Armastuse ja suhte horoskoop 08.01.2023.


Jäär: Kui räägite oma partneriga, näidake kindlasti tema vastu üles austust. Osalege viljakas diskussioonis, eesmärgiga saada uusi teadmisi. Vältige üksteise suhtes liigset hukkamõistmist ja keskenduge selle asemel probleemile lahenduse leidmisele. Kui teie ja teie partner ei näe asju üheselt, on parem jätta olukord praeguseks ja proovida hiljem uuesti.

Sõnn: Oluline on veeta kvaliteetaega oma lähedastega, seega võta aeg maha ja tee just seda. Võite olla ületöötanud ja stressis. Vältige aga enda liigset isoleerimist ja rääkige kindlasti oma kallimaga.Tal võib täna olla halb tuju. Hoidke temaga ühendust ja pakkuge, et veedate temaga võimalikult palju aega koos.

Kaksikud: Kui vestlete oma partneriga, on oluline olla teadlik tema tunnetest ja vajadustest. Võimalik, et teie partner elab emotsionaalselt läbi rasket aega ja seetõttu käitub ta praegu nii impulsiivselt. Vältige temaga vaidlusi ja andke talle ruumi oma frustratsioonist väljumiseks. Püüdke säilitada rahu, näidates samal ajal kaastunnet.

Vähk: Ärge laske end hõivata lõputu mõtlemisega, kellega peaksite kohtuma. Võimalik, et teie vaated armastusest ja õnnelikust abielust ,ideaalsest abikaasast peavad arenema. Olete seni emotsionaalsele ühilduvusele tähelepanu pööranud, kuid mõistate, et vajate enamat. Teie huvid kalduvad rohkem materiaalse ja pragmaatilise poole.

 

Lõvi: Ära sihi praegu liiga kõrgele ega nõua endalt liiga palju. Tundub, et olete hetkel suure enesekindluse paigas, kus arvate, et saate romantiliste suhete osas teha kõik, mis ette võtate. See enesekindlus on imetlusväärne, kuid mõnikord mõjub see ülbusena. Sa ei tohiks olla liiga domineeriv, vastasel juhul võib partner sulle seda pahaks panna.

 

Neitsi: Hoia ennast ja ära anna veel oma ärevusele järele. Võib tunduda, et areng romantilises elus toimub teo kiirusel, kuna teie ja teie praegune armsam olete mõlemad liiga hõivatud töö ja muude kohustustega, et veeta palju aega koos. See on tüütu, kuid saate sellest üle. Suhelge nii, et mõlemad oleksid ootuste osas samal lainel.

 

Kaalud: Säilitage oma rahu, hoolimata sellest, et võite tunda suhetes arenevaid raskusi. Teie ja teie partner soovite jagada seda, mis teie peas toimub. Ent oma tunnete väljendamisel pidage meeles kasutatavaid sõnu ja tooni, sest kui te seda ei tee, võib olukord eskaleeruda. Kasutage rahustavaid žeste, ükskõik kui palju, et oma partneri usaldust võita.

 

Skorpion: Kui olete mõnda aega üksi olnud, võite olla tavapärasest innukam, et suhtes kiiresti liikuda. Kuid vältige võimalikke partnerlussuhteid, mis teid köidavad, kuid pole elujõulised. Kui võtate aega oma sisemiste teadmiste häälestamiseks, saate sellel teel positiivseid tulemusi. Ärge laske asjadel tarbetult keeruliseks minna,selle asemel püüdke hoida asjad lihtsad ja arusaadavad.

 

Ambur: Armastus ja kirg tunnevad täna eeterlikumat tunnet. Teil ja teie kaaslasel on suur soov üksteise kohta rohkem teada saada. Loomulik on tunne, kui mõtled omaette ja tahad sellest oma partneriga rääkida. Kui tahad elada harmoonias, siis nüüd on õige hetk avatult suhelda ja see kõik välja lasta.

 

Kaljukits: Kui suudate täna oma romantilises suhtluses üles näidata küpsust, läheb kõik hästi. Kui teie kallimal on raske päev, proovige mitte ärrituda. Peaksite keskenduma oma kaaslase rahustamisele. Tehke plaan veeta õhtu oma kallimaga,lõbusalt aega veetes. Ta tunnustab sinu seisukohta ja naudib tohutult.

 

Veevalaja: Teie ja teie partner peate täna pingutama ja olema kannatlikud,et teineteist mõista. Võimalik, et teile on viimasel ajal jäänud mulje, et teie partner on teie edusammudele vähem vastuvõtlik. Teisest küljest on tõenäoline, et ta on lihtsalt liiga hõivatud, et praegu kaasa mängida. Ärge lugege selles olukorras liiga palju ja andke talle aega ja ruumi vanade heade tavade juurde naasta.

 

Kalad: Pange oma mured esialgu ootele, sest teie isiklik elu näib olevat stabiilne. Hingate kergendatult pärast seda, kui kõik romantikaga seotud mured on lahendatud. Sügav side teie kahe vahel on nüüd võimalik, kui olete valmis andestama, unustama ja edasi liikuma. Inimestel, kes on praegu vallalised, võib täna olla võimalus oma armastushuviga kohtuda.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope