuse ja suhte horoskoop 07.12.2023.


Jäär: Tähtede seis näitab täna igatsust armastuskogemuste järele. Tõenäoliselt provotseerib see teid oma tutvusi laiendama ja eksootilisi kohtumisi uurima. Olge avatud üllatustele, sest need võivad teie maailmas sädemeid tekitada. Sellegipoolest veenduge, et teie püüdlused oleksid kooskõlas teie väärtustega. Kui olete pühendunud suhtes, olge oma soovide osas partneriga avatud ja püüdke oma suhtesse uut energiat anda.

 

Sõnn: Armastage ennast selle eest, et oled tundlik, sest see teeb sind teiste jaoks tugevaks. Olge inimestega kohtumiseks avatud – see võib olla mõtestatud suhete algus, mis on rajatud vastastikusele mõistmisele ja arvestamisele. Pühendunud paarid, teie andestav suhtumine on täna teie tugevus. Laske lahti igasugusest negatiivsusest ja võtke omaks elu ilu. Armastage ennast, sest see lisab teie ellu armastust ja väärikust.

 

Kaksikud: Tänane armastusprognoos juhib vallaliste tähelepanu intellektuaalselt stimuleerivatele sidemetele. Võite kokku puutuda kellegagi, kelle mõtted näivad olevat teie omadega paralleelsed. Huvitavatest vestlustest ja ühistest huvidest tekib selge tõmme. See ei pruugi tekitada vahetut kirge, kuid vaimne side on magnetiline, kutsudes teid sügavamasse arutelusse ja lõpuks rohkem kvaliteetaega veetma.

 

Vähk: Hellus on täna armastuse ligitõmbamise võti. Andke oma partnerile tunne, et teie armastuse sügavus tema vastu, ületab kujutlusvõimet ja turvalisust. Pakkuge siirast kallistust, südamlikku žesti ja paar armastavat pilku. Veenduge, et teie armastatu tunneks end teie embuses turvaliselt. Õrn sõna lisab teie suhte juurtele jõudu. Seda tehes näitate oma partnerile, kui väga te teda armastate.

 

Lõvi: Looge oma ellu mugav kodu ja turvaline pelgupaik. Tähtede seis suuri muutusi ei paku, kuid teie suhe areneb, kui üksteist mõistate. Nautige juba olemasolevaid armastuse hetki ja olge õnnelik iga tuttava emotsiooni üle. Otsige väiksemaid viise, kuidas oma rutiini uudsust ja põnevust lisada, sest need on sädemed, mis hoiavad tuld põlemas. Vallalised, nautige sõitu ja hellitage suhteid, kui need tulevad.

 

Neitsi: Armastuse teekond võib täna sõltuda vahemaast. Su mõtted võivad rännata, mõeldes kellelegi kaugelt, tekitades sinus imestust ja lähedust. Kasutage tehnoloogiat, et vähendada lõhet, rääkida, jagada tundeid ja isegi planeerida virtuaalset kohtingut. Sellesse armastuse versiooni süvenemine võib viia ettenägematute avastusteni ja teie tundeid veelgi tugevdada.

 

Kaalud: Vallalised südamed, armastus võib teile täna järele jõuda! Vanad teed võivad olla ummistunud ja auklikud, kuid silmapiiril säravad uued sillad. Olge spontaanne – kunagi ei tea, milline üllatus toob tähendusrikka suhte. Andke endale vabadus eilsetest pettumustest loobuda. Võtke aega õpitu üle mõtisklemiseks ja avage oma süda rohkematele võimalustele! Usaldage oma instinkte, sest need võivad teile lihtsalt tutvustada erilist inimest.

 

Skorpion: Teie suhte alustalaks on teie lojaalsus ja ustavus. Näidake oma armastust või kiindumust iga päev välja, olgu see nii lihtne kui tahes. Avaldage oma partnerile armastusžeste, mis räägivad teie jagamatust lojaalsusest. Teie kindlameelsus kasvatab seda liitu veelgi sügavamaks. Tähistage oma sideme vastupidavust ja vaadake koos läbitud teekonda. Usaldage, et teie pühendumus on suhte säilitamiseks piisavalt tugev.

 

Ambur: Suhete ja ka lojaalsete hingede areng on muutuste tulemus. Aktsepteerige seda uut vabadust ja alustage uut elu. Tõstke huvid uuesti üles ja tuletage meelde ühised ambitsioonid. On aeg kõndida koos läbi uute territooriumide ja luua üksteise seltskonnas midagi maagilist. Uuendage oma sidet, hinnates praegust ja vaadates tulevikuvõimalusi.

 

Kaljukits: Hellitage ennast ja premeerige oma armastatut parimaga. Näidake oma armastust siiralt välja, olgu see siis südamlike sõnade või läbimõeldud žestidega. Väljendage oma tundeid vabalt ja hinnake koos aja veetmise naudingut. Need teie teod loovad hiilgava armastuse harmoonia ja suurendavad teie ühendust. Hinnake hetke, täiuslikuks pühendumise päevaks.

 

Veevalaja: Valmistuge meeldivaks šokiks ja võib-olla avaneb teie suhtes uks. Peate üllatavaks, et võite oma partnerit oma romantilise nägemuse osas erinevalt tajuda, kuid positiivses mõttes loote, kas uue ühise unistuse või avastate mõlema jaoks uudse viisi oma ühiste eesmärkide saavutamiseks. Proovige seiklust selle uue nägemusega, see võib teid teineteisele lähemale viia.

 

Kalad: Tähtede joondumine toob täna teie suhtesse uue etapi. Olge avatud, sest võite lihtsalt kohtuda oma kallimaga. Olge muretu ja minge pidudele või proovige midagi uut, sest võite leida huvitava inimese, kellega rääkida. Ärge kõhelge vestlust alustamast. Oma säraga tõmbate enda poole potentsiaalseid partnereid. Jääge lootusrikkaks ja positiivseks.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope